0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Topkapı Uydu Servisi

08 Şubat 2018     1349 Görüntüleme

Uydularınızla ilgili yaşadığınız sorunlarınız da artık paniğe kapılmanızı gerektirecek bir durum söz konusu olmayacak. Çünkü kalite standartlarına en uygun şekilde hizmet veren ekibimiz sayesinde uydularınızda ki sorunlarınızın kısa süre içerisinde ortadan kaldırılmasını sağlamış olursunuz. Günün her anında Topkapı bölgesinde uydu servisi hizmetlerimize devam ediyoruz. İletişime anında geçerek sizlerde uydularınızın kurulumunu yaptırabilirsiniz. Böylelikle dilediğiniz kanalları da kesintisiz olarak izleme fırsatlarından bir an önce yararlanmaya başlamış olacaksınız.

Topkapı Uydu Servisi çalışanlarımız tüm beklenti ve isteklerinize de anında karşılık vermektedir. Size kalansa bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile bir an önce yararlanmaya başlamanız olacaktır. Ne zaman isterseniz isteyin artık uydu servisi konusunda ki tüm imkanlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Topkapı bölgesinde yer alan uydu servisimiz, uydularınızı a'dan z'ye inceliyor. Varsa sorunlarınıza kökten çözüm üreterek yeniden kullanıma hazır hale getiriyor. Sadece ev değil istenirse işyerlerine özel olarakta hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Burada önemli olan hususlardan birisi de sektörde işini temiz ve güvenilir şekilde devam ettiren bir uydu servisini bulmanız olacaktır. İşte bu konuda iddamızı en güzel şekilde sürdüren uydu servislerinden biri olma ayrıcalığına sahibiz. Buna göre sizlerde bu hizmetlerimizden dilediğiniz şekilde artık yararlanma şansına sahip olmaya başlayabilirsiniz.

Her konuda başarılı çalışmalara imza atarak, Topkapı Uydu Servisi hizmetlerimizi ortaya koyuyoruz. Topkapı Uydu Servisi ile hemen tanışarak hayatınızı daha sorunsuz bir ortama dönüştürme fırsatına sahip olun.

Topkapı uydu servisi

Topkapı uydu servisi, uydu montajı

İstanbul Avrupa yakası bölgesinin fatih ilçe sınırları içerisinde bulunan Topkapı Mahallesi, İstanbul'un belki de en bilinip tanınan bölgeleri arasında yerini almaktadır. Bizlerde fatih Topkapı da uyducu ismi ile çalışıp hem Topkapı bölgesine hem de burada bulunan bir diğer mahallelere eve /işyerlerine Topkapı uydu montajı hizmeti vermekteyiz. Anteninizde olumsuz bir durum ile karşılaşırsanız bu örneklerde bir kaçını sıralasak olursak:

Anteniniz yerin söküldüyse,

Anteni tutan ayaklardan biri veya bir kaçı sallanıyor veya yerinden çıktıysa,

İkinci bir televizyon aldınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız,

Çanak anteninizde boş kablo girişi yoksa

Uydu kablonuz koptuysa veya televizyonunuza kısa geliyorsa,

Televizyon yerini değiştirmek istiyorsanız,

Yeni bir çanak anten almak istiyorsanız,

Eski çanağınızı yerinden söküp yerine yenisini montaj yaptırmak istiyorsanız,

Merkezi uydu santraliniz çalışmıyorsa,

Bütün binada sinyal yoksa

Bütün binada sinyal var sadece sizin televizyonunuz çalışmıyorsa,

Hemen bizleri arayın ve acil Topkapı uyducu firmasının sizlere teknik servis ekibi göndermesini sağlayabilirsiniz. Bunlar ve bunların dışında kalacak olan örnekleri de sıralarsak kısacası uydu anteni ve uydu cihazları ile ilgili aklınıza gelen her ne fikir varsa bizleri arayıp yardım isteyebilirsiniz. Kış ayında kar yağışından etkilenmeyen çanak anten neredeyse yoktur. Çanak antenlerin üzerine kar toplanması durumunda kanallar çekmemektedir. Bu durum çanak anteniniz de arıza var anlamına gelmemektedir. kar yağışı durduktan ve çanak anteninizin üzerindeki karın bitmesinden veya erimesinden hemen sonra uydu yayınlarınızın geldiği göreceksiniz.

Topkapı Uydu

Topkapı uydu servisi hizmetleri

Topkapı uydu montajı balkona ve ya evin camın yan duvarına montajı yapılmış olan kişiler çanağı çatıda olanlardan daha şanslıdırlar bazı konularda. Kar yağışında çanağı hemen camın dibinde olan bazı kişiler çanaklarını uzun saplı firma yardımı ile temizlemektedirler. Bazıları da sıcak su dökmektedir. Sıcak su çanak antenin üzerindeki karı çok çabuk eritir fakat hava soğuk olduğundan dolayı bu seferde çanakta buz kütleleri meydana gelir. Bu arada soğuk havalarda karın erimesi için lnb ye sıcak su dökmenizi tavsiye etmiyoruz. Ağırın soğukta dökülecek sıcak su lnb'nin çatlamasına bozulmasına sebep vermektedir.

Bizler Topkapı uydu servisi olarak çanak anteniniz balkonda veya elinizin erişeceği kısa bir yerde bile olsa antene dokunmamanızı önermekteyiz. Antene yapacağınız uzaktan bir hamle sonucu dengenizi kaybetmeniz an meselesidir. Hele hele özellikle balkona karlı bir günde çıkmak kadar tehlikelisi yoktur. Antene sopa ile vurmanız hem sağlığınız açısından tehlikelidir hem de antenin hassas ayarını bozabilirsiniz bizden söylemesi.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER