0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Fatih uydu servisi

07 Eylül 2018     1397 Görüntüleme

Fatih anten servisi

Avrupa yakasının en önemli sebeplerinden bir tanesi olan Fatih ilçesi günümüzde yoğun nüfusun yaşamakta olduğu ilçelerden bir tanesidir. Çalışan nüfusun yoğun olarak yaşamakta bulunduğum Fatih ilçesinde birçok insan akşam eve geldiğinde kaliteli vakit geçirmek için televizyon karşısına geçmektedir. İnsanların farklı televizyon kanallarını izlemek hem farklı kültürlerle tanışması aynı zamanda televizyon başında kaliteli zaman geçilebilmesi için Fatih uydu servisi olarak bizler bu alanda bütün imkanlarımız ile İstanbul’un tüm semtlerine olduğu gibi Fatih semtinde de çalışmaya devam etmekteyiz. Fatih uydu servisi olarak bizler öncelikli olarak müşteri memnuniyetine çok fazla değer vermekteyiz.

Fatih uydu servisi

Fatih çanak anten servisi

Yüksek kaliteli servisi ile Fatih ilçesinde Fatih uydu servisi olarak bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Fatih’teki Fatih uydu servis mağazamıza müracaat edebileceğiniz gibi bunun daha kolayı da bulunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Telefon numaramızdan bizleri arayarak arızalanan uydunuz hakkında bilgi alabilir ve bizlerden yardım isteyebilirsiniz. İşinde uzman ekip kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Şimdiye kadar uydu kullanmamış ve artık uydu kullanımına geçmek isteyen kişilerinde yanında Fatih uydu servisi olarak bulunmaktayız. Uydu arızalarımız da olduğu gibi uydu kurulumu da uzman ekip arkadaşlarımız ile yapılmaktadır. Uydu kurulum ekibimiz işini titizlikle gerçekleştirmektedir. Uydu kurulumundan sonra kurulumla alakalı bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Herhangi bir sıkıntı durumu söz konusu ise de derhal sıkıntıya müdahale edilmektedir.

Fatih televizyon servisi

İstanbul’un tarihi yarımadası olarak ismi hitap edilen ve barındırdığı 50'den fazla mahalle ile İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan fatih ilçesinde anten uydu servis hizmetlerini yürütmekteyiz. Bizlere televizyonla ilgili ne sorun olursa olsun (Tv Arızası Hariç) anında ulaşmanız mümkün. Fatih televizyon servisi ile çanak antenlerden gelen sinyal ile alakalı olan arızaları yapmaktayız. Bazı zamanlarda veya bazı teknik servislerin belirtmiş olduğu gibi randevunuzu bir kaç güne ertelemek yerine bizleri hemen sonra anında hızlı bir şekilde aynı gün içerisin de adresinize geliyoruz. Fatih uydu servisi ismini ve telefon numaralarını bir kenara yazmanızda yarar var.

Kısa bir zamanda fatihte bulunan değerli daire sahipleri veya işletmeciler tarafından tanınmış olduk. Bu kesimler bizleri televizyonların her bozulma anında bizlerin telefon numaraların ı aradılar ve büyük bir samimiyetle evlerine davet edip televizyonların da arızanın olduğunu bizlere söylediler. Sağ olsunlar fatih anten servisi bünyesinde çalışan çalışma arkadaşlarımız da hemen oradaki sorunu çözerek televizyonlarını çalışır vaziyette teslim ettiler. Bizler yapamadığımız veya az bildiğimiz bir işi yapmıyoruz. Yıllardır yapmakta olduğumuz çanak anten tamirciliğini tıpkı bir baba mesleği edasın da sürdürmeye çalışmaktayız. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarını lütfen bir yere not alın. En ihtiyacınız olduğu anda bizleri acil fatih uyducu diye aradığınız da mutlaka karşınızda sizler ile ilgilenen ve sorunlarınızı içtenlikle dinleyen bir sessi duyacaksınız.

Fatih çanak antenci

En yakın uyducu nerede

En kısa bir süre de alınan adreslere giderek sorunları yerinde inceliyoruz. Fatihte en yakın uyducu diye bizlere ulaştığınız anda kısa bir süre içerisinde hemen gelerek sorunların yerini mutluluk ve çözümlere bırakılması için vesile oluyoruz. BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER