0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
Arçelik beyaz eşya servisi
27 Mart 2021
Arçelik beyaz eşya servisi
Beyaz eşya sektöründe Arçelik markası Türkiye’de en çok sevilen markalardandır. Arçelik beyaz eşya servisi olarak tanınmış bir markaya hizmet vermenin gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Sadece Arçelik ürünlerini tamir etmekle kalmayıp bütün tanınmış ve evinizde kullandığınız bütün elektrikli ev aletlerinin tamirini gerçekleştiren bir özel beyaz eşya tamircisiyiz. ..
23 kez okundu
Devam
Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi
10 Mayıs 2021
Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşya servisleri elektrikli ev aletleri ürünlerinin tamirini yapan firmalardır. Bayrampaşa beyaz eşya servisi firmamızda her ne kadar bunlara benzer hizmetler verse de bizleri diğer beyaz eşya teknik servislerden ayıran bazı önemli özellikler var. Bizler bütün personel kadromuzla çok uzun yıllardır çalışıyoruz. İşini çok iyi yapan ve müşterinin bozulan çamaşır, bul..
1 kez okundu
Devam
Beko beyaz eşya servisi
24 Mart 2021
Beko beyaz eşya servisi
Beko Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi ve Buzdolabı gibi ürünlerin tamirini Beko beyaz eşya servisi olarak hızlı tamir hizmeti sunuyoruz. Haftanın her günü sabah erken saatler de başlayıp gece geç saatlere kadar Beko ve diğer markaların beyaz eşya denilecek ürünlerin tamirini yapıyoruz. Sizler de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizleri aramanızı rica ediyoruz. ..
21 kez okundu
Devam
Bosch beyaz eşya servisi
27 Mart 2021
Bosch beyaz eşya servisi
  Almanya’nın lider beyaz eşya markası Bosch ürünlerini Bosch beyaz eşya servisi ve tamircisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Bosch marka ürünler kolay kolay bozulan ürünler olmadıkları için ürününüzü garanti süresi boyunca belki de yetkili servisi bir kez bile çağırmadan kullanmış olacaksınız. Firmamızın uzman teknik servis çalışanları olarak Bosch mark..
23 kez okundu
Devam
Hotpoint Ariston Beyaz Eşya Servisi
27 Mart 2021
Hotpoint Ariston Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşya sektöründe iyi bir yere sahip olan Hotpoint Ariston Beyaz eşya ürünlerinin teknik bakım, tamir ve arıza işlerini yapmaktayız. Hotpoint Ariston beyaz eşya servisi olarak evinizde kullandığınız Ariston Hotpoint marka ürünlerinin yedek parça ihtiyaçlarını karşılayıp arıza bakımlarını da hızlıca onarmaktayız. Sizler sadece kullanmış olduğunuz ürün ile alakalı aklınıza..
20 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU