0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Göktürk uydu servisi

27 Mart 2021     1178 Görüntüleme

Oldukça geniş olan İstanbul şehrinin Eyüp ilçesinin Göktürk mahallesin de siz müşterilerimize Göktürk uydu servisi olarak hizmet vermekteyiz. Uydu ile alakalı olarak her türlü sorunuz için ulaşacağınız ilk adres olmanın gururunu yaşamaktayız. Televizyon seyretmeyi seven pek çok insanın çanak anten ya da uydu yayını kurulumu ile desteklenmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Çanak anten ve uydu yayını kurulumu yaptırdıktan sonra sizde yüzlerce televizyon kanalı arasında gezinirken televizyon izleme keyfine daha çok varacaksınız.

Şimdiye kadar yatırmamış olup şimdilerde ise uydu yayını ya da çanak anten kurulumu yaptırmayı düşünüyorsanız Göktürk uydu servisi olarak titiz işçilik ve kaliteli malzemelerimiz ile uydu kurulumuza gerçekleştirmekteyiz. Güler yüzlü ve deneyimli uzman ekibimiz sayesinde yıllardır uydu ile alakalı her türlü sorunun altından kalkmayı başarmış bir firmayız. 

Gokturk uydu servisi

Göktürk anten servisi

Televizyon izlerken izlediğimiz bir yanının tam ortasında iken yayının kesilmesi ya da donması insanlar oldukça sinirlendirebilir. Ya da kötü bir görüntü ile izlemek sinir bozucu bir hal alabilir. Özellikle kötü hava koşullarında bu gibi durumlarda sıklıkla karşılaşılabilir. Böyle bir durumla karşılaştınız da artık moralinizi bozmanız ya da sinirlenmeniz gerekmemektedir. İletişim numaralarımızdan biz Göktürk uydu servisine ulaşarak kolaylıkla ve günün pek çok saatinde ulaşabilirsiniz. Sizler bizlere ulaştıktan sonra ekip arkadaşlarımıza arıza olan adrese yönlendiriyoruz. Size çok kısa bir sürede uydu ile alakalı sorunları çözerek müşteri memnuniyetini sağlamak üzere çalışmalar yapıyoruz.

Firmamızın Göktürk anten servisi bölümünde randevu almak için günler öncesinden sıra almanıza gerek kalmadan hemen aradığınız takdirde işlemleriniz başlatılmaktadır. Kısa bir süre içerisinde televizyon arızasının kaynaklandığı yere gelerek sizler bu dertten kurtarıyoruz.

Gokturk anten uydu servisi

Göktürk uydu montajı

Firmamız çok önemli veya büyük bir aksilik yaşanmadığı sürece gün içerisin de en kısa zaman zarfı içerisinde sizlere anten tamircisi göndermekteyiz. Bazen çok zorlandığımız ve bizim üstesinden gelemediğim zorlu hayat koşturmacasına kapıldığımız anlarda işlerimizi aksatacak sorunlar ile karşılaştığımız anda Göktürk uydu montajı firmasından almış olduğunuz randevunuzu bir sonraki günün en erken saatinde sizleri yazarak mağduriyetinizi sabahın erken saatlerinde çözmeye çalışmaktayız.

Firmamız yapılan işlemlere göre servis bedeli almaktadır. Haksız yere servis parasını vermenize gerek kalmadan çok cüzi miktarlar ile oluşan sorunları hemen çözüyoruz. Kimsenin kazancında gözümüzün olmadığı gibi kimseyi de kandırarak fazla para almaya da tenezzül etmemekteyiz. İçiniz kesinlikle rahat olsun. Yıllardır bünyemizde çalışan çalışma arkadaşlarımızın çok değerli olduklarını ve her birinde yaklaşık en az 6 senedir birlikte çalışmışlığımızın olduğunu da bilmenizi isterim.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER