0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Ataköy Beyaz Eşya Servisi

20 Ekim 2023     65 Görüntüleme

Beyaz eşyalarınız arızalandığında hangi teknik servisleri çağırıyorsunuz? Ataköy Mahallesinde tanıdığınız bir beyaz eşya tamircisi yok mu? Eğer çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı veya diğer ürünlerinizin garantisi bittiyse garantili hizmet veren Ataköy beyaz eşya servisi ile görüşerek hızlı ve ekonomik bir şekilde beyaz eşya arızasının giderilmesi için istekte bulunabilirsiniz.

Her türlü beyaz eşya sorunlarında yanınızda olan teknik servis uzmanlarımız ile haftanın 7 günü Ataköy beyaz eşya tamircisi olarak hizmet vermekteyiz. Siz de eğer Ataköy Mahallesinde beyaz eşya tamiri ile yakından ilgilenen bir yer arıyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Ataköy beyaz eşya servis numarası: 0537 787 12 22

Ataköy Beyaz Eşya Tamircisi

Ataköy Beyaz Eşya Servisi - 0537 787 12 22

Bizler ortalama 6 yıl önce Ataköy Mahallesinde ilk şubemizi açtık. Bu geçen süre içerisinde en hızlı ve en iyi hizmeti profesyonel servis anlayışı ile çeşitli hizmetler sunduk. Şimdi ise Ataköy beyaz eşya tamircisi adı altında 3 farklı yer de daha şubeler açtık. Bu şubelerimiz ile Ataköy, Bayrampaşa, Sultangazi ve Kayaşehir bölgelerine hizmet sunuyoruz.

Bizimle birlikte çalışan her bir ustamız, sadece bulunduğu şubeden değil, diğer şubelerimizden gelen servis kayıtlarından da sorumlu tutulmaktadır. Bu yüzden Ataköy beyaz eşya servisi olarak bizlere ulaştığınız da birden fazla çalışma arkadaşımızın beyaz eşya tamirini yapması için mücadele etmektedir.

Ataköy Teknik Servis’te Verilen Hizmetler

Ataköy beyaz eşya teknik serviste verilen hizmet detayları aşağıda belirtilmiştir. Bunlar;

Çamaşır Makinesi Tamiri ve Bakım Yapılması

Ataköy beyaz eşya servis çalışanlarımızın her biri çamaşır makinesi tamiri konusunda da uzman olan kişilerdir. Ataköy çamaşır makinesi servisi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Çünkü bizler çamaşır makinesi tamiri için geldiğimiz de her bir arızanın çıkış nedeni ve bu arızanın nerelerden kaynaklandığına iyi dikkat ederiz. Bu sayede aynı arızadan dolayı ikinci kez tamirci çağırmak zorunda kalmamış olursunuz.

Buzdolabı Servisi ile Hızlı Ataköy Servisi

Bir evin ya da her türlü yaşam alanların da olması gereken ürünlerden biri de buzdolabıdır. Buzdolabının yerini hiçbir ürün tutmamaktadır. Sizin de evinizde arızalı bir buzdolabı varsa, tamirinin yapılması veya bazı eksikliklerin giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ataköy beyaz eşya servisi, Ataköy buzdolabı servisi olarak da hizmet vermektedir.

Bulaşık Makinesi Tamiri İçinde Ataköy Servis

Bulaşık makinesi arızasından bıktınız mı? Her defasında aynı yerden arızalanması ile beyaz eşya servislerine boşuna ücret verdiğinizi mi düşünüyorsunuz? Ataköy beyaz eşya servisi, bulaşık makinesi tamiri için de size yardımcı olabilir. Bulaşık makinesi arızasının yerinde çözülüyor olması da sizin için daha faydalı ve daha az maliyet gerektirmektedir. Bu yüzden bulaşık makinesi tamirini yaptırmak için bizim gibi güvenilir yerler ile çalışmayı tercih etmelisiniz.

Bize Ulaşın

Haftanın 7 günü ve gece geç saatlere kadar Ataköy beyaz eşya servisinden randevu ve bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un birçok ilçesinden bize ulaşıp beyaz eşya arızasını giderme ve diğer işlemleriniz için istekte bulunabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER