0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
Arçelik beyaz eşya servisi
27 Mart 2021
Arçelik beyaz eşya servisi
Beyaz eşya sektöründe Arçelik markası Türkiye’de en çok sevilen markalardandır. Arçelik beyaz eşya servisi olarak tanınmış bir markaya hizmet vermenin gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Sadece Arçelik ürünlerini tamir etmekle kalmayıp bütün tanınmış ve evinizde kullandığınız bütün elektrikli ev aletlerinin tamirini gerçekleştiren bir özel beyaz eşya tamircisiyiz. ..
55 kez okundu
Devam
Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi
10 Mayıs 2021
Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşya servisleri elektrikli ev aletleri ürünlerinin tamirini yapan firmalardır. Bayrampaşa beyaz eşya servisi firmamızda her ne kadar bunlara benzer hizmetler verse de bizleri diğer beyaz eşya teknik servislerden ayıran bazı önemli özellikler var. Bizler bütün personel kadromuzla çok uzun yıllardır çalışıyoruz. İşini çok iyi yapan ve müşterinin bozulan çamaşır, bul..
103 kez okundu
Devam
Sultangazi Beyaz Eşya Servisi
05 Haziran 2021
Sultangazi Beyaz Eşya Servisi
İstanbul Sultangazi de çok uygun servis ücretleri ile teknik servis hizmeti veren Sultangazi beyaz eşya servisi dükkânından hizmet aldınız mı? Firmamız Sultangazi Uğurmumcu, Gazi Mahallesi ve Eski Habipler Mahallesinde 3 farklı şube de beyaz eşya tamir hizmeti vermektedir. Sizler de Sultangazi beyaz eşya tamircisi ihtiyaçlarınızın tarafımızın karşılanmasını istiyorsanız heme..
92 kez okundu
Devam
Çamaşır makinesi yıkıyor ama sıkmıyor sorunu çözümü
29 Haziran 2021
Çamaşır makinesi yıkıyor ama sıkmıyor sorunu çözümü
Çamaşır makinesi sıkmıyor olması sıklıkla rastlanan sorunlar arasındadır. Siz hiç endişelenmeyin. Çamaşır makinesi yıkıyor ama sıkmıyor sorunu çözümü için bu makalemizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz. Çamaşır makinesinin sıkmaya geçmemesi sorununu yeni aldıysanız o zaman yetkili veya özel teknik servisleri aramadan önce burada anlatacaklarımızı ilk önce yapmanızı so..
69 kez okundu
Devam
Beko beyaz eşya servisi
24 Mart 2021
Beko beyaz eşya servisi
Beko Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi ve Buzdolabı gibi ürünlerin tamirini Beko beyaz eşya servisi olarak hızlı tamir hizmeti sunuyoruz. Haftanın her günü sabah erken saatler de başlayıp gece geç saatlere kadar Beko ve diğer markaların beyaz eşya denilecek ürünlerin tamirini yapıyoruz. Sizler de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizleri aramanızı rica ediyoruz. ..
64 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU