0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Güneşli uydu servisi

04 Ekim 2018     1519 Görüntüleme

Bağcılar İstanbul kalabalık semtlerinden bir tanesidir. Pek çok işletme bu semtte yer almaktadır. Güneşli ise İstanbul’un bağcılar semtine bağlı bir mahallesidir. Bu kalabalık semtin Güneşli mahallesinde sizlere daha yakın olabilmek için Güneşli uydu servisi olarak hizmet vermekteyiz. Uydu ile alakalı her türlü sorununuza yardım olabilmek adına bizler buradayız.

Güneşli uydu servisi

Televizyon izlemek gibi keyifli bir aktivite daha da kaliteli ve keyifli bir hale getirmeyi kim istemez ki? Kurulumunu yapacağımız uydu ve çanak antenler ile bu keyfinizi daha da kaliteli bir hale getirebiliriz. Çanak anten kurulumu sayesinde görüntü kalitenizi daha da artırabilir, uydu yayını ile uydu kanalları ile pek çok ülkedeki kanalları izleyebilir farklı kültürler ile çalışabilirsiniz. Güneşli uydu servisi olarak kurulum hizmetlerine büyük bir titizlik ve deneyimli uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Bizlere günün pek çok saatinde telefonla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü hizmet vererek sizleri televizyon izleme zevkinizden mahrum bırakmamak için daha fazla çalışmaktayız. Bizleri aradıktan sonra arıza bildiriminizi belirttikten sonra bir arıza kaydı oluşumu yapılmaktadır. Daha sonra ekip arkadaşlarımız ile arzının tam olarak ne olduğunu belirlemek üzerinde çalışmalar yapıldıktan sonra onarım işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Güneşli uydu servisi olarak uydu kurulumu, uydu montajı, yayın kesintisi düzeltimi ve ayar yapılması, kablo değişimi, çanak anten kurulumu ve değişimi gibi pek çok hizmeti sizlere sunmaktayız.

Güneşli anten ayarı

İstanbul’un En kalabalık nüfusunu göz önüne alındığın da bağcılar ilçesi ilk başı çekmektedir. Buradaki mahalle ve neredeyse bütün caddelere Güneşli uyducu sıfatı ile hizmetimize devam ediyoruz. Burada güneşli bölgesin de uydu servisi hizmetlerini yürüten firmamızla irtibata geçerek kendiliğinden bozulan, sinyal yok kablonuzu kontrol edin yazan, çanak anten ayarlaması gerek duyulan ve yeni bir komple çanak anten seti alımlarına hızlı cevaplar veren güneşli uydu anten ayarı firması ile tanışmanın artık tam zamanı. Güneşli anten servisi ile anten ayarlaması yaptırıp rüzgar da ve yağmurlu havalarda sinyal yok diyen televizyon sorunundan tamamıyla kurtulabilirsiniz. Bizler sizler için güneşlide ikamet etmekteyiz. Bağcıların bütün mahallelerine anten ayarlama için güneşli uyducu ile yer tespiti yaparak bulunduğunuz mekana gelmekteyiz. Antenlerinizin yerinden sökülüp başka yere montaj yapmak gibi bir düşünceniz var ise şayet güneşli uydu montajı firmasına danışarak gerekli olan işlem ücretini öğrenerek teknik servis ekiplerimizden yardım isteyebilirsiniz.

Güneşli anten servisi

Güneşli Uydu montajı

Güneşli anten servisi telefon numaraları doğrudan size en yakın olan uyducu arkadaşımıza yönlendirilir. Boşta olan arkadaşımız sizlerin vermiş olduğu bilgiler dahilin de hemen adresinize yönlendirilir. Sizler kısaca arızanın veya istemiş olduğunuz malzemeleri telefonda istemeniz halinde işiniz daha hızlı ve daha kaliteli halledilir. Gerekli olan bütün malzemeler servis araçlarımızda mevcuttur. Bazı özel istekler dışında. Arızanın neden olduğu bütün malzemelerin teminini hemen yanımızda getirdiğimiz araçlarımızda mevcuttur. Aksi bir durumda firmaya dönüp veya siparişler vererek bir kaç gün sonraki güne randevuyu ertelemek ve parça beklemek yerine hemen kısaca sizlere en yakın olan servis aracımızda mevcut olan her türlü malzemeden kullanabilirsiniz. Gün içerisindeki randevular alındıktan sonra aynı gün yapılmaktadır. Sizlere söylenen saatte gelinmesi için araya uydu servisi işlerini almamaktayız. İnsanları mağdur etmeden almış olduğumuz randevuları aynı günde bitiriyoruz.

Güneşli en yakın uyducu

Güneşli uydu servisi merkezi uydu sistemleri tamir ve bakımlarınıza hızlıca teknik servis ekibimizi gönderiyoruz. Hızlı bir şekilde taleplerinize anında cevap veren profesyonel işinin ehli olan arkadaşlarla çalışmaktan büyük mutluluk ve keyif duymaktayız. Arıza vermesi durumunda merkezi uydu sistemlerinin derhal teknik servise gönderilir. İlk olarak bayiye gönderilir ve bayiden hangi markayı kullanıyorsanız o markanın fabrikasına gönderilmektedir. Bu durumda merkezi uydu santraline bağlı olan bütün dairelerin hiç. Biri televizyon izleyememektedir maalesef. Yaklaşık olarak fabrikadan santralin geri gelmesi, bayisinin teslim alması sizin bayiden teslim almanız ve bir tane Güneşli çanak anten servisi işi birisini bulup montajını tekrardan yaptırana kadar yaklaşık olarak aradan bir ay geçmektedir. Bu nedenle bu süreyi beklemek istemeyen merkezi uydu santrali kullanıcıları yeni bir tane santral alma kararını vermekteler. santral değişikliği için bizleri arayabilir ve eski santralin servise gönderilmesi konusun da sizlere yardımcı olabiliriz.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER