0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Güngören Beyaz Eşya Tamircisi

13 Aralık 2022     191 Görüntüleme

Güngören beyaz eşya tamircisi; Güngören de en yakın beyaz eşya servisi olarak çalışan ve 3 farklı şube de hizmet veren eşsiz teknik servis firmasıdır. Evinizde arızalı bütün beyaz eşyaların tamirleri servis ekibimiz tarafından kolaylıkla yapılmaktadır. Hadi siz de buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, Buzdolabı motor değişimi ve fırın servisi için hemen telefon numaramızı arayıp randevu alın.

0537 787 12 22

Güngören beyaz eşya servisi çalışanlarımız ömrünün neredeyse büyük bir bölümünü beyaz eşya tamircisi olarak geçirdiklerinden dolayı birçok arızayı tarif ile de hemen anlayabiliyorlar. Beyaz eşya arızası ne olursa olsun, siz yeter ki arızayı söyleyin. Güngören beyaz eşya tamircisi olarak çalışan arkadaşlarımız kısa süre de arızayı bulup tamir edebilirler.

Güngören beyaz eşya servisi

Güngören beyaz eşya tamircisi

Güngören beyaz eşya tamir ihtiyaçlarınızı hangi beyaz eşya tamir firmasından karşılıyorsunuz? Pekiyi bu birlikte çalıştığınız beyaz eşya tamircisine ne kadar güveniyorsunuz? Güngören beyaz eşya servisi çalışanlarına gelerek yıllardır çalıştığınız firmayı değiştirmek istemez misiniz? Haftanın 7 günü aralıksız çalışan, a’dan z’ye bütün beyaz eşya markalarına hizmet eden, yanında birçok beyaz eşya yedek parçasını bulunduran ve randevusuna sadık kalarak zamanında kapınızda olan Güngören beyaz eşya tamircisi ile çalışmak istemez misiniz?

Her türlü beyaz eşya arızasının tamiri ile yakından ilgilenen beyaz eşya tamir ustalarımızın her biri işini çok seven ve aynı zaman da bütün beyaz eşya ürünlerini tamir ettiğini biliyor muydunuz? Sadece buzdolabı tamiri ya da sadece çamaşır makinesi tamirini değil, birçok beyaz eşya ürünlerini kısa sürede tamir edebiliyoruz.

Güngören de en yakın beyaz eşya tamir servisi

Zamanınızın çok değerli olduğunun farkındayız. Günlerdir buzdolabı ya da çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi çalışmıyor ama bir türlü evinize gelecek dürüst bir beyaz eşya servisi bulamadığınız mı? Güngören beyaz eşya tamircisi ile daha tanışmamışsınız demektir. Bizler ilk olarak Güngören beyaz eşya servisi, Sarıyer beyaz eşya servisi, Sultangazi beyaz eşya tamiri ve daha birçok şubemizi açarken, birinci önceliğimiz daima hızlı bir şekilde verilen randevuya gidilmesidir. Zamanınızın büyük bir bölümünü evde geçirmenize rağmen yine de beyaz eşya servis uzmanı gelmediyse, lütfen hiç vakit kaybetmeden Güngören beyaz eşya tamir servisi ile çalışın.

Güngören civarında en yakın beyaz eşya servisi dediğiniz de sokakta ki esnaf bile size firmalarımızdan bazılarını tarif edecektir. Çünkü bizler Güngören beyaz eşya servisi ve Bağcılar beyaz eşya tamircisi adı altında 3 tane şubemiz bulunuyor. Bunlardan hangisine geldiğinizin hiçbir önemi yok. Çünkü şubelerimiz de telefonlara bakan çalışma arkadaşlarımızın her biri diğer şubeler ile bağlantı halindedir. Güngören beyaz eşya servisine gelen bütün siparişler yakınlık derecesine göre dağıtım yapılıp teknik servis çalışma arkadaşımıza gönderim sağlanmaktadır.

Aynı gün içerisinde hızlı beyaz eşya tamiri

Başlıkta da gördüğünüz gibi Güngören beyaz eşya teknik servisinin aynı günde servis hizmeti verdiğinden bahsetmektedir. Garantisi olamayan beyaz eşyalarınızın tamirlerini yaptırmak için günlerce sizi bekletiyorlarsa size haksızlık yaptıklarını ifade etmeliyim. Çünkü bizler gibi Güngören beyaz eşya tamiri ile ilgilenen firmaların her biri aynı günde servis imkanı sağlamaktadır. Eğer siz de artık size değer veren bir teknik servis firması ile çalışmak isterseniz sizi Güngören beyaz eşya tamircisi ile görüşmeye davet ediyorum.

Örnek olarak çamaşır makinesi yıkıyor ama sıkmıyor ise hemen ortalama 30 dakika da kapınızda oluyor ve anında müdahale ederek arızayı tamir ediyoruz. Gerektği durumlar da çamaşır makinesi pompa arızası içinde size yardımcı oluyoruz.

Garantili beyaz eşya servisi Güngören de

Beyaz eşyalarınızın garantisi olmayabilir. Güngören beyaz eşya servisi garantisi olmayan ürünlerin tamirini yaparak tıpkı yetkili servislerden gelen personeller gibi yaptığı işe garanti vermektedir. Güngören beyaz eşya teknik servisi tarafından yapılan tamirlerin garanti altına alındığı söylemeliyiz.

Beyaz eşyaların tamir edilmesi karşısında size garanti verecek bir teknik servis ile çalışmanız en doğru seçim olacaktır. Çünkü beyaz eşya tamiri yapılırken bazı işçilik ve yedek parça sorunları çıkabilir. Bu tür sorunların tamirini geciktirmeden yapmanız gerekir. Oluşan bu arızaların ücretsiz bir şekilde tamir edilebilmesi için Güngören beyaz eşya servisi ve diğer firmaların size garanti vermesi gerekmektedir. Aksi taktirde aynı arızanın tamir edilmesi için birden fazla servis ücreti ve yedek parça ücreti vermek zorunda kalabilirsiniz. İşte bu nedenle bizler Güngören beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan birçok beyaz eşya tamirine garanti veriyoruz. Siz de garantili teknik servis hizmetimizden yararlanmak için Güngören beyaz eşya teknik servisi arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Buzdolabı tamiri
  • Çamaşır makinesi tamiri
  • Bulaşık makinesi tamiri
  • Kurutma makinesi tamiri
  • Kurutmalı çamaşır makinesi tamiri

Güngören beyaz eşya servisine sıklıkla gelen tamirler

Güngören beyaz eşya tamircisi tarafından her ne kadar birçok beyaz eşya arızasının tamiri yapılsa da, bazı tamirlerin daha fazla geldiğini söylemeliyim. İşte Güngören beyaz eşya teknik servisi tarafından onarımı yapılan bazı beyaz eşyalar ve beyaz eşya arızaları:

  • Güngören çamaşır makinesi tamiri, bakımı ve kömür değişimi
  • Güngören beyaz eşya teknik servisi tarafından yapılan bulaşık makinesi tamiri, arızalı ve onarımı
  • Güngören beyaz eşya servisi tarafından yapılan kurutma makinesi tamiri, bakımı, arıza tespiti ve tamiri
  • Güngören beyaz eşya tamiri ile buzdolabı tamiri, buzdolabı motor değiştirme ve buzdolabı motor tamirinin yapılması.

Güngören beyaz eşya tamircisi ve servis ekibimiz çok yoğun olma durumlarında aynı şubeye bağlı olan Başakşehir beyaz eşya servisi, Eyüpsultan beyaz eşya servisi, Alibeyköy beyaz eşya servisi ve Bayrampaşa beyaz eşya servisi şubelerimizden de randevu alabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER