0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi

12 Nisan 2022     126 Görüntüleme

eyüpsultan beyaz eşya tamircisi

Eyüp, yeni ismi ile Eyüpsultan da en yakın beyaz eşya servisi olarak tanınan ünlü bir tamir dükkanıyız. Burada Eyüpsultan da arızalı beyaz eşya tamiri için ulaşan müşterilerimiz için yaptığımız işi anlatan bilgilendirme amaçlı bir yazı hazırladık. Bu yazımız da Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi ve teknik servis personellerimizi anlatan birkaç içerik olacak. Sizinde beyaz eşya arızası gibi nemli sorunlarınız varsa lütfen bize ulaşıp randevu alınız.

İstanbul Eyüpsultan İstanbul’un en büyük ilçelerinden biridir. Burada beyaz eşya tamiri yaparken Eyüp Mahallelerinin her bir ucuna gitmeye gayret ediyoruz. Çok uzaklardan çağıranlar ve hatta buralara teknik servis için bizi seçenler için Eyüp beyaz eşya tamir hizmeti sunuyoruz. Eyüpsultan beyaz eşya servisi ile alakalı alınabilecek bir randevuya zamanında gitmek ve gerekirse en uygun fiyatlar ile teknik servis hizmeti sunmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz.

HEMEN ARA 0537 787 12 22

Siz de beyaz eşya arızası için bizi tercih edebilir ve çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, elektrik süpürgesi servisi, buzdolabı servisi, ocaklı fırın servisi ve ankastre fırın servisi diye de bizlere hitap edip tamir için arayıp randevu alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşyalar

 • Ankastre fırın tamiri
 • Buzdolabı tamiri ve servisi
 • Bulaşık makinesi tamiri ve tamir servisi
 • Çamaşır makinesi tamiri ve bakım ile servisi
 • Elektrik süpürgesi servisi bakım ve tamiri
 • Ocaklı fırın tamiri

Eyüp beyaz eşya servisi ile hızlı işlem

Bizler toplum olarak hızlı ve zamanında yapılan işleri çok severiz. Bu işlemler sırasında öncelikle servis randevusuna geç kalmayıp zamanında gelmekte bizleri çok mutlu eder. Eyüp beyaz eşya tamircisi de size hızlı servis imkanı sunarken, bir de randevu tarih ve saatini sizin belirlemenize imkan tanır. Bu sayede işinizden geç kalmamış, izin almamış ve hatta evde Eyüpsultan beyaz eşya servisini beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Bize ulaşıp çamaşır makinesi arızalandı, bulaşık makinesi yıkama yapmıyor, buzdolabı soğutmuyor, ocaklı fırın ısıtmıyor, ankastre fırın çalışmıyor ya da her şeyden nemlisi elektrik süpürgesi bozuldu ve Eyüpsultan da beyaz eşya tamiri yapan yerlere ulaşamıyoryum da diyebilirsiniz. Burada yazılan ve hatta çok daha fazlası için Eyüpsultan beyaz eşya teknik servisi arayabilir ve kısa bir süre için servis ücretlerinden feragat edebilirsiniz.

Eyüp beyaz eşya servisi iletişim telefonunu aradıktan sonra arızalı çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer ürünlerin tamiri için oluşan arızayı anlatan kısa bir bilgi verebilirsiniz. Bu sayede işini,iz daha da kolay bir hal alacak ve gelecek olan tamir ustası arkadaşımızın yanında beyaz eşya yedek parça getirmesine de imkan vermiş olacaksınız. Eyüp hızlı beyaz eşya servisi dediğiniz de aklınıza gelebilecek en uygun firmanın Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi olmasını diliyor ve sizlere hizmet etmeyiş çok sevdiğimizi de anlatmak istiyorum.

Eyüpsultan beyaz eşya tamiri yapılırken dikkat edilenler

Bir işi yapabilmek için o işten çok iyi anlayabilmek gerekir. Bu her işi için geçerli olup özellikle beyaz eşya tamircisi için çok daha nemlidir. Bizler Eyüpsultan da en iyi beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkanlarından biriyiz derken bunu boşuna söylemediğimizi ifade etmeliyim. Beyaz eşya tamiri için bizi arayan müşterilerimize her gün yeni bir hizmet sunarken yeni arayışlar içerisindeyiz. Müşterilerimizi nasıl daha iyi bir konuma ulaştırabilir ve beyaz eşya tamiri yaparken en uygun fiyatlara nasıl mal edebileceğimizi düşünüp duruyoruz. Bizler Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi olarak her türlü müşteri memnuniyetini dikkate alıyor ve bunu yükseltmek için çabalıyoruz. İşte Eyüpsultan beyaz eşya servisinde dikkat edilen detaylar;

 • Eyüp beyaz eşya servisine gelen her bir randevu aynı günde işleme alınır.
 • Müşteri istemedikçe beyaz eşya arıza tespiti ve tamiri bir sonraki güne bırakılmaz.
 • Her ihtimale karşı teknik servise her zaman için büyük servis aracı ile gidilir.
 • Yanımızda her markanın birçok yedek parçasını da bulundururuz.
 • Beyaz eşya tamiri yapılmadan önce arıza tespiti yapılıp fiyat belirlenir.
 • Müşterinin istediği yedek parçalar kullanılır. Orijinal, Muadil, Çıkma vb.
 • Eyüpsultan beyaz eşya servisinde çalışan her bir personel en az 7 yıllık tecrübelidir.
 • Müşteri güvenini kazanmak adına hemen, hemen her işlem evde yapılır
 • Çok büyük arıza olmadığı sürece beyaz eşyalar evde alınmaz.
 • Yapılan her beyaz eşya tamiri faturalı, irsaliyeli ya da kayıt altındadır.

Eyüp de en yakın beyaz eşya servisi

Bir beyaz eşya servisinden tam olarak ne beklersiniz? Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi tam da istediklerinize cevap verecek nitelikler de örnek bir beyaz eşya servisidir. Hızlı, aynı günde servis hizmeti sunan, profesyonel destek veren, beyaz eşya tamirinden çok iyi anlayan teknik personel ve tam donanımlı teknik servis araçları ile size hizmet etmeye hazırız.

Eyüp civarın da beyaz eşya tamircisi denildiği zaman bizi tercih eden müşterilerimizin bir bildiği var. Bizleri çamaşır makinesi tamiri ve bulaşık makinesi tamiri için arayan her bir arkadaşımıza ulaşıp hizmet etmek için varız. Kısa zaman da büyük işler başaran teknik servis çalışanlarımız sayesinde en yakın beyaz eşya tamircisi ünvanına sahibiz. Beyaz eşyaları aynı günde yaptırmak isteyenler için hazırda beklettiğimiz bazı teknik personellerimiz var. Bu arkadaşlarımız ile birlikte Eyüpsultan en yakın beyaz eşya servisi konumundayız. Siz de Eyüpsultan civarında beyaz eşya servisi ile hızlı hizmet almak isterseniz lütfen arayın.

Yetkili beyaz eşya servisi misiniz?

Firmamız hiçbir beyaz eşya markasının yetkili beyaz eşya servisi değildir. Eyüpsultan beyaz eşya tamircisi ismi ile her markayı tamir eden ama hiçbir markanın yetkili servisi olmayan özel bir kuruluştur. Yetkili servise ulaşmak için internet arama motoruna marka ismini ve devamında Eyüpsultan yetkili beyaz eşya servisi diye arama yapmanız yeterlidir.

Garantili beyaz eşyaların tamirini yapıyor musunuz?

Garantili beyaz eşya tamirini yalnızca yetkili servisler yapar. Yetkili servis dışında garanti süresi devam eden teknik servislere ulaşmak için ilgili beyaz eşya markasının yetkili servisine ulaşmalısınız.

Biz Eyüpsultan beyaz eşya servisi ismi ile özel teknik servis hizmeti sunan tamir dükkanıyız. Garantili beyaz eşya tamiri yapmıyoruz. Yapmış olduğumuz beyaz eşya tamirine garanti veriyoruz ama beyaz eşya markası tarafından verilen hiçbir garantili eşyalara hizmet vermiyoruz. Bu konuda ilgili markanın Eyüpsultan beyaz eşya arıza ve tamir şubelerini aramalısınız.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER