0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Hotpoint Ariston Beyaz Eşya Servisi

12 Mart 2022     336 Görüntüleme

Beyaz eşya sektöründe iyi bir yere sahip olan Hotpoint Ariston Beyaz eşya ürünlerinin teknik bakım, tamir ve arıza işlerini yapmaktayız. Hotpoint Ariston beyaz eşya servisi olarak evinizde kullandığınız Ariston Hotpoint marka ürünlerinin yedek parça ihtiyaçlarını karşılayıp arıza bakımlarını da hızlıca onarmaktayız. Sizler sadece kullanmış olduğunuz ürün ile alakalı aklınıza takılan ne varsa bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.

Hotpoint ariston beyaz eşya servisi

Ariston Hotpoint markası ülkemiz de Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, ocaklı fırınlar ve kombi gibi sıklıkla kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştirmiştir. Bu ürünler bakımlarını ve arızalarının giderilmesi Ariston yetkili servis ve bizim gibi Ariston beyaz eşya tamircisi olan özel beyaz eşya tamircileri tarafından karşılanmaktadır. Sizler de aynı günde Ariston marka ürününüzün tamirini yaptırmak isterseniz lütfen hemen bizi hızlı telefon numaramızdan arayınız.

Ariston beyaz eşya teknik servis

Hotpoint Ariston beyaz eşya tamircisi telefonu 0537 787 12 22

Beyaz eşya teknik servis firması olarak Ariston markasına özel beyaz eşya tamircisi olarak hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Ariston dışında olan markalara da her türlü yedek parçaların temini ile ilgili hızlı hizmet sunabiliyoruz. Ariston beyaz eşya teknik servis çalışanlarımız Ariston ürünleri için randevular oluşturulduğunda Ariston marka bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve kombi gibi ürünler ile ilgili ne şikayetiniz varsa bunlar ile ilgili olarak telefonda sizlerden detaylı bilgi istenir. Bu bilgiler doğrultusunda Ariston marka cihaz için gerekecek olan yedek parçaları da yanlarında getirerek olası parça değişimlerinde sizleri bekletmemeye özen gösteriyoruz.

Ariston beyaz eşya servisi olarak telefondaki çalışma arkadaşımız ile görüştüğünüz de uzman arkadaşımızın bulaşık makinesi veya çamaşır makinesinin ne arızasının olduğunu hemen telefon da tahmin edebilir. Bu nedenle sizler örnek olarak Ariston bulaşık makinesi arızasını anlattığınızda bulaşık makinesi tamiri için gerekli olabilecek yedek parçaları az çok tahmin edebiliriz.  Bu ve bunun gibi basit arızalar için bir sonraki günü beklemeden hemen Ariston yedek parça değişimi sağlanabilmektedir.

Hotpoint beyaz eşya servisi ile hızlı randevu

Hotpoint marka ürünleri satın aldığınızda 2, 3, 5 ve 7 yıl olmak üzere uzatılabilen garanti süreleri bulunmaktadır. Bu garanti süresi içerisinde Hotpoint beyaz eşya servisi ile görüşmeler sağlayarak bulaşık veya çamaşır makinenizde oluşana arızalar için ücretsiz teknik servis hizmeti isteyebilirsiniz. Garanti süresinin sona ermesinden sonra veya garanti kapsamına alınmayıp çok yüksek ücretlerin çıkarılması durumunda bizim gibi özel olarak çalışıp Hotpoint yetkili servis olmayan beyaz eşya tamircilerine makinenizi yaptırabilirsiniz.

Bizler Hotpoint beyaz eşya tamiri, bakımı ve arıza tespiti işinde oldukça iyi beyaz eşya ustaları ile çalışıyoruz. Hotpoint veya Ariston marka beyaz eşyanın markası ne olursa olsun en hızlı, kaliteli, dürüst, ahlaklı ve müşterisini asla kandırmayan teknik servis anlayışı ile beyaz eşyaların tamiri yapılmaktadır. Sizler de Beyaz eşya tamircisi ve beyaz eşya ustasına ihtiyaç duyuyorsanız lütfen bizi arayıp müsait olduğunuz bir gün için randevu alın.

Hotpoint markasının tamirini yaptığımız ürünler

  • Hotpoint çamaşır makinesi tamiri,
  • Hotpoint bulaşık makinesi tamiri,
  • Hotpoint fırın ve ocak tamiri,
  • Hotpoint buzdolabı tamiri

Hangi Ariston markalarını tamir ediyoruz?

  • Ariston Bulaşık makinesi,
  • Ariston çamaşır makinesi,
  • Ariston buzdolabı,
  • Ariston ocaklı fırın tamiri,
  • Ariston kombi.


BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER