0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Kemerburgaz Beyaz Eşya Servisi

22 Ekim 2022     115 Görüntüleme

Kemerburgaz'da beyaz eşya tamiri yapan firmalardan biriyle görüşmek istersiniz Kemerburgaz beyaz eşya servisi ile iletişime geçebilirsiniz Kemerburgaz beyaz eşya teknik servisinde beyaz eşya tamirleri yapılırken uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarımızın karşılanması için büyük çaba gösteriyoruz. Kemerburgaz beyaz eşya tamircisi tarafından yapılan bütün tahminlerin yapılan işlere göre garanti ve verildigini de söylemek isteriz.

0537 787 12 22 

Beyaz eşya tamirlerinin yapılması ve ardından işçilik garantili ile size teslim edilmesinden çok memnun kalacak ve bundan sonra hep bizimle çalışmak isteyeceksiniz. Kemerburgaz beyaz eşya servisi telefon numarasını hemen arayıp buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, elektrik süpürgesi tamiri, kurutma makinesi tamiri ve diğer ürünlerin tamirini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Kemerburgaz beyaz eşya teknik servisi

Kemerburgazda kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınızın garanti süresi bittiğinden neler yapıyorsunuz? Yani bu beyaz eşyaların tahminleri ile ilgilenen sağlam ve güvenilir bir firma bulabiliyor musunuz? Kemerburgaz beyaz eşya teknik servisi ile beyaz eşya sorularınız da kolaylıkla kurtulabilir ve beyaz eşya arızasının hemen tamir ettirebilirsiniz. Kemerburgaz beyaz eşya servisi Kemerburgazın her iki mahallesine de hizmet vermektedir. Ayrıca çevre bölgelere de teknik servis hizmeti sunmaktayız.

kemerburgaz beyaz eşya servisi

Kemerburgazda kullanmış olduğunuz beyaz Eşyalarınızın garanti süresi bittiğinden neler yapıyorsunuz? Yani bu beyaz eşyaların tahlilleri ile ilgilenen sağlam ve güvenilir bir firma bulabiliyor musunuz? Kemerburgaz beyaz eşya teknik servisi ile beyaz eşya sorularınızdan kolaylıkla kurtulabilir ve beyaz eşya arızasının hemen tamir ettirebilirsiniz. Kemerburgaz beyaz eşya servisi Kemerburgazın her iki mahallesinde de hizmet vermektedir ayrıca çevre bölgelere de teknik servis hizmeti sunmaktayız.


Kemerburgazda ben işe tamirini yapan firmalar arasında bizler oldukça popüler olan beyaz eşya servisiz. Kemerburgaz beyaz eşya teknik servisi Kemerburgazdan mithatpaşa Mahallesi'nde bulunmaktadır. Burada her türlü beyaz eşyaların tamiri yapılırken bizzat kendiniz dükkanımıza gelerek randevuda alabilir ya da telefon Numaralarımızı arayabilir ve  Kemerburgaz beyaz eşya servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kemerburgazda en yakın beyaz eşya tamircisi

Bazı ürünlerimiz bozulduğu zaman hemen yanıbaşımızdaki tamircilerin gelip tamir etmesini isteriz. Kemerburgaz beyaz eşya tamircisi de işte tam da aradığınız kalitede ve özelliklerde bunlar bir beyaz eşya servisidir. Keme bugün beyaz eşya teknik servisi Kemerburgaz Mithatpaşa Mahallesi'nde yer aldığından dolayı Kemerburgazda bir çok bölgede en yakın beyaz eşya servisi konumundayız.

Herhangi bir beyaz dışı arızasıyla karşılaştığınızda Kemerburgaz beyaz eşya servisini arayıp randevu talep ettiğinizde birkaç dakikada teknik servis uzmanımız yanınızda olacaktır. Firmamızın çalışanları da Kemerburgaz Mahallesi'nde oturduğundan dolayı sabah erken saatte ve gece geç saatlere kadar çalışa biliyoruz. Kemerburgazda yakın  bir beyaz eşya servisi arıyorsanız mutlaka bizi arayıp randevu alabilirsiniz.

Garantili beyaz eşya tamir Servisi Kemerburgazda

Firmamızın teknik servis uzmanları uzun yıllardır bu işi yaptığından dolayı yapmış olduğumuz tamirleri profesyonel bir şekilde ve titizlikle yapıyoruz. Ayrıca yapmış olduğumuz işçilere işçilik ve teknik servis garantisi ile yedek parça garantisi veriyoruz. Bizler yapmış olduğumuz hizmete ve çalışmış olduğumuz teknik Servis uzmanlarımız da güvendiğimizden dolayı yapılan işlere firma garantisi vermekteyiz. Mesela;

Buzdolabı motor değişimi ile 1 yıl motor garantisi veriyoruz.

Çamaşır makinesi yıkıyor ama sıkmıyor arızasına sadece anakart arızalarına 3 ay garanti veriyoruz.

Garanti süreleri ile ilgili detayları almak için, Başakşehir beyaz eşya servisi ve Eyüp beyaz eşya tamircisine danışabilirsiniz.

Buzdolabı veya çamaşır makinesi sorunlarınızın tamamını yaptırmak için garantili bir şekilde firmamızın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Kemerburgaz beyaz eşya tamircisi de garantili hizmet veren firmalar arasındadır. Yapılan işe göre garanti süreleri kısılıp uzaya bilmektedir. Örnek olarak kullanıcılar tarafından kolaylıkla kırılabilen plastik parçalarda garanti verilmemektedir. Bunun yanı sıra bazı yedek parçaları ise üç ay, altı ay, dokuz ay ve hatta 12 ay bile garanti verebiliyoruz. Sizlerde Kemerburgaz beyaz eşya Servisi ile iletişime geçerek garantili teknik servis imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Buzdolabı Servisi
  • Çamaşır makinesi servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • kurutma makinesi servisi
  • Kurutmalı çamaşır makinesi servisi

Ve daha bir çok ürün için Kemerburgaz beyaz eşya servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bazı zamanlarda hizmetlerimizde bazı küçük değişiklikler yapabilmekdeyiz. Bundan dolayı Kemerburgaz beyaz eşya tamir dükkanına gelmeden önce bizleri arayıp teknik servis ve hizmetlerimizden randevu almadan önce bilgi alabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER