0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Küçükköy beyaz eşya servisi

07 Nisan 2021     2048 Görüntüleme

Beyaz eşyalar hayatımızın vazgeçilmez araç gereçleridir. Pekiyi bozulduğunda küçükköy de hangi Küçükköy beyaz eşya servisi firmasına yaptırıyorsunuz? Evinize tanımadığınız ve çok uzak yerlerden gelecek olan tamircileri sokmak istemiyorsanız doğru firma bilgilerini inceliyorsunuz demektir.

HEMEN ARA 0537 787 12 22

Bizler Gaziosmanpaşa Küçükköy beyaz eşya tamiri ve bakımı işlerini yaparken Gaziosmanpaşa ve küçükköy de tamir için bizleri arayan müşterilerimize hizmet etmeye özen gösteriyoruz. Güvenilir ve dürüst olan firmalar arasında iyi bir konumda olan beyaz eşya tamir dükkanımıza ulaşıp randevu almak için lütfen hemen arayın.

Gaziosmanpaşa Küçükköy beyaz eşya tamircisi

Beyaz eşya ile adlandırılan makinelerin bozulması esnasında size en yakın beyaz eşya tamircisini aramanız alınacak ücret ve zaman bakımından iyi olacaktır. Çünkü uzak yerlerde beyaz eşya tamircisi olarak çalışıp Küçükköy de beyaz eşya tamircisi dükkanımız var diyerek servise gelen bir sürü firma var. Elbette istediğiniz firma ile çalışmakta özgürsünüz ama daha güvenilir, hızlı, ucuz ve profesyonel hizmetler sunan bir tamirci ile çalışmak isterseniz Küçükköy beyaz eşya tamir servisi için bizleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy beyaz eşya arıza için firma iletişim bilgilerimize göz atıp hemen randevu almak için ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde sizlere yardımcı olmak için canla başla çalışıyoruz. Sabah erken bir saatte dükkanı besmele ile açıp Küçükköy de beyaz eşya servisi randevularına bakan değerli çalışma arkadaşları ile çalışıyoruz. Sizler de bu değerlere sahip olan beyaz eşya ustaları ile çalışmak isterseniz Küçükköy beyaz eşya servisi iletişim numaramızdan randevu alabilirsiniz.

Küçükköy de tamirini yaptığımız beyaz eşya markaları

Arçelik, Bosch, Hotpoint Ariston, Samsung, Vestel, Beko, Altus, Profilo, Siemens, İndesit, Regal ve daha birçok beyaz eşya markalarının özel beyaz eşya teknik servis dükkanıyız.

Tamir edilen beyaz eşyalar

  • Küçükköy Çamaşır Makinesi Servis,
  • Küçükköy Bulaşık Makinesi Servis,
  • Küçükköy Elektrik Süpürgesi Servis,
  • Küçükköy Fırın Servis,
  • Küçük Ev Aletleri Servis,
  • Buzdolabı Servis,
  • Şofben Servis.

Beyaz eşya servis ücretleri

Ev veya iş yerinizde kullandığınız beyaz eşyalar bozulduğu zaman yetkili servislerden veya beyaz eşya tamircilerinden yardım almalısınız. Garantisi olan ürünler için Küçükköy beyaz eşya yetkili servisi firmaları ile iletişime geçerek (kısmen) ücretsiz tamir için randevu alabilirsiniz. Garantisi bitmiş olan ürünler içinde Küçükköy beyaz eşya servis ücreti ödeyerek cihazınızın arızasını öğrenebilir veya tamirinin yapılması için istekte bulunabilirsiniz.

Beyaz eşya servis ücreti firmamız tarafından 65 TL – 90 TL arası olarak belirlenmektedir. Arızası tespit edilen cihazlarınız için tamirini yaptırmanız halinde servis bedelini almıyoruz. Buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi tamiri, küçük elektrikli ev aletleri tamiri ve elektrik süpürgesi için yukarıda belirtilen teknik servis ücreti fiyatımız değişmemektedir.

Size fiyat verildikten sonra ürün arızasını yaptırmanız veya daha sonrasına ertelerseniz sizlerden küçükköy beyaz eşya servisi ustalarımız tarafından sabit servis ücreti alınır.

Beyaz eşya servisi küçükköy iletişim bilgileri

Firmamız Küçükköy beyaz eşya servisi ünvanı ile İstanbul Gaziosmanpaşa Küçükköy yolu üzerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Bizimle iletişime geçip randevu almak için birden fazla iletişim aracı var. Beyaz eşya tamiri için bize ulaşmanın bazı yolları ise bu şekildedir.

  • Küçükköy beyaz eşya servisi iletişim telefon numarası 0537 787 12 22 hemen ara.
  • Online olarak iletişim formunu doldurup randevu almak için buraya tıkla.
  • Whatsapp ile randevu alıp beyaz eşya yedek parça fiyatlarını da sorabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER