0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Arçelik beyaz eşya servisi

12 Mart 2022     460 Görüntüleme

Arçelik beyaz eşya servisi

Beyaz eşya sektöründe Arçelik markası Türkiye’de en çok sevilen markalardandır. Arçelik beyaz eşya servisi olarak tanınmış bir markaya hizmet vermenin gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Sadece Arçelik ürünlerini tamir etmekle kalmayıp bütün tanınmış ve evinizde kullandığınız bütün elektrikli ev aletlerinin tamirini gerçekleştiren bir özel beyaz eşya tamircisiyiz.

Arçelik beyaz eşya servisi telefonu: 0537 787 12 22

İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren Arçelik beyaz eşya tamircisi, Arçelik markasının üretmiş olduğu bütün ürünlerin tamirini gerçekleştiriyoruz. Bunlara örnek vermek gerekirse; Çamaşır makinesi tamiri, Arçelik bulaşık makinesi tamiri, Arçelik elektrik süpürgesi tamiri, Arçelik fırın tamiri, Buzdolabı, Arçelik küçük elektrikli ev aletleri tamircisi, Ankastre set ocak tamir ve bakımı yapılmaktadır.

Arçelik beyaz eşya tamircisi

Arçelik markasının üretmiş olduğu ürünler genellikle evimizde kullandığımız birçok model elektronik aletlerden oluşmaktadır. Televizyondan tutun da mutfakta kullandığımız ankastre set ocaklara kadar bütün ürünler Arçelik markasıdır. Bu ürünler bozulduğu zaman veya her hangi bir nedenden dolayı bakımı gerektiğinde Arçelik beyaz eşya tamircisi olarak sizlere yardımcı olmaya özen gösteriyoruz.

Firmamızın uzun yıllardan beri Arçelik servisi ve diğer birçok marka ürünlerin tamirini gerçekleştiren etkili özel beyaz eşya tamir servisidir. Bizim için Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Ankastre set, elektrik süpürgesi, fırın ve diğer ürünlerin markla ve modelleri hiçbir şeyi değiştirmez. Beyaz eşya servisi olarak bize verilen güveni hiçbir şekilde sarsmayı her daim yanımızda olan değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Arçelik garanti süresi bitti tamirini kime yaptırmalıyım?

Arçelik’ten almış olduğunuz bir ürün genelde 2 veya garantisi süresini uzatmadıysanız 3 yıl garantilidir. Bu süre zarfı içerisinde imalat hatasından oluşan bazı teknik problemler Arçelik yetkili servis tarafından ücretsiz tamir edilir. Bu sürenin sonunda Arçelik beyaz eşya servisi ve tamir ihtiyaçlarınızı tıpkı garantili cihazlar gibi Arçelik yetkili servisi telefonunu arayıp randevu alabilirsiniz. Ya da dilerseniz bizim gibi her markanın tamir ve bakımı konusunda uzman olan Arçelik beyaz eşya tamircisinden randevu alıp cihazların tamir edilmesi konusunda yardım isteyebilirsiniz.

Arçelik beyaz eşya tamircisi

Arçelik marka ürünlerin garanti dışı kalması veya süre itibariyle cihazın garanti süresinin bitmesinden sonra Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Ocak, fırın ve elektrikli süpürge gibi Arçelik marka ürünleri Yetkili olmayan teknik servislere de yaptırabilirsiniz. Garanti süresinin bitiminden sonra kimlere cihaz tamirini yaptıracağınız tamamen size kalmış. Tercihinizi Arçelik yetkili servislerden veya özel beyaz eşya servisi firmalarından yana kullanabilirsiniz.

Arçelik markasının hangi ürünlerini tamir ediyoruz?

  • ArçelikÇamaşır Makinesi Servis,
  • Arçelik Bulaşık Makinesi Servis,
  • Elektrik Süpürgesi Servis,
  • Arçelik Fırın Servis,
  • Şofben Servis,
  • Küçük Ev Aletleri Servis,
  • Arçelik Aspiratör Servis,
  • Arçelik Ankastre servis
  • Buzdolabı Servis.

Arçelik yetkili teknik servisi misiniz?

Hayır. Bizler Arçelik yetkili teknik servisi değiliz. Firmamız İstanbul’a hizmet veren özel beyaz eşya tamir servisidir. Arçelik’ten almış olduğunuz ürününüz garantili ise mutlaka tamirini Arçelik yetkili servislere yaptırmalısınız. Ürünün garanti dışı kalmaması için buna mutlaka dikkat etmelisiniz.

Almış olduğunuz Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Ocak, Elektrik süpürgesi, Ankastre, Şofben ve diğer ürünlerin garantisinin bitmesinden sonra dilerseniz bozulan ürünün tamir edilmesi için Arçelik beyaz eşya tamircisi ve teknik bakım işleri ile uğraşan firmaları da güvenle çağırabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER