0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
Next Nextstar uydu fabrika ayarları şifre master kodları
20 Nisan 2022
Next Nextstar uydu fabrika ayarları şifre master kodları
Next & Nextstar uydu alıcısı şifresini unuttum diye internetten arama yapıyorsanız tam yerine geldiniz. Next uydu alıcısı fabrika ayarları şifresi için ilk önce kullandığınız next nexstar uydu cihazın modelini bilmelisiniz. Burada yazılan master kodları model, model olarak verişmiştir. Modeli bilmedikten sonra burada girdiğiniz şifrelerin bir anlamı kalmayacaktır. Uydu c..
41189 kez okundu
Devam
Hi-level Tv ilk kurulum ve kanal ayarlama
01 Ocak 2019
Hi-level Tv ilk kurulum ve kanal ayarlama
Hi-level televizyonlar büyük mağazalar da satılmaya başlandı. Bu Hi-level marka televizyonun Tv ilk kurulum ve kanal ayarlamanın nasıl yapılacağını sizlere anlatacağız. Öncelikle Hi-level Tv kurulum ayarlarını yaparken hiç zorlanmayacağınızı ve hatta bu menüyü ben bir yerden hatırlıyorum diyeceğinizi tahmin ediyoruz. Hi-level tv kanal ayarlama kısmına geçtiğimiz de ülkemiz d..
46194 kez okundu
Devam
Türksat Uydu Kurulumu
14 Aralık 2018
Türksat Uydu Kurulumu
Uydu alıcılar, uydudan gelen sinyallerin toplandığı, alış anteni; alış anteninde toplanan sinyallerin receiver cihazına iletildiği LNB cihazı ve receiver’dan (uydu alıcı cihaz) oluşan teknolojik ürünlerdir. Uydu yayınlarının sorunsuz izlenebilmesi için uydu alıcılarınız, yayınlarını izlemek istediğiniz uydunun sinyallerini yakalayabilmelidir. Bu nedenle Türksat uyd..
4277 kez okundu
Devam
Evde Uydu Anteni Nasıl Ayarlanır? Çözümü
11 Ağustos 2020
Evde Uydu Anteni Nasıl Ayarlanır? Çözümü
Uydu anteni ayarlamak için teknolojinin nimetlerinden yararlanmanın yanı sıra, bu işte tecrübe, deneyim de en az uydu anteni ayarlamada kullanılan teknolojik araçlar kadar önemli. Ancak elinizde uydu bulucu cihazlar yoksa ‘evde uydu anteni nasıl ayarlanır’ yazımız tam da sizlerin ihtiyaç duyabileceği çözümler sunuyor. Cihazlar Olmadan Uydu Anteni..
60912 kez okundu
Devam
Uydu alıcısı fabrika ayarları master kod şifre kırma kodları
20 Nisan 2022
Uydu alıcısı fabrika ayarları master kod şifre kırma kodları
Uydu alıcıların da yaşanan en büyük sıkıntılardan biri de uydu cihazının şifresini unutmaktır. Eğer bir uydu cihazın şifresini bilmiyorsanız master şifresini girmeniz gerekir. bu master şifreler olmadan uydu cihazın şifresini açmak veya şifresiz kullanmak imkansızdır.  Bazı zamanlar şifresini bildiğiniz bir cihazın şifresini doğru girmenize rağmen uydu alıcısı şifreyi k..
51843 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU