0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Bosch beyaz eşya servisi

12 Mart 2022     557 Görüntüleme

 

Bosch beyaz eşya servisiAlmanya’nın lider beyaz eşya markası Bosch ürünlerini Bosch beyaz eşya servisi ve tamircisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Bosch marka ürünler kolay kolay bozulan ürünler olmadıkları için ürününüzü garanti süresi boyunca belki de yetkili servisi bir kez bile çağırmadan kullanmış olacaksınız. Firmamızın uzman teknik servis çalışanları olarak Bosch marka ürünlerin tercih edilmesi için teşvik ediyor ve bizlerden fikir alışverişi yapanlara sağlan Bosch marka ürünleri tavsiye ediyoruz.

Bizler Beyaz eşya tamircisi olarak Bosch marka ve diğer bütün beyaz eşya ürünlerinin tamirini güvenle yapabilmekteyiz. Firmamız Bosch beyaz eşya yetkili servisi değildir. Bütün beyaz eşya markalarına hizmet verip tamir ve bakımlarını yapan özel beyaz eşya servisidir. Bosch marka ürününüzün garantisi devam ediyorsa mutlaka özel beyaz eşya servisleri yerine Bosch yetkili beyaz eşya servisi dükkanlarını tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bosch beyaz eşya servisi telefonu 0537 787 12 22

Hangi Bosch marka ürünleri tamir ediyorsunuz?

Bosch markası Evlerde kullanılan elektrikli ev aletlerinde birçok ürünlerin üretimini hızlıca gerçekleştirmektedir. Ülkemizde bulunan Bosch mağazalarında bu ürünleri kolaylıkla yakından görebilir ve istediğiniz anda satın alabiliyorsunuz. Bizler Bosch beyaz eşya servisi olarak Bosch markasının bütün ürünlerin tamirini gerçekleştirebiliyoruz. Bu ürünlerin sadece birkaç modeli değil, Bosch en eski modelleri ile birlikte en son çıkan ve güvenle kullanılan ürünlerin de tamirini anında tamir edebiliyoruz.

Pekiyi nedir bu Bosch ürünleri? Hangi elektronik ürünlerin tamirini yapıyoruz. İşte size Bosch beyaz eşya tamircisi olarak tamiri ve bakımı hızlıca yapılan bazı ürünler ise şöyledir. Bu ürünler;

  • Bosch Çamaşır Makinesi Servis,
  • Bosch Bulaşık Makinesi Servis,
  • Elektrik Süpürgesi Servis,
  • Bosch Fırın Servis,
  • Küçük Ev Aletleri Servis,
  • Bosch Ankastre servis
  • Buzdolabı Servis.

Ve son olarak Bosch kombi servisi ürünlerine hızlıca tamir için gelebiliyoruz. Sizlere en hızlı şekilde hizmet veren firmamıza ulaşıp randevu almak için lütfen bize hemen ulaşın.

Aynı günde hızlı Bosch teknik servis hizmeti

bosch-beyaz-esya-tamircisi

Firmamız beyaz eşya tamircisi olarak başta Bosch markası olmak üzere her tür beyaz eşya markasının teknik bakım ve tamirini gerçekleştiriyoruz. Bosch teknik servisi ile bakım hizmeti için bize başvuru da bulunan müşterilerimize hızlı hizmet etmek için üstün çaba gösteririz. Uzun yıllar önce evinizde bozulan buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın veya bulaşık makinesi tamiri için teknik servisleri veya özel beyaz eşya tamircilerini günlerce beklerdik. Teknik servis gelecek diye günlerce evden çıkamazdık. Şu anda teknolojinin gelişmesi ve özel beyaz eşya tamir hizmetini veren firmaların çoğalması üzerine bir gün içerisinde de yetkili servisler ve diğer markalar gelebilmektedir.

Bizler de Bosch beyaz eşya tamircisi olarak tüm markaların özel teknik arızalarının tamirini yapan bir firma olmamızdan dolayı hızlı ve güvenli hizmet vermenin gururunu taşıyoruz.

Bosch teknik servis kaybı bırakmak için ne yapmalıyım?

Bosch beyaz eşya arızası yaşadığınız ürün ile ilgili olarak ilk önce sayfamızın başında da belirtilen Bosch beyaz eşya servisi telefon numarası 0537 787 12 22 numaralı hızlı telefon numarasını arayınız. Şikayetçi olduğunuz ürün ile ilgili telefondaki arkadaşımıza ürünün arızasını anlatan kısa bilgi vermelisiniz. Sonrasında teknik servis kaydı oluşturmak için adres ve telefon numarası gibi bilgileri bizimle paylaşmalısınız.

Telefondaki teknik servis çalışanımız sizlere teknik servis ücretinin ne kadar olduğunu belirtip teknik servis kaydınız bu şekilde tamamlanmış olur. Artı olarak ilave etmek istediğiniz bazı durumlar varsa telefondaki Bosch beyaz eşya servisi ve diğer birçok markanın uzman servis personeline bildirebilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER