0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
Arçelik beyaz eşya servisi
12 Mart 2022
Arçelik beyaz eşya servisi
Beyaz eşya sektöründe Arçelik markası Türkiye’de en çok sevilen markalardandır. Arçelik beyaz eşya servisi olarak tanınmış bir markaya hizmet vermenin gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Sadece Arçelik ürünlerini tamir etmekle kalmayıp bütün tanınmış ve evinizde kullandığınız bütün elektrikli ev aletlerinin tamirini gerçekleştiren bir özel beyaz eşya tamircisiyiz. ..
154 kez okundu
Devam
Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi
10 Mayıs 2021
Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşya servisleri elektrikli ev aletleri ürünlerinin tamirini yapan firmalardır. Bayrampaşa beyaz eşya servisi firmamızda her ne kadar bunlara benzer hizmetler verse de bizleri diğer beyaz eşya teknik servislerden ayıran bazı önemli özellikler var. Bizler bütün personel kadromuzla çok uzun yıllardır çalışıyoruz. İşini çok iyi yapan ve müşterinin bozulan çamaşır, bul..
359 kez okundu
Devam
Beko beyaz eşya servisi
24 Mart 2021
Beko beyaz eşya servisi
Beko Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi ve Buzdolabı gibi ürünlerin tamirini Beko beyaz eşya servisi olarak hızlı tamir hizmeti sunuyoruz. Haftanın her günü sabah erken saatler de başlayıp gece geç saatlere kadar Beko ve diğer markaların beyaz eşya denilecek ürünlerin tamirini yapıyoruz. Sizler de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizleri aramanızı rica ediyoruz. ..
247 kez okundu
Devam
Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi
12 Nisan 2022
Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi
Eyüp, yeni ismi ile Eyüpsultan da en yakın beyaz eşya servisi olarak tanınan ünlü bir tamir dükkanıyız. Burada Eyüpsultan da arızalı beyaz eşya tamiri için ulaşan müşterilerimiz için yaptığımız işi anlatan bilgilendirme amaçlı bir yazı hazırladık. Bu yazımız da Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi ve teknik servis personellerimizi anlatan birkaç içerik olacak. Sizinde beyaz ..
7 kez okundu
Devam
Bosch beyaz eşya servisi
12 Mart 2022
Bosch beyaz eşya servisi
  Almanya’nın lider beyaz eşya markası Bosch ürünlerini Bosch beyaz eşya servisi ve tamircisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Bosch marka ürünler kolay kolay bozulan ürünler olmadıkları için ürününüzü garanti süresi boyunca belki de yetkili servisi bir kez bile çağırmadan kullanmış olacaksınız. Firmamızın uzman teknik servis çalışanları olarak Bosch mark..
228 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU