0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Sultangazi Beyaz Eşya Servisi

05 Haziran 2021     2420 Görüntüleme

İstanbul Sultangazi de çok uygun servis ücretleri ile teknik servis hizmeti veren Sultangazi beyaz eşya servisi dükkânından hizmet aldınız mı? Firmamız Sultangazi Uğurmumcu, Gazi Mahallesi ve Eski Habipler Mahallesinde 3 farklı şube de beyaz eşya tamir hizmeti vermektedir. Sizler de Sultangazi beyaz eşya tamircisi ihtiyaçlarınızın tarafımızın karşılanmasını istiyorsanız hemen hızlı telefon numaramız üzerinden bize telefon edebilirsiniz.

Beyaz eşya servisi sektörü özellikle Sultangazi de çok fazla hareketlidir. Birçok mahalle de size yakın bir tane beyaz eşya tamircisi bulmak mümkün. Yalnız bu firmalar arasında size en yakın, en iyi servis hizmeti veren, müşterisini kandırmayan ve beyaz eşya teknik servis hizmetinden çok iyi anlayan birileri ile çalışmalısınız. Eğer Sultangazi beyaz eşya  tamir servisi gibi yerleri tanımıyorum, ya da devamlı olarak çağırdığım beyaz eşya ustasından memnun değilim ve değiştirmek istiyorum diyorsanız bizimle çalışmayı deneyebilirsiniz.

TELEFON ET: 0537 787 12 22

Sultangazi beyaz eşya servisi olarak Çamaşır makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Fırın, Elektrik süpürgesi, Ankastre ve Davlumbaz gibi ürünlerin tamiri aynı günde yapılıp sağlam bir şekilde teslim edilmektedir. Randevu almak, arıza kaydı oluşturmak ve yardım almak için lütfen 0537 787 12 22 numarasına telefon et.

Sultangazi beyaz eşya tamircisi

Sultangazi beyaz eşya servisi

Bizler Sultangazi beyaz eşya tamircisi ve teknik servis uzmanları olarak ilk beyaz eşya servis sektörüne başladığımız da merkez şubemizi Sultan Çiftliği Mahallesinde açtık. Çok kısa süre de Sultangazi ve hemen yanında olan Gaziosmanpaşa ile Bayrampaşa ilçelerinden de tanınarak siparişler almaya başladık. Bu belirtilen ilçelere yakın olmak suretiyle Küçükköy beyaz eşya tamircisi adı altında bir şubenin daha açılışını yaptık. Böylelikle 2 yıl içerisinde Sultangazi beyaz eşya tamircisi olarak birden fazla şube ile hizmet etmeye başlamış olduk. Tüm bu başarılara imza atmamızı sağlayan değerli müşterilerimize canı gönülden teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Evdeki elektrikli ev aletlerinde her hangi bir arızanın meydana gelmesi üzerine hemen harekete geçmelisiniz. Sultangazi beyaz eşya servis çalışanlarımız sizlere bu konuda yardımcı olmak için ellerinden gelenin çok daha fazlasını yapacaklardır. Firmamız da beyaz eşya başlığı altında üretilen bütün ürünlerin tamir, montaj ve bakımı yapılmaktadır. Özellikle Sultangazi beyaz eşya tamircisi arkadaşlarımız ile tanışarak profesyonel bir servis hizmeti sunduklarına şahit olabilirsiniz.

Sultangazi beyaz eşya montajı ve kurulumu

Yeni bir eve mi taşındınız? Beyaz eşya kurulumu ve montajını kimlere yaptırıyorsunuz? Çamaşır ve Bulaşık makinesi montajı size çok kolay gelebilir. Gerçekten de öyle. Bunun hiçbir zorluğu yok. Yalnız bazen yeni bir eve taşındığınız da çamaşır makinesi koymayı düşündüğünüz yer de ikinci bir musluk ya da lavabo gideri olmayabilir. Ayrıca temiz su hortumunun kısa gelmesi ve kirli su gider hortumunun da çok kısa olması durumun da mutlaka ilaveler veya tamamen yeni hortumlar satın almalısınız. Bu nedenle beyaz eşya montajı yaptırmak ve kurulum için gerekli eksiklerin tamamlanmasını isterseniz Sultangazi beyaz eşya servisi çalışanlarımızdan randevu alabilirsiniz.

HEMEN ARA RANDEVU AL 0537 787 12 22

Sultangazi beyaz eşya tamircisi

Evleri taşıyan bazı firmaların beyaz eşya montajını da yaptıklarını duymuştuk. Yalnız bu firmaların mümkün olan ürünlerin montajını yapar. Mesela; Çamaşır makinesi hortumu yoksa size alıp kendiniz montaj yapmanızı söyler. Bulaşık makinesini bağlayacak bir musluk yoksa Sultangazi beyaz eşya tamircisi tarafından musluk alınmasını ve sonradan kurulum yapılmasını isteyebilir. Eğer taşıma yapılan firma tarafından ücretsiz kurulum yapılmasını istiyorsanız o zaman da önceden her şeyi eksiksiz yapmalısınız. Bu konuda profesyonel yardım almak isterseniz Sultangazi beyaz eşya teknik servis çalışanlarımızdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Özellikle çamaşır makinesi montajı, Bulaşık makinesi kurulumu ve fırın ile ocaklı fırın kurulumu konusunda uzman olan arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

 • Sultangazi çamaşır makinesi tamiri
 • Bulaşık makinesi tamir ve montajı
 • Buzdolabı tamiri ile motor değiştirme
 • Ankastre Fırın ve Davlumbaz tamiri
 • Elektrik süpürgesi tamiri
 • Set üstü ocak kurulum servisi

Sultangazi beyaz eşya servis hizmet bölgelerimiz

 • 50. YIL MAHALLESİ
 • 75. YIL MAHALLESİ
 • CEBECİ MAHALLESİ
 • CUMHURİYET MAHALLESİ
 • ESENTEPE MAHALLESİ
 • ESKİ HABİPLER MAHALLESİ
 • GAZİ MAHALLESİ
 • HABİBLER MAHALLESİ
 • İSMETPAŞA MAHALLESİ
 • MALKOÇOĞLU MAHALLESİ
 • SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ
 • UĞUR MUMCU MAHALLESİ
 • YAYLA MAHALLESİ
 • YUNUS EMRE MAHALLESİ
 • ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ

Sultangazi beyaz eşya servis ücretleri

Bildiğiniz üzere beyaz eşya servisi için gelen firmaların tamamı ilk olarak beyaz eşya servis ücreti almaktadır. Yani beyaz eşya adı altında bozulan her hangi bir ürünün bozulmasından sonra teknik servis personelinin tamirinin yapılması için 2 farklı ücreti ödemeniz gerekir. Bu ücretler “Sultangazi beyaz eşya servis ücreti ile yedek parça veya tamir ücretidir”. Sultangazi beyaz eşya servisi olarak Sultangazi den en uygun fiyatlar ile beyaz eşya tamirini yapan firmaların başında beklide biz geliyoruzdur. Çünkü müşterilerimizin özellikle bizi tercih etmesi ve servis için çağırdıklarında Sultangazi de ki diğer bazı beyaz eşya servislerinin servis ücretlerinden bahsetmektedirler. Bu sebepten dolayı birçok firmanın yüksek ücretler ile beyaz eşya tamirini yaptıklarını duymaktayız.

Sultangazi beyaz eşya servis ücretleri bozulan ürüne, ürünün markasına ve sizin Sultangazi de hangi mahalle de olduğunuza göre belirlenmektedir. Bunun için Sultangazi beyaz eşya servisin alınan servis ücretini ortalama fiyat aralığı olarak vereceğim. Tam detaylı ve net fiyat bilgisi için bizi aramalısınız. İşte bazı örnek beyaz eşya servis ücretleri;

 • Çamaşır makinesi servis ücreti: 60 TL ile 90 TL arasıdır.
 • Sultangazi bulaşık makinesi servis ücreti: 40 TL ile 80 TL arasıdır.
 • Sultangazi elektrik süpürgesi tamir servis ücreti: 70 TL ile 80 TL arasıdır.
 • Sultangazi Fırın ve ocaklı fırın servis ücreti: 60 TL ile 80 TL arasıdır.
 • Sultangazi Buzdolabı tamir servis ücreti: 75 TL ile 100 TL arasıdır.
 • Sultangazi ankastre set fırın servis ücreti: 60 TL ile 85 TL arasıdır.
 • Davlumbaz tamir ve bakım ücreti: 80 TL ile 110 TL arasıdır.                                

Sultangazi beyaz eşya servisinde ortalama bu fiyat aralığında servis ücreti alınır. Yılın bazı aylarında bu fiyat listesi güncellemektedir. Bazı nedenlerden dolayı güncellemenin yapılmaması ve sizin durumunuzun farklı olmasından dolayı 0537 787 12 22 numaralı telefon üzerinden verilen servis ücreti geçerli olacaktır. Ayrıca beyaz eşya tamircisi tarafından yapılacak tamirlerin Sultangazi beyaz eşya servisi güvencesi altında olduğunu lütfen unutmayın.

En yakın beyaz eşya tamircisi Sultangazi

Sultangazi en yakın beyaz eşya tamircisi

Bazen evde ki beyaz eşyalar da oluşan arızalar da hızlı bir şekilde en yakın beyaz eşya servisini arayıp durursunuz. Yaşadığınız bölgeyi çok iyi tanımıyorsanız bir tamirci bulmanız çok zor olabilir. Bu nedenle Sultangazi en yakın beyaz eşya tamircisi ihtiyaçlarınızı internet üzerinden arama yaparak bulmanız daha doğru olacaktır. Her zaman için size yakın bir beyaz eşya servisi ile çalışmanız alacağınız en doğru kararlardan biri olacaktır. Çünkü uzak yerlerden gelen teknik servislerin haklı olarak sizden daha yüksek servis ücretleri isteyecektir. Ayrıca bazı yedek parçaların olması durumunda farklı firmalardan yedek parçanın da temin edileceğinden dolayı yedek parçanın da pahalı olmasına neden olacaktır.

İşte tam da bu nedenden dolayı Sultangazi beyaz eşya servisi ve tamir ustalarına ulaşmak için evde kullandığınız bozulmadan önce telefon numaramızı bir kenara not almanızı rica ediyoruz. Öte yandan en yakın beyaz eşya servisi Sultangazi bölgesinde nerede var derseniz size kendi firmamızın ismini söyleyebilirim. Çünkü bizler Sultangazi de 3 farklı nokta da hizmet veriyoruz. Sultangazi beyaz eşya servisi ve beyaz eşya tamircisi için hemen bizi 0537 787 12 22 numarasından arayıp arıza kaydı oluşturunuz.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER