0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
İstoç Uydu Servisi
23 Ekim 2018
İstoç Uydu Servisi
Dünya ile iletişimimizin önemli bir bölümünü karşılayan televizyon yayınlarının kaliteli olarak izlenebilmesi hepimiz için önemli. Hizmet verdiğimiz, İstoç Uydu Servisi olarak, tüm yayınların kaliteli, sorunsuz ve uzun yıllar sağlıklı bir biçimde çalışabilmesini hedefliyoruz. Alanında uzman ekibimiz, yıllarca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz uydu montajı, ilk kur..
386 kez okundu
Devam
Pirinççi  Uydu Servisi
12 Mart 2022
Pirinççi Uydu Servisi
Uydu alıcısı konusunda ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunan  Pirinççi Uydu Servisi olarak, bireysel kullanıcılar için evlere, işyerlerine ya da merkezi sistemler için siteler ve apartmanlara uydu alıcısı montajı, tamir ve bakım çalışmalarını uzman ekibimizle yürütüyoruz. Pirinççi Köyü’nde Hızlı Erişim Kaliteli Hizmet Uydu hizmetlerimizi sunduğumuz..
283 kez okundu
Devam
Bağlarbaşı Mahallesi Uydu Servisi
23 Ekim 2018
Bağlarbaşı Mahallesi Uydu Servisi
Bağlarbaşı Mahallesi Uydu Servisi, mahallemizde tam donanımlı mobil aracımızla, sizlere en kısa sürede ulaşabilmek için hizmet veriyor. Uydu servisinde kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyetini önemseyen uzman ustalarımız, ihtiyaç duyduğunuz montaj, ilk kurulum, arıza tespiti ve tamir hizmetlerini büyük bir titizlikle yürütüyor.  Çanak anten montajı veya yapı..
292 kez okundu
Devam
Nişanca Mahallesi Uydu Servisi
19 Ekim 2018
Nişanca Mahallesi Uydu Servisi
Dijital uydu alıcılarından beklediğiniz performansı alabilmeniz için Nişanca Mahallesi Uydu Servisi olarak, tüm marka ve modeldeki dijital uyduların montaj, ilk kurulum, tamir ve bakım çalışmalarını, profesyonellerden oluşan ekibimizle yürütüyoruz. Uydu servisimiz, bu iş için gerekli olan tüm teçhizat, kablo, montaj malzemeleri ile donatılmış mobil araçlarla mahallemizde..
275 kez okundu
Devam
Hacımaşlı çanak anten montajı
06 Kasım 2018
Hacımaşlı çanak anten montajı
Çanak anten montajında, alanında profesyonel bir ekiple müşterilerimize hizmet veriyoruz. Hacımaşlı çanak anten montajı işlemlerimizle, dijital uydu alıcılarınızdan beklediğinizin çok daha üzerinde, kaliteli yayınlara erişebileceksiniz. Mobil Erişim Sağlıyoruz Çanak anten montajı için gerek ev ve işyerlerinde bireysel uydu alıcılarınızı, gerekse apartmanlar içi..
246 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU