0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
Çamaşır Makinesi Tuşları Çalışmıyor
15 Ağustos 2022
Çamaşır Makinesi Tuşları Çalışmıyor
Genel de kullanıcı hatasından kaynaklanan bazı çamaşır makinesi sorunları vardır. Bunlardan biri de çamaşır makinesi tuşu arızasıdır. Çamaşır makinesi tuşları çalışmıyor ise bu sorun genel de kullanıcı hatasından kaynaklanan problemlerdendir. Kullanıcının tuşa sert basması ve çamaşır makinesi üretilirken tuşların çok hassas üretiliyor olması da tuş bozulması, tuş kırılması, ..
1318 kez okundu
Devam
Çamaşır makinesi su boşaltmıyor
22 Ekim 2022
Çamaşır makinesi su boşaltmıyor
Çamaşır makinesi yıkıyor ama suyu boşaltmıyor arızası arızası mı yaşıyorsunuz? Çamaşır makinesi su boşaltmıyor arızası genelde kullanıcıların evde yapmış olduğu arızalardan biridir. Çamaşır makinesi su boşaltmama nedenleri ve suyu tahliye etmiyor Olması hemen beyaz eşya tamircisi çağıracağınız anlamına gelmez. SADACE RANDEVU ALMAK İÇİN ARAYINIZ!. 0537 787 12 22 Ç..
322 kez okundu
Devam
Bağcılar Beyaz Eşya Servisi
02 Ekim 2022
Bağcılar Beyaz Eşya Servisi
İstanbul’un en kalabalık ilçesinde beyaz eşya tamircisi olarak çalışan firmamız hakkında size birkaç bilgi vermek istiyorum. Bağcılar beyaz eşya servisi Bağcılar Meydan ve 2 farklı şubesi ile Bağcıların en çok tanınan beyaz eşya tamir servisidir. Buraya beyaz eşya tamiri için geldiğiniz de hemen size yardımcı olabilecek bir teknik servis çalışanımız mutlaka vardır. Sab..
206 kez okundu
Devam
Başakşehir beyaz eşya servisi
02 Ekim 2022
Başakşehir beyaz eşya servisi
İstanbul'da Beyaz eşya tamircisi arayan ilçeler arasında Başakşehir 1. Sırada yer almaktadır. Başakşehir beyaz eşya servisi olarak yapmış olduğumuz araştırmaya göre, toplu konut, siteler, büyük yerleşim yerleri ve sanayi sitelerinde kullanılan beyaz eşyaların fazla olması sebebiyle sıklıkla beyaz eşya arızası meydana gelebilmektedir. Yeni ve garanti süresi devam eden bey..
348 kez okundu
Devam
Kemerburgaz Beyaz Eşya Servisi
22 Ekim 2022
Kemerburgaz Beyaz Eşya Servisi
Kemerburgaz'da beyaz eşya tamiri yapan firmalardan biriyle görüşmek istersiniz Kemerburgaz beyaz eşya servisi ile iletişime geçebilirsiniz Kemerburgaz beyaz eşya teknik servisinde beyaz eşya tamirleri yapılırken uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarımızın karşılanması için büyük çaba gösteriyoruz. Kemerburgaz beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan bütün tahminlerin yapılan işle..
152 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU