0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Sultangazi uydu servisi

24 Aralık 2020     2174 Görüntüleme

sultangazi uydu servisi

Sultangazi de uydu tamiri yapan yerlerinden biri olan Sultangazi uydu servisi tv kurulumu ve her türlü anten arızası için evlere servise gelen elit uydu servisi firmalarından biridir. Sizler de profesyonel hizmet almak isterseniz sizleri telefon numaralarımızı araya davet ediyoruz.

Sultangazi anten kurulumu ile başlayan ve uydu sistemleri konusunda aklınıza gelebilecek her türlü arızayı yapan firmamızın birbirinden değerli ve özel olan personellerinden hemen destek alabilirsiniz. Yapılacak işlerin ardından standart uydu servisi ücreti ile sonradan her hangi bir fiyat sürprizi ile karşılaşmayacaksınız. Aynı zaman da zaten Sultangazi uydu servisi iletişim numaramızı aradığınız da sizlere telefon ile randevu oluşturulurken ödenecek net fiyatı söylemekteyiz. Bu sayede yanınızda ücreti yoksa söyleyebilir ve tv anten kurulum uzmanı arkadaşım gelemden önce bir yerlerden ücreti temin edebilirsiniz.

Sultangazi uydu servisi neler yapar?

Sultangazi de uydu servisi yapan firmalar arasında en uygun fiyatlar ve en kaliteli malzemeler ile çalışan firmalardan biriyiz. Burada uydu sistemleri, merkezi uydu sistemleri, tv kurulumları ve televizyon ayarları ile ilgili yapamadığınız her hangi bir sorun için sizlere yardım etmek amacı ile kurulun bir uydu servis firmasıyız. Peki, Sultangazi uydu servisi neler yapar? İşte bu hizmetler başlıca;

 • Merkezi uydu sistemleri tamiri
 • Merkezi uydu santrali arıza tespiti
 • Çanak anten montajı ve ayarının yapılması
 • Receiver uydu alıcısı kanal yükleme
 • Frekans ayarlarının yapılması ve kanal taşıma
 • Lnb değiştirme, yeni lnb takma, bozuk lnb tespiti
 • Ev ve iş yerlerine tv uydu anten arızası için yerinde servis
 • Merkezi santral yedek parçaların satışı ve tamiri
 • Uydu ayarlama, çanak kurulumu ve anten montajı
 • Bütün televizyon markalarına kanal yükleme
 • Televizyonu askı aparatı ile duvara asma
 • Televizyona uydu kablosu çekme
 • Televizyon yer değiştirme

Yukarı da yer alan hizmetler sadece sıklıkla yapılanlardır. Aklınızda başka bir şeyler daha varsa onların yapılması için bizi mutlaka arayıp bilgi alınız.

Sultangazi uydu montajı ve ayarı

sultangazi uydu montajı

Uydu montajı için sınırsız olarak hizmet alabileceğiniz Sultangazi uydu servisi firmasında uydu montajı ve anten ayarı hizmeti bulunmaktadır. Hali hazırda bir çanak anteniniz varsa bunun montajını yaptırabilirsiniz. Ayrıca eski evinizden yeni taşındığınız daireye geçerken eski evinizde bıraktığınız çanak antenlerinizi sökerek yeni eve takılmasını firmamızdan isteyebilirsiniz. Çanak anteni taşıma ve uydu sökme takma işlemleri Sultangazi uydu montajı tarafından aynı günde yapılır. Detaylı bilgi almak ve uydu montajı ücretini sorgulamak için bizi mutlaka arayın.

Uydu montajı yaptıracağınız çanak anteniniz yoksa bizi arayıp istediğiniz boyutta anten siparişini verebilirsiniz. Uyduların satışı ve montajı firmamız tarafından yapıldığından dolayı çok uygun fiyata uydu montaj ve kurulum dâhil olmak üzere bütün uydu sorunlarından kurtulabileceksiniz. Bu suretle size çok uzak olan bir uydu servisi firmasından uydu anteni satın alıp eve getirmek zorunda kalmazsınız. Araçlara bile sığamayacak derece de büyük olabilecek bu antenleri taşımakta zorlanabilirsiniz. Hiç bu olumsuz sorunlar ile uğraşmadan montaj kurulum dahil uygun fiyatlı next çanak anten sahibi olmak için Sultangazi uydu servisi firmasını hemen arayın.

%100 sinyal gücü için Sultangazi uydu servisini tercih edin

Uydu antenlerin sinyal seviyelerin nasıl olduğunu ve bulunduğunuz kanalın sinyal gücüne bakmak için kanal değiştirildikten sonraki çıkan ibareye veya kumandanızdan info tuşuna basarak sinyal seviyesini öğrenebilirsiniz. Bütün televizyon kanalları aynı seviye de yüksek sinyal vermez. Bazı kanalların sinyalleri çok fırtınalı ve yağmurlu havalar da bile gitmezken, bazıları da normal havalar da bile sinyal yok hatası ile karşı karşıya kaldığını görmekteyiz. Bunun için Sultangazi uydu servisi olarak uydu sinyal seviyelerini az olan ve sinyalleri zayıf çeken frekanslar üzerinden sinyal ayarı yapılmaktadır.

Çanak antenlerin sinyal oranlarının çok yüksek olmasını istiyorsanız uyduların yeni, anten kablolarının kaliteli, lnbnin yeni ve güçlü aynı zaman da kullanılan uydu alıcısının sağlam olması gerekir. Aksi takdir de bizler Sultangazi uydu ayarlama ve sinyal bulma işlemlerini bir uzman olarak yapsak da bu saydığımız ürünlerin bozuk olması sinyal seviyesi ve kaliteyi etkileyecektir. Uydu antenci arkadaşımızın sinyal sorunlarının çözüme kavuşturulması için evinize geldiğinde istediğiniz malzemelerin değiştirilmesini isteyebilirsiniz.

Uydu arıza tespiti ve tamiri

sultangazi uydu arıza servisi

Televizyon veya uydu antenler için önceden bir arıza tespiti için teknik servisten uyducu talep etmek aslında alışıla gelmiş bir durum değildir. Çünkü uydu antenler için zaten genel olarak sinyal sorunları ile alındıklarını söyleyebiliriz. Bu da çok fazla ücret tutmayan arızalar olmaktadır. Bu nedenle televizyonunuzda sinyal yoksa bunların belli başlı bazı arıza nedenleri haricinde pek yüksek miktarlar da ücret vermeyi gerektirecek arızalar değildir. Sultangazi uydu servisi veya farklı firmalardan gelen çanak anten tamircisine normal standart uydu servis ücreti ve birde eğer kullanıldıysa yedek parça malzemesini verirsiniz. Bunun dışında ücret ödenmez.

Ancak bazı durumlar da binanızda bütün daireleri etkilene merkezi uydu santrali arızası yaşandıysa o zaman arıza tespit isteğinde bulunmanız gerekebilir. Merkezi uydu santralinin neden bozulduğu, bir daha bozulmaması için alınabilecek önlemleri ve merkezi uydu santralinin değiştirilmesi tahmin ettiğinizden çok daha fazla bir maliyet tutabilir. Sultangazi uydu ayarı ve kurulumu işinde profesyonel servis hizmeti veren Sultangazi uyducudan arıza tespiti için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Arıza tespit bedeli olarak normal servis bedeli alınır. Sonrasında bu arızanın onarımı için firmamız anlaşan kişi veya kişilere ücretleri geri ödenir.

Televizyon askı aparatı montajı

Televizyonlarını masada ve tv ünitesinin üzerinde kullanmaktan sıkıldıysanız sizin için televizyonun yerini değiştirip askı aparatı ile duvara montajını yapabiliriz. Bunun için her marka ve model televizyon için ayrı, ayrı askı aparatı modelleri vardır. Aynı zaman da her ihtiyaca göre de askı aparatları vardır. Televizyonu satın alırken içerisinde bir askı aparatı çıkmadıysa ve sonrasında da ayriyeten bir tv askısı almadıysanız o zaman bizi arayıp Sultangazi televizyon montajı ve yer değiştirmek için randevu aldığınız mutlaka bir askı aparatı siparişini de vermenizi istiyoruz. Askı aparatı olmadan televizyonları duvara veya tv ünitesinin arkasına asmak mümkün değildir.

Sultangazi televizyon kurulum servisi

Bazı televizyon markaları plastik askı aparatı hediye etmektedir. Bu askı aparatları ilk kullanım için uygundur. Televizyonunuz çok büyük ve ağır değilse ücretsiz verilen bu askı aparatlarını güvenle kullanabilirsiniz. Fakat bu plastik askı aparatlarının çok uzun yıllar boyunca kullanılması sonucun da plastiğin bazı yerlerin deforme olabilmektedir.

Bu nedenle size tavsiyemiz, eğer maddi açıdan önemli bir probleminiz yoksa bu plastik askı aparatlarını kullanmak yerine çocuk ve hırsızlık kilidi olan, ihtiyaca göre sağa sola dönebilen, yukarı aşağı, sağa ve sola olmak üzere gidip gelebilen demirden yapılan Tv askı aparatlarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Sultangazi uydu servisine nasıl ulaşacaksınız?

Televizyon da sinyal yok ve anten hatası gibi problemler alıyorsanız mutlaka Sultangazi de uydu servisi ve televizyonların problemlerini çabucak ortadan bir firma ile görüşme sağlamalısınız. Sultangazi de çoğunlukla tekstin ve sanayi gibi işyerlerinin olmasından dolayı elektrikçi ve uydu servisleri nadiren vardır. Yalnız bizlere ulaşmanız çok kolay.

Bizler Sultangazi de 4 farklı mahalle de uydu tamircisi olarak çalışan uyducu arkadaşlarımız ile çalışıyoruz. Sultangazi’in neresinde olursanız olun, 0537 787 12 22 numaralı telefondan ararsanız bize kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Aynı zaman da Sultangazi uydu servisi telefon numarası iletişim sayfasından da bizlere ulaşabilirsiniz.

Sultangazi de hizmet verilen mahalleler

50.Yıl, 75. Yıl, Cebeci, Cumhuriyet, Esentepe, Eski Habipler, Gazi, Habipler, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Sultançiftliği, Uğur Mumcu, Yayla, Yunus Emre, Zübeyde Hanım

Sultangazi çanak anten uydu servis hizmeti

Uydu kanallarını alışmak oldukça zevklidir. Uydu kanalları sayesinde pek çok ülkeden pek çok kanala ulaşabilir oldukça farklı şeyler öğrenebilirsiniz. Uydu kanalları bulunan bir televizyonun uzun olması demek canınızın sıkılmasına pek de vakit kalmayacak demektir. Çünkü bir kanaldan sıkılsanız bile izleyebileceğiniz yüzlerce kanal sizlere sunulmaktadır. Fakat uydu kanallarını izlerken bazı aksi durumlar meydana gelebilir. Kişilerin en çok başına gelen olumsuz durumlar arasında ise sevdiği bir şey izlerken görüntünün donması ya da kesintilerin olmasıdır. Bu gibi durumlar gayet can sıkıcı olabilir.

Fakat moralinizi bozmanıza hiçte gerek yok. Bizler Sultangazi uydu Servisi olarak sizlere bu sorunlarınıza çözüm olmaktayız. Firmamız bir telefon kadar uzakta ve sizlere hizmet vermekte. Firmamız ile müşterilerimizi memnun etmek adına sürekli çalışmalar yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti her şeyin öncesinde gelir. Sultangazi uydu servisi olarak bizlerin de odaklanarak çalıştığı en önemli husus sizlerin memnun olmasıdır. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile sizlerden olumsuz bir dönüş almamak için her gün kendimizi yenilemek üzerine çalışmalar yapmaktayız. Uyduyla alakalı her türlü sorununuzu gidermek için sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz.

Sultangazi uydu antenci işi yapan yerler

Sadece uydu bakım ve onarımı için değil uydu kurulumu için de Sizlerin yanında bulunmaktayız. Eğer şimdiye kadar sizlerde uydu kanallarına sahip değilseniz bizden sizlere yardımcı olarak uydu kurulumunuzu gerçekleştirebiliriz. Uydu kurulumunun ardından sizlerde yüzlerce kanal arasından arzu ettiğiniz kanalları izleyerek bu renkli dünya içerisinde yer alabilirsiniz.

Sultangazi uydu servisin de yaptırabileceğiniz çanak anten arızaları için işinde gerçek anlamda uzman olan kadromuzla tanışmak için mutlaka bizleri arayınız. Bağlar mahallesi anten servisi ile yeni televizyon montajı duvara askı aparatı ile asma işlemleri yeni çanak anten takma işlemleri, çanak anten ayarları ve kurulumları ile ilgili bağlar mahallesi uydu servisi ve anten işi yapan firmalar arasındayız. Firmamızdan en kısa sürede uyducu ve sultangazi anten uydu servisi için gelecek olan eleman için randevunuzu almanızı rica ederiz. Gün içerisinde acil olarak hatlarınızı kontrol etmekle görevli olan arkadaşımıza güvenebilirsiniz.

Anten montajı için hemen arayın. Sultangazi antenci ve uydu santrali arızalarının onarımını firmamızca yapmaktayız. Garantili olan ürünleri garantili olarak tamir edebilmeniz için merkezi santralinizi bizler yerinden sökerek garantiye göndermenizi sağlıyoruz. Garanti işleminden onarılmış bir şekilde gelen merkezi uydu santralinin kurulumu için de tekrardan sizlere yardımcı oluyoruz. sultangazi uydu servisi için anında arayınız.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER