0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
Çamaşır Makinesi Tuşları Çalışmıyor
15 Ağustos 2022
Çamaşır Makinesi Tuşları Çalışmıyor
Genel de kullanıcı hatasından kaynaklanan bazı çamaşır makinesi sorunları vardır. Bunlardan biri de çamaşır makinesi tuşu arızasıdır. Çamaşır makinesi tuşları çalışmıyor ise bu sorun genel de kullanıcı hatasından kaynaklanan problemlerdendir. Kullanıcının tuşa sert basması ve çamaşır makinesi üretilirken tuşların çok hassas üretiliyor olması da tuş bozulması, tuş kırılması, ..
401 kez okundu
Devam
Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi
10 Mayıs 2021
Bayrampaşa Beyaz Eşya Servisi
Beyaz eşya servisleri elektrikli ev aletleri ürünlerinin tamirini yapan firmalardır. Bayrampaşa beyaz eşya servisi firmamızda her ne kadar bunlara benzer hizmetler verse de bizleri diğer beyaz eşya teknik servislerden ayıran bazı önemli özellikler var. Bizler bütün personel kadromuzla çok uzun yıllardır çalışıyoruz. İşini çok iyi yapan ve müşterinin bozulan çamaşır, bul..
915 kez okundu
Devam
Başakşehir beyaz eşya servisi
02 Ekim 2022
Başakşehir beyaz eşya servisi
İstanbul'da Beyaz eşya tamircisi arayan ilçeler arasında Başakşehir 1. Sırada yer almaktadır. Başakşehir beyaz eşya servisi olarak yapmış olduğumuz araştırmaya göre, toplu konut, siteler, büyük yerleşim yerleri ve sanayi sitelerinde kullanılan beyaz eşyaların fazla olması sebebiyle sıklıkla beyaz eşya arızası meydana gelebilmektedir. Yeni ve garanti süresi devam eden bey..
92 kez okundu
Devam
Bağcılar Beyaz Eşya Servisi
02 Ekim 2022
Bağcılar Beyaz Eşya Servisi
İstanbul’un en kalabalık ilçesinde beyaz eşya tamircisi olarak çalışan firmamız hakkında size birkaç bilgi vermek istiyorum. Bağcılar beyaz eşya servisi Bağcılar Meydan ve 2 farklı şubesi ile Bağcıların en çok tanınan beyaz eşya tamir servisidir. Buraya beyaz eşya tamiri için geldiğiniz de hemen size yardımcı olabilecek bir teknik servis çalışanımız mutlaka vardır. Sab..
54 kez okundu
Devam
Çamaşır Makinesi Pompa Arızası
04 Ağustos 2022
Çamaşır Makinesi Pompa Arızası
Çamaşır makinesi tahliye pompası arızalandığın da makine suyu atmaz, sıkma yapmaz ve su almaz. Çamaşır makinesi pompa arızası makineye meydana gelebilecek en önemli arızalardan biridir. Bu arıza tamir edilmezse çamaşır makinesi çalıştıramazsınız. Çamaşır makinesi yıkamaya başlarken ve yıkama bittiğinde sıkmaya geçmeden önce pompayı çalıştırıp suyu tahliye eder. Eğer çama..
1258 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU