0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Esenler Beyaz Eşya Servisi

06 Ekim 2021     709 Görüntüleme

Esenler de beyaz eşya tamiri yapan yerler arasında en çok müşteri memnuniyeti oranına sahip olan işletmelerden biri hiç şüphesiz Esenler beyaz eşya servisi dükkanıdır. Bizi arayıp Çamaşır makinesi tamiri, Bulaşık makinesi tamiri, Buzdolabı tamiri, Ankastre set fırın tamiri ve elektrik süpürgesi tamirini yaptıranlar, mutlaka bir tanıdığına daha bizi tavsiye etmektedir. Bizler de Esenler beyaz eşya tamircisi olarak kimseyi mağdur etmemek ve İstanbul Esenlere hizmet etmek için işimizi çok iyi yapmaya gayret ediyoruz.

Beyaz eşya servisi denilince aklınıza yetkili beyaz eşya servisleri geliyor olabilir. Yalnız çok uygun fiyatlara beyaz eşya tamirini yapan birbirinden değerli Esenler beyaz eşya servisi olduğunu da ifade etmeliyim. Garantili beyaz eşyaların garantisi dolduğunda veya daha hızlı bir şekilde bozulan beyaz eşyalarınızı tamir ettirmek isterseniz lütfen Esenler beyaz eşya teknik servise uğrayınız.

HEMEN ARA 0537 787 12 22

En yakın beyaz eşya servisi Esenler İstanbul

Beyaz eşya tamircisi ve teknik servis sorunlarını anında çözebilen bir firma ile görüşmek istiyorsunuz ama en yakın olanı tercih etmekte zorlanıyor musunuz? İnternetten arama yaparak en yakın beyaz eşya servisi Esenler İstanbul diye arama yaptığınızda karşınıza onlarca beyaz eşya servisi çıkacaktır. Yalnız bu beyaz eşya servislerinin hepsinin Esenler de ve ayriyeten size çok yakın olması mümkün değil. Çıkan arama sonuçların da görünen Esenler beyaz eşya tamircisi adreslerine baktığınızda belki de sizin sokakta bile görünen birkaç konum vardır. Yalnız detaylı olarak incelediğiniz de halbuki öyle bir beyaz eşya servisi ne Esenler de ne de İstanbul da vardır. Bu firmalar yanlış ve aldatıcı konumlar ile kendilerini Esenler de gösteren özel beyaz eşya servisleridir.

Esenler beyaz eşya servisi arayışlarınızı anlıyor ve sizlere yakın olup beyaz eşyalarınızı en hızlı bir şekilde tamir etmek için 4 beyaz eşya servis aracı ile hizmet veriyoruz. Bu araçlarımızın bir tanesini dükkanda tutuyor ve diğer 3 tane servis aracını ise Esenler ilçesinin çeşitli Mahallelerinde konuşlandırıyoruz. Bu sayede Esenler de olup her hangi bir mahalleden arayan müşterimize çok hızlı ulaşabiliyoruz. Hatta bazı zamanlar da sizin Esenler beyaz eşya servis numarasını arayıp teknik servis arkadaşlarımızın size geliş süresinin toplamı 10 dakikadır.

Esenler beyaz eşya teknik servisi neler yapar?

Biz beyaz eşya servisinden beklenen ne varsa çok daha fazlasını Esenler beyaz eşya servisinde bulacaksınız. Hatta beyaz eşya tamiri yapmakla kalmıyor beyaz eşya yedek parçalarında satışı ile ilgili size yardımcı oluyoruz. Bu sayede daha güçlü bir şekilde Esenler de beyaz eşya tamirini yapıp size kusursuz hizmet etmeye özen gösteriyoruz. Esenler beyaz eşya teknik servis detaylarını öğrenmek ve hangi ürünleri tamir ettiğimizi daha da iyi anlayabilmek için yazımızı okumaya devam ediniz. İşte Esenler beyaz eşya tamircisi tarafından tamir edilen ürünler ile yapmış olduğu teknik sorunlardan bazıları;

Çamaşır makinesi tamiri

Esenler beyaz eşya servisi dükkanın da en çok tamir edilen ürün çamaşır makinesidir. Çamaşır makinesinde ne arıza varsa sizler telefonda bile arıza kaydı oluştururken dahi anında arıza tespitinde bulunabiliyoruz. Çamaşır makinesi tamirinden çok iyi anlayan Esenler beyaz eşya servisi çalışanlarımıza güvenle çamaşır makinenizi emanet edebilirsiniz. 

İstanbul Esenler beyaz eşya servisinde çamaşır makinesi kurulumu, çamaşır makinesi motoru değiştirme, çamaşır makinesi kazan tamiri, çamaşır makinesi su almıyor, yıkama yapmıyor, suyu boşaltmıyor, su alıyor ama yıkama yapmıyor gibi sorunların tamirleri yapılmaktadır. Sizler de bize ulaşmak ve Esenler beyaz eşya teknik servis telefon numaralarını aramak için hemen 0537 787 12 22 telefon numarasını arayınız.

Bulaşık makinesi tamiri

Bulaşık makinesi de tıpkı diğer beyaz eşya ürünleri gibi Esenler beyaz eşya servisi tarafından tamir edilmektedir. Bulaşık makinesi tamiri, arızası, bakımı, montajı ve hatta yedek parçaları bile firmamız tarafından yapılmaktadır. En uygun servis ücretleri ile bulaşık makinesinin bütün sorunlarını tamir ettirebilir ve Esenler beyaz eşya servisi tamir işlemini bitirdikten sonra tıpkı yeni bir bulaşık makinesi almış gibi güvenle kullanabileceksiniz.

Esenler beyaz eşya arıza için bizleri arayan müşterilerimiz genelde bulaşık makinesi su boşaltmıyor, su almıyor, bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor, soğuk yıkıyor, pervane dönmüyor, tabletleri eritmiyor ve bulaşık makinesi ışıklarlı yanmıyor arızasından şikayetçilerdir. Esenler beyaz eşya servisi ve bulaşık makinesi servisinden bütün bulaşık makinesi arızalarının çözümleri dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

Elektrik süpürgesi tamiri

Elektrik süpürgesi tamiri için Esenler beyaz eşya teknik servis dükkanını tercih etmelisiniz. Çünkü bizler sadece büyük olan eşyaları değil, elektrikli ev aletlerinin yanı sıra elektrik süpürgesini tamirini de yapmaktayız. Elektrik süpürgesi arızası yaşandığında ev veya bulunduğunuz ortamı elinizle temizlemek zorunda kalırsınız. Tabi el ile elektrik süpürgesi kadar temiz olmayıp defalarca tozu almak için uğraşmak zorunda kalırsınız. Bozulan elektrik süpürgesini hemen tamir ettirmek istiyorsanız lütfen Esenler beyaz eşya servisi iletişim numarasını arayın.

Size en yakın Esenler beyaz eşya tamir servisinde elektrik süpürgesi çekmiyor, elektrik süpürgesi motor arızası, motor değiştirme, elektrik süpürgesi filtre bakımı, ve elektrik süpürgesi iyi temizlemiyor arızası çok kolay bir şekilde yapılmaktadır. Esenler elektrik süpürgesi tamiri için Esenler beyaz eşya sevisini arayıp bilgi alabilirsiniz.

Garantili ve hızlı beyaz eşya servisi Esenler de

Sabah çok erken saatte Esenlerde beyaz eşya servis dükkanımızı açarken akşam geç saatlere kadar Esenler de beyaş eşya arızasına gitmek için çalışıyoruz. Bize ulaşıp beyaz eşya tamiri var diyen herkesin verdiği adrese gidiyoruz. İster Esenler de her hangi bir mahalle de olsun, isterse de Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve hatta bunların her hangi bir mahallesinde olsun. Yine de uzak bile demeden teknik servis arkadaşlarımızı hemen gönderiyoruz. Hızlı ve en iyi beyaz eşya tamircisi ile çalışmak istiyorsanız Esenler beyaz eşya tamircisi arkadaşlarımız ile çalışmayı deneyebilirsiniz.

Artı olarak şunu da ifade etmek isterim. Esenler beyaz eşya servisi dükkanımızda beyaz eşya tamirlerine garanti verilmektedir. Bu tamirleri yaparken bir daha bozulmaması ve müşterilerimizin bizlere tekrar ulaşabilmesi için Esenler beyaz eşya teknik servis olarak garanti sürecini başlatmaktayız. Bu süreç genellikle 3 ay ile 1 yıl arası değişmektedir. Sizler de Esenler beyaz eşya tamiri için beyaz eşya arızası randevularınızı bırakarak bizlere yardımcı olabilir ve kendinize de bir iyilik yapabilirsiniz.

Esenler de hizmet verdiğimiz Mahalleler

Atışalanı Mahallesi, Birlik, Çifte Havuzlar, Davut Paşa, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak, Havaalanı, Kazım Karabekir, Kemer, Menderes, Mimar Sinan, Namık Kemal, Nine Hatun, Oruç reis, Tuna, Turgut Reis, Yavuz Selim

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER