0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Alibeyköy Beyaz Eşya Servisi

17 Mart 2022     127 Görüntüleme

Alibeyköy beyaz eşya servisi

Garanti süresi biten beyaz eşyalarınızı kime tamir ettiriyorsunuz? Alibeyköy de beyaz eşya tamircisi olarak çalışan bir işletme sizlere garantisi olmayan beyaz eşyaları hemen aynı günde tamir ediyor ve yaptıkları işe garanti de veriyor. Alibeyköy beyaz eşya servisi ismi ile nam yapmış bu işletmeden randevu almak isterseniz hemen 0537 787 12 22 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

HEMEN ARA 0537 787 12 22

Eyüpsultan Alibeyköy beyaz eşya tamircisi sizlere en uygun fiyatlar ile beyaz eşya arıza tespitini yapıp uygun fiyat teklifleri sunar. Arızalı olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ya da fırın tamirini yaptırmak mı yoksa yeni bir tane almak arasında kaldıysanız ilk önce beyaz eşya arızasını öğrenmeniz gerekir. Küçük beyaz eşya arızaları için oldukça pahalı olan yeni bir tane beyaz eşya almanıza hiç gerek yok. Alibeyköy beyaz eşya servisi ile görüşerek nasıl bir yol izlemeniz ile ilgili önemli bir fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Alibeyköy beyaz eşya tamiri

Beyaz eşya tamiri dediğiniz de aklınıza yetkili beyaz eşya servislerinin gelmesi gayet doğaldır. Yalnız garantisi olmayan beyaz eşyaların tamirinin yapılması için özel beyaz eşya servislerine de ihtiyaç duyarsınız. Çünkü yetkili beyaz eşya servisleri garantisi biten beyaz eşyaların tamirlerini ücret dahilinde yaptığı için pek kimse tarafından tercih edilmemektedir. Halkımız genel de Alibeyköy de aynı mahalle de oturan beyaz eşya tamircisini çağırarak beyaz eşya arızasından kurtulmayı tercih ederler.

Alibeyköy beyaz eşya servisi beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı, yedek parça tamiri ve diğer bütün arızaların tamirlerini yaparken size garanti de verir. Yani bir beyaz eşya arızası ile karşılaştığınız da güvenle arayıp beyaz eşya tamirini yaptırabileceğiniz iyi bir beyaz eşya servisidir. Sizde Alibeyköy de bulunan bu beyaz eşya tamir servisine beyaz eşya tamirini yaptırmak isterseniz, hemen belirtilen telefon numarasından arayıp iletişime geçin.

Alibeyköy en yakın beyaz eşya servisi

Uzun yollardan gelip Alibeyköy beyaz eşya servisi adı altında çalışan beyaz eşya servis firmalarının ücretlerinin de çok olması gayet doğaldır. Maliyetlerin çok olması her bir işe yansıdığı gibi beyaz eşya tamir işlerinde de bu böyledir. Alibeyköy’e yeni taşındıysanız ve buralar da hiçbir yer tanımıyorsanız size yakın bir beyaz eşya tamircisi bulmanız biraz zor olabilir. bu gibi durumlar da komşularınıza ya da size yakın olduğunu hissettiğiniz birine Alibeyköy en yakın beyaz eşya servisi nerede diye sorular sorup bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Bizler Alibeyköy beyaz eşya servisi olarak Alibeyköy ve Yeşilpınar beyaz eşya servisi dediğiniz de akla ilk olan gelen teknik servis firmalarından biriyiz. Bize ulaşıp adresimizi öğrenebilir ya da siz hiç zahmet etmeden sadece adres belirterek beyaz eşya tamircimizin evinize gelmesini isteyebilirsiniz.

Alibeyköy’e yakın diğer teknik servislerimiz

Bizler İstanbul’da ilk olarak beyaz eşya tamir dükkanını açarken ilk tercih ettiğimiz yet Eyüp ilçesi olmuştur. Buranın maneviyatı hiçbir şeye değiştirilemez. Alibeyköy beyaz eşya teknik servis şubemizi de Eyüpsultan da kurduğumuz 3. Beyaz eşya tamir dükkanıdır. Bu dükkanımıza gelerek diğer şubelerimizden de teknik servis ekibi isteme hakkına sahipsiniz. Alibeyköy beyaz eşya servisi bazı zamanlar da yoğun olması hasebiyle size en yakın diğer beyaz eşya servis şubelerimizden de servis isteme hakkınızın olduğunu ifade etmeliyim.

Alibeyköy beyaz eşya tamircisi

Alibeyköy aslında çok geniş bir yelpazeye hitap ettiğinden dolayı farklı Mahalleler de oturanlar bile beyaz eşya tamirleri için Alibeyköy beyaz eşya servisini yani sadece bizi tercih ederler. Çünkü bizler Yeşilpınar Mahallesi, Karadolap Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi ve Eyüpsultan merkeze en yakın beyaz eşya servisiyiz. Siz de Alibeyköy en yakın beyaz eşya tamircisi ile görüşmek isterseniz lütfen hemen bizi arayıp merak ettiklerinizi sormanızı istiyoruz.

Alibeyköy de tamir edilen beyaz eşyalar

Alibeyköy beyaz eşya servisinde beyaz eşya kategorisine giren her türlü beyaz eşyanın tamiri yapılmaktadır. Hatta artık kullanmaktan sıkıldığınız ve arızalandığında acaba yenisini mi alsam diye düşündüğünüz bütün beyaz eşyalarınızı da bize sormadan asla atmayın. Çünkü, yeni bir beyaz eşya almak size büyük maliyetler çıkaracağından dolayı eskimiş beyaz eşyalarınızı tamir etme taraftarı olduğumuzu belirtmeliyim. Şimdi sizlere Alibeyköy beyaz eşya servisinde tamir edilen beyaz eşyaları sizlere anlatmak istiyorum. Alibeyköy beyaz eşya teknik serviste tamir edilen beyaz eşyalar sırasıyla;

Çamaşır makinesi tamiri, bakımı, yedek parça, montaj ve kurulumu

Bulaşık makinesi tamiri, arıza tespit, yedek parça ve montajı

Buzdolabı tamiri, yedek parça temini, bakımı ve gaz basma işlemleri

Ankastre set fırın tamiri, ısıtmama sorunu

Ocaklı fırın tamiri, yedek parça ve rezistans değiştirme işlemi

Elektrik süpürgesi tamiri, motor, elektrik kablosu ve düğme değişimi

Davlumbaz tamiri, montajı ve yer değiştirme servisi,

Burada yazılan ve diğer bütün işlemleriniz için Alibeyköy beyaz eşya servisi tercih etmeniz, beyaz eşyalarınızı tamir etmeniz de doğru bir adım atmanızın ilk adımı olmuş olacaktır. Sizde eğer çamaşır makinesi arızası, bulaşık makinesi tamiri ve arızası, elektrik süpürgesi arızası, fırın ısıtmıyor sorunu ve ocaklı fırın tamiri için iyi bir firma ile çalışmak isterseniz, Alibeyköy beyaz eşya tamircisi ve teknik servis dükkanına bekleriz.

Hizmet verilen beyaz eşya markaları

 • Altus
 • Arçelik
 • Beko
 • Ariston
 • Hotpoint ariston
 • Samsung
 • Vestel
 • Lg
 • Hoover
 • Aeg
 • Siemens
 • Bosch 
 • Profilo
 • Seg

Ve daha birçok marka Alibeyköy beyaz eşya servisinde tamir edilmektedir.

Alibeyköy beyaz eşya servis ücretleri

Bir beyaz eşyanın arızasını öğrenmek için ihtiyaç duyduğunuz şey beyaz eşya tamircisini çağırmaktır. Özel beyaz eşya servisi Alibeyköy içerisinde olsun ya da olmasın, size en yakın beyaz eşya servisi olsun ya da çok uzaklardan gelen teknik servis uzmanı olsun ya da olmasın hiç fark etmez. Çünkü gelen bütün teknik servisler beyaz eşya servis ücreti alır. Bazıları size göre az alıyor olsa da aslında her bir teknik servisin (Alibeyköy beyaz eşya servisi de dahil) aldığı ücreti hak ettiğini düşünüyoruz.

Beyaz eşya arızasını öğrenmek ve müşteriye fiyat vermek ciddi bir iştir. Fiyat verme aşamasında hiç hata yapılmaması gerekir. Çünkü belirtilenin dışında farklı bir parçanın da arızalı çıkması halinde yeniden beyaz eşya tamir ücretinin verilmesi her iki tarafı da olumsuz etkiler. İşte bu nedenle Alibeyköy beyaz eşya servisi ya da hangi firmalara beyaz eşya tamirlerini yaptırdığınız son derece değerlidir. Alibeyköy beyaz eşya servisi de size bu nokta da uygun fiyatlar ile yardımcı olan profesyonel beyaz eşya teknik servis firmasıdır. En uygun fiyatlar ile Alibeyköy beyaz eşya tamir servisinde işlemler yapılırken bu fiyatların ne kadar olduğunu da size açıklamak istiyorum. İşte Alibeyköy beyaz eşya servisinde alınan beyaz eşya servis ücretleri;

Beyaz eşya servis ücreti ortalaması Ücretsiz / 60 TL / 90 TL arasıdır.

Hangi durumlar da servis ücreti alınır / alınmaz

Bazı beyaz eşyalar da servis ücreti alınmaz.

Evde ikinci bir beyaz eşya arızası varsa 2. Ürün için servis ücreti alınmaz.

Yalnızca tamir edilmeyen beyaz eşyalardan servis ücreti alınır.

Tamirini yaptırmaya karar verdiğiniz ürünlerden beyaz eşya servis ücreti alınmaz.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER