0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu
Servis Bölgelerimiz
24 Aralık 2020
Bayrampasa uydu servisi
Bayrampaşa uydu servisi; Bayrampaşa’nın en önemli ve güzel mahallesinde televizyon ve çanak anten tamircisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu deneyimi teknoloji ile birleştirerek müşterilerimize hızlı ve aynı zaman da uygun fiyatlı uydu servisi hizmeti sunuyoruz. İnternetin yaygın olmadığı dönemler de sadece bulunduğunuz caddede ki..
944 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
27 Mart 2021
Bağcılar uydu servisi
Televizyon seyretmek herkesin zevkle yaptığı aktivitelerden bir tanesidir. Günün yorgunluğunu atmak, hem izlemek hem de eğlenmek televizyon ile mümkündür. Bir de televizyona uydu alıcısı eklendi mi televizyon zevki daha da artmaktadır. Çünkü uydu alıcıları sayesinde televizyon kanalları o kadar çok artmaktadır ki sizler bile bu sayı karşısında şaşırıp kalabilirsiniz. Bi..
720 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
24 Aralık 2020
Arnavutköy uydu servisi
  Uydu ayarı ve ya televizyon bozulduğun da kimlere yaptırıyorsunuz? Arnavutköy de uydu tamircisi firmalarına ulaşabiliyor musunuz? Arnavutköy uydu servisi size daha önceden hiç görmediğiniz uygun fiyat ve profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyor. Televizyon ve uydu anten sorunlarınız ne olursa olsun bizim için hiç fark etmez. En uygun fiyatlı ev ve iş yerlerine serv..
970 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
09 Ekim 2020
Esenler uydu servisi
Esenler de çanak anten tamiri yapan firmalardan birine televizyon kurulumunu ve anten ayarını mı yaptırmak istiyorsunuz? Esenler uydu servisi firması tam da sizin isteğiniz doğrultusunda kurulan bir uydu sistemleri tamir dükkânıdır. Burada uydu tamircisi arkadaşlarımız televizyon ayarlaması, çanak anten montajı, frekans ayarlama ve tv uydu ile alakalı olabilecek her tür..
946 kez okundu
Devam
Servis Bölgelerimiz
06 Şubat 2018
Eyüp uydu servisi
Televizyon seyretmek herkesin sevdiği bir aktivitedir. Özellikle de uydu yayınından televizyon seyretmek olayı işin içerisine girdim ve televizyon seyretmek daha da keyifli bir hal alacaktır. Uydu yayını ile pek çok kanala rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu kanallar hem yerli hem de yabancı kanallardır. Fakat bazen onu da yayınından televizyon izlerken yayında kesintiler ya..
859 kez okundu
Devam

 

ETİKET BULUTU