0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Başakşehir beyaz eşya servisi

02 Ekim 2022     353 Görüntüleme

İstanbul'da Beyaz eşya tamircisi arayan ilçeler arasında Başakşehir 1. Sırada yer almaktadır. Başakşehir beyaz eşya servisi olarak yapmış olduğumuz araştırmaya göre, toplu konut, siteler, büyük yerleşim yerleri ve sanayi sitelerinde kullanılan beyaz eşyaların fazla olması sebebiyle sıklıkla beyaz eşya arızası meydana gelebilmektedir. Yeni ve garanti süresi devam eden beyaz eşyalar yetkili servisler tarafından ücretsiz tamir ediliyor olsa da, garantisi olmayan ve kullanıcı hatasından kaynaklanan beyaz eşya tamirleri de Başakşehir beyaz eşya servisi tarafından servis ihtiyaçları karşılanmaktadır.

0537 787 12 22

Başakşehir’e yeni taşınmış ve buralar da hiçbir beyaz eşya tamircisini tanımıyor olabilirsiniz. Beyaz eşya servisleri genellikle sokak aralarında olmasından dolayı bu tür yerlere denk gelmek neredeyse imkansızdır. Biz Başakşehir beyaz eşya tamircisi ismi ile Başakşehir, ikitelli ve Kayaşehir Mahallesinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bize ulaşabilmek için onca yolu kat ederek beyaz eşya tamir dükkanımıza gelmenize hiç gerek yok. Başakşehir beyaz eşya tamiri, bakımı, onarımı, yedek parça ihtiyacı ve daha birçok konuda bizi arayıp randevu istemeniz yeterli.

Başakşehir en yakın beyaz eşya tamircisi

başakşehir beyaz eşya servisi

Bizler birilerini çağırdığımız hemen gelmesini isteriz. Bizi bekletmelerinden hoşlanmayız. Hele, hele nemli olan birt konu içinse acil olarak gelmeleri gerektiğini savunuruz. Geçmiş seneler de beyaz eşya tamiri için Başakşehir de yetkili beyaz eşya servisi çağırdığımız da birkaç gün ya da en azından bir gün beklememiz gerektiği söylenirdi. Teknik servis firmalarının fazlalaşması ve özellikle Başakşehir de beyaz eşya tamiri yapan yerlerin fazla olmasından dolayı bu bir kaç günlük servis süresi birkaç saate kadar indirilmiştir. Sizde eğer beyaz eşya tamirinin yapılması için Başakşehir de beyaz eşya tamiri yapan firmalardan destek almak istiyorsanız bizim gibi size en yakın Başakşehir beyaz eşya servisini çağırabilirsiniz.

ÖNERİ: Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor arızası için tıkla

Size yakın bir beyaz eşya servisi beyaz eşya tamirini gerçekleştirmek için size daha hızlı hizmetler sunabilir. Ayrıca genellikle böyle yerlerin (örnek: Başakşehir beyaz eşya tamircisi) beyaz eşya servis ücretleri de genellikle çok az olur. Ya da bizim gibi bazen servis ücreti de istenmeyebilir. Siz de beyaz eşya servisi Başakşehir civarında olsun diyorsanız mutlaka iyi bir teknik servisten hizmet almayı ve hep bu kişiler ile devam etmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Başakşehir de beyaz eşya tamiri yapan güvenilir yer

Beyaz eşya tamirciliği çok değerli bir meslek olduğundan dolayı öyle önüne gelen herkese güvenilmeyebilir. Buzdolabı servisi, çamaşır makinesi tamircisi, bulaşık makinesi tamiri, elektrik süpürgesi tamiri, ocaklı fırın tamiri ve ankastre fırın tamiri çok nemli olmasından dolayı kiminle çalıştığınıza dikkat etmelisiniz. Yetkili beyaz eşya servisleri sadece garanti süresi devam eden beyaz eşyalar konusunda size yardımcı olabilir. Sonrasında yine de güvenle çalışabilirsiniz ama Başakşehir de ve daha bir çok yer de garantisi olmayan beyaz eşya tamiri için özel teknik servisler tercih edilmektedir.

Başakşehir beyaz eşya tamircisi

Firmamızın teknik servis personellerinin her biri 10 yıllık tecrübeye sahiptir. Bu sürenin altında olan kişiler ile kesinlikle çalışmıyoruz. Her bir teknik servis personelimizin beyaz eşya teknik servis uzmanlığına ve arıza tespit konusunda deneyhimli olduklarını ifade etmeliyim. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Başakşehir beyaz eşya servisi dükkanımızda hizmetlerine devam etmektedirler. Sizler de Başakşehir beyaz eşya tamircisi arayışlarınızı bizimle sonlandırmak isterseniz lütfen bizi aramaktan çekinmeyin. Telefon ve gerçek mekanda size hizmet etmekten büyük mutluluk duyacağız.

Başakşehir yetkili beyaz eşya servisi misiniz?

Hayır. Biz hiçbir beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin yetkili servisi değiliz. Garantisi olan beyaz eşyaların tamirlerine asla bakmıyoruz. Bu tür ürünler yetkili teknik servisler tarafından garanti altına alınmasından dolayı, olası bir arıza durumunda ücretsiz onarılması söz konusudur. İşte bu nedenle beyaz eşya tamirini bizim gibi özel beyaz eşya servislerine ücret karşılığında yaptırmak yerine, yetkili beyaz eşya servisine ücretsiz ve garanti kapsamına alarak yaptırabilirsiniz.

İşçilik ve beyaz eşya yedek parça garantisi

Kullandığınız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi, buzdolabı, fırın ve ankastre setlerin garantisi bitti diye üzülmeyin. Başakşehir beyaz eşya servisi özel teknik servis olsa da yaptığı işten ve kullandığın yedek parçaya garanti vermektedir. Yani her ne kadar kullandığınız beyaz eşyanın yetkili servisi olmasak da yaptığımızın işin arkasında olup değişen süreler ile garanti de vermekteyiz. Bu süre içerisinde en ufak bir arıza ve ters giden bir durum ile karşılaşmanız halinde Başakşehir beyaz eşya tamircisi ile görüşerek hatanın düzeltilmesi için istekte bulunabilirsiniz.

Size birkaç beyaz eşya arızasından ve bu arızaya verilen garanti süresinden bahsetmek istiyorum. Başakşehir beyaz eşya servisi tarafından verilen garanti süreleri;

  • Buzdolabı motor değişimi 1 yıl garantilidir.
  • Çamaşır makinesi motor değişimi 6 ay garantilidir.
  • Bulaşık makinesi devir daim motoru 3 ay garantilidir.
  • Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve elektrik süpürgeleri kart tamiri 6 ay garantilidir.
  • Çamaşır makinesi kapı kilidi garanti süresi 3 aydır.
  • Çamaşır makinesi kapı tutamacı garantili değildir.

Yaşadığınız beyaz eşya arızasını bize anlatarak ne kadar garanti verileceğini Başakşehir beyaz eşya servis telefonunu arayarak öğrenebilirsiniz.

Başakşehir civarında en hızlı beyaz eşya servisi

Başakşehir civarında 3 farklı yer de beyaz eşya teknik servis dükkanlarımız olmasından dolayı, buralar da en hızlı tamir işlemini yapan firmalar arasındayız. Hızlı olarak beyaz eşya tamiri yapan işletmeler arasında Kayaşehir beyaz eşya servisi ve Sultangazi beyaz eşya servisi de yer almaktadır. Bu şubelerimize bağlı bulunan ikişer tane de servis aracı bulunmaktadır. Başakşehir beyaz eşya tamiri ve arıza tespiti için bizi aradıklarında hemen ulaşılabilmesi için Başakşehir de en yakın beyaz eşya servis aracını göndermekteyiz. Böylece her hangi bir yedek parça ihtiyacını da aynı araçta karşılayabilecek ve bu sayede zamandan kazanmış olacaksınız.

Biz de yani Başakşehir beyaz eşya servisinde arıza tespiti ile yedek parçanın temin edilip tamir edilmesi genellikle aynı günde ya da en geç bir sonraki günde yapılmaktadır. Bazen bu süre daha da kısalarak teknik servis aracımız da ürün olması nedeniyle tamir işlemine hemen başlanabilmektedir. Başakşehir beyaz eşya servisi bu durumda Başakşehir de hızlı beyaz eşya tamiri yapan yerler arasındadır. Sizde bize ulaşıp beyaz eşya tamirini gerçekleştirmek istiyorsanız lütfen bizi telefon ile arayıp bilgi alınız.

 

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER