0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Gazi Mahallesi Beyaz Eşya Servisi | 0537 787 12 22

12 Temmuz 2023     23 Görüntüleme

Gazi beyaz eşya servisi ile beyaz eşya arızasını uygun fiyata ve çok hızlı yaptırabileceksiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık akinesi, derin dondurucu, kurutma makinesi ve fırın tairi için Gazi Mahallesi beyaz eşya servisi size yardımcı olabilir.

Beyaz eşyalarınız bozuldupunda Gazi Mahallesinde beyaz eşya tamirini yapan yerleri arayıp boşuna vakit kaybetmeyin. Bizler Gazi beyaz eşya tamiri ve beyaz eşya teknisyenleri olarak Gaiz Mahallesinde profesyonel teknik servis hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşya arızasını tamir ettirmek ve Gazi Mahallesi beyaz eşya servisinden randevu almak için 0537 787 12 22 numrasını arayamanız yeterli.

GAZİ BEYAZ EŞYA SERVİSİNİ ARA: 0537 787 12 22

Gazi Beyaz Eşya Tamiri Nasıl Yapılır?

Gazi Mahallesi Beyaz Eşya Servisi

Gazi Mahallesi beyaz eşya tamiri içi bize başvurduğunuz da öncelikle arızalı ürününüzün tüm arıza detaylarını alırız. Sonrasında işlemlerinizin daha hızlı olması için bozuk olduğunu düşündüğümüz yedek parçaları da yanımıza alarak verdiğiniz zaman dilimi için servise geliriz. Burada beyaz eşya arıza tespiti yapılarak size arızalı ürün hakkında bilgi verilir. Ne kadar süre içerisinde yapılacağı da söylenir. Siz de bu araa beyaz eşyanızı tamir edip ettirmeyeceğinizi düşünürsünüz.

Eğer arızalı ürünün bir an önce tamir edilmesi için istekte bulunursanız Sultangazi genel merkez ve Gazi Mahallesi beyaz eşya servisi çalışanımız hemen aynı dakika da eğer imkanı varsa tamir işlemine başlar. Büyük bir arızanın olması halinde Gazi beyaz eşya tamircisi çalışanı bozuk parçaları sökerek ve size en geç ne zaman tami,r yapılacağı konusunda bilgi verir.

Gazi Mahallesi Beyaz Eşya Onarım Merkezi

Beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek için Gazi Mahallesi beyaz eşya servisi doğru bir seçim olacaktır. Çünkü bizler uzun yıllardır Gazi Mahallesinde beyaz eşta tamierini yapan ve müşteri memnuniyet oranının çok fazla olduğu beyaz eşya teknik servislerden biriyiz. Gazi Mahallesi beyaz eşya tamircisi adı altında çalışan her bir çalışanımız tıpkı dükkan sahibi gibi sizinle ilgilenmektedir. Ayrıca her bir çalışanımız bütün beyaz eşya arızasından iyi derece anlayan profesyonel beyaz eşya teknisyenidir.

Gazi Mahallesi beyaz eşya servisi ve onarım merkezine gelip beyaz eşya arızaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Beyaz eşya tamiri için Gazi beyaz eşya teknik servis çalışanlarından randevu almanıza da gerek yok. İstediğiniz konuda size ücretsiz danışmanlık hizmeti verebiliriz.

İletişim

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve tüm diğer beyaz eşyalarınızın tamirini yaptırmak için Gazi Mahallesi beyaz eşya servisinin telefon numarasını arayabilirsiniz. Bize 0537 787 12 22 numarasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gazi Mahallesi, Kıbrıs Caddesi, No:96/A Sultangazi / İstanbul adresinden de bizimle iletişime geçmeniz mümkün.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER