0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
Nişanca Mahallesi Uydu Servisi
19 Ekim 2018
Nişanca Mahallesi Uydu Servisi
Dijital uydu alıcılarından beklediğiniz performansı alabilmeniz için Nişanca Mahallesi Uydu Servisi olarak, tüm marka ve modeldeki dijital uyduların montaj, ilk kurulum, tamir ve bakım çalışmalarını, profesyonellerden oluşan ekibimizle yürütüyoruz. Uydu servisimiz, bu iş için gerekli olan tüm teçhizat, kablo, montaj malzemeleri ile donatılmış mobil araçlarla mahallemizde..
370 kez okundu
Devam
Yayla Mahallesi uydu servisi > 0537 787 12 22
13 Eylül 2018
Yayla Mahallesi uydu servisi > 0537 787 12 22
Müşterilerimizin zaman kaybetmeden erişebileceği, hızlı ve ekonomik çözümlerin adresi olan Yayla Mahallesi Uydu Servisi, mahallemiz ve çevresinde uydu montajı, dijital uydu cihaz kurulumu, kablo çekimi, uydu cihazı tamir çalışmalarını uzman ekibimizle yürütüyoruz. Daha Çevreci Daha Estetik Uydu Montajı Sunuyoruz Uydu alıcılarınızın montajında, doğru projelendir..
595 kez okundu
Devam
Maltepe Mahallesi Uydu Servisi
25 Eylül 2018
Maltepe Mahallesi Uydu Servisi
Uydu alıcısı montajı, uydu tamiri, uydu kurulum ve güncelleme çalışmalarını Maltepe Mahallesi Uydu Servisi olarak, uzman ekibimiz, kaliteli iş anlayışımızla sizlerle buluşturuyoruz. Uydu alıcılarınızın doğru montajı, televizyonunuzdan mümkün olan en kaliteli yayınları izleyebilmenizin yolunu açıyor. Ustalarımız tarafından yapılan kaliteli, garantili montaj hizmetleri say..
404 kez okundu
Devam
Haraççı Uydu Servisi
07 Eylül 2018
Haraççı Uydu Servisi
Haraççı Uydu Servisi hizmetlerini mahallemizde, alanın uzmanı ekibimizle ve tam donanımlı mobil aracımızla gerçekleştiriyoruz. Kaliteli işçilik, kaliteli malzeme kullanımı, kaliteli montaj, kablo çekimi, uydu ilk kurulumu, arıza tespiti ve tamiri hizmetlerimiz büyük bir titizlikle sunulmakta. Dijital ya da HD yayınları izleyebilmeniz için sahip olduğunuz televizyon..
441 kez okundu
Devam
Pirinççi  Uydu Servisi
12 Mart 2022
Pirinççi Uydu Servisi
Uydu alıcısı konusunda ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunan  Pirinççi Uydu Servisi olarak, bireysel kullanıcılar için evlere, işyerlerine ya da merkezi sistemler için siteler ve apartmanlara uydu alıcısı montajı, tamir ve bakım çalışmalarını uzman ekibimizle yürütüyoruz. Pirinççi Köyü’nde Hızlı Erişim Kaliteli Hizmet Uydu hizmetlerimizi sunduğumuz..
394 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU