0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Uydu Servisi
20 Ekim 2023
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Uydu Servisi
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Uydu Servisi hizmetlerimiz, mahallemiz için dijital uydu cihazlarının montajı, cihaz kurulumu, uydu anten tamiri ve güncelleme çalışmalarını alanında uzman usta ekibimiz ve tam donanımlı mobil araçlarımızla yürütüyoruz. Mehmet nesih özmen Mahallesinin bir diğer ismi de Merter olarak geçmektedir. Yani Güngören Merter uydu servisi ..
427 kez okundu
Devam
İstanbul Uydu Servisi
20 Ekim 2023
İstanbul Uydu Servisi
İstanbul Uydu Servisi arayan müşterilerimizin ödedikleri paranın tam karşılığı hizmetlerimizle, aldığımız paranın hakkını vermeyi kendimize ilke edindik. İstanbul’da hizmet veren servis ağımızda görevli tüm ekibimiz; kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyetini önemseyen, ihtiyaç duyduğunuz uydu alıcılarının montajı, ilk kurulumu, arıza tespiti, tamir ve güncelleme ç..
326 kez okundu
Devam
Başakşehir uydu servisi
20 Ekim 2023
Başakşehir uydu servisi
Başakşehir uydu servisi; İstanbul Başakşehir ilçesinin 3 farklı noktasında. Kayaşehir, Başak Mahallesi ve Başakşehir’in merkezinde bulunmaktadır. Buralar da televizyon problemleri ve uydu arızaları ile ilgili bulunduğunuz mekâna hızlı uydu servisi ekibi gönderip uydu sistemleri arızalarını çözüme kavuşturuyoruz. Aynı gün içerisinde gelen siparişleri hiçbir şek..
968 kez okundu
Devam
Kağıthane uydu servisi
20 Ekim 2023
Kağıthane uydu servisi
Televizyon da sinyal yok yazıyorsa ve Kağıthane de çanak anten arızasını yapan firmaları arıyorsanız sizlere Kağıthane uydu servisi firmasını tavsiye edebiliriz. Uydu kurulumu ve televizyon sorunlarının yanı sıra evinizde bulunan uydu kablolarının değişimi ile ilgili de sizlere yardımcı olabiliriz. Tv kanal ayarlamanın yanında birde kanal sıralamasının yapılmasının ..
973 kez okundu
Devam
Yeşilpınar uydu servisi
20 Ekim 2023
Yeşilpınar uydu servisi
Televizyon da sıklıkla sinyal yok hatalarını alıyorsanız iyi bir uydu tamircisi ile tanışmanın zamanı gelmiş demektir. Yeşilpınar uydu servisi sizlere tam da özlediğiniz bir teknik servis anlayışını sizlere sunmak için Eyüpsultan Yeşilpınar da hizmetlerine başlamıştır. Uydu anten arızasını bir kez yaptığınız da uzun bir süre boyunca aynı yerden arıza vermemesi gerekir. ..
1242 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU