0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Yeşilpınar uydu servisi

20 Ekim 2023     1259 Görüntüleme

Yeşilpınar uydu servisi

Televizyon da sıklıkla sinyal yok hatalarını alıyorsanız iyi bir uydu tamircisi ile tanışmanın zamanı gelmiş demektir. Yeşilpınar uydu servisi sizlere tam da özlediğiniz bir teknik servis anlayışını sizlere sunmak için Eyüpsultan Yeşilpınar da hizmetlerine başlamıştır. Uydu anten arızasını bir kez yaptığınız da uzun bir süre boyunca aynı yerden arıza vermemesi gerekir. Eğer çanak anten sorunu tekrardan daha önceden tamir edilen yerden arıza verdiyse o zaman gelen uydu tamircisinin değiştirilmesi gereken parçayı değiştirmemiş, çanak anten arızasını bulamamış, sallanan çanak anteni sabitlememiş veya en baştan uydu montajını yanlış yere yapmıştır demektir.

UYDU SERVİSİ HEMEN ARA 0537 787 12 22

Yeşilpınar da uyducu ve uydu tamircisi hizmeti birçok uydu servisi ve elektrikçi dükkânları tarafından verilmektedir. Birkaç ayda bir uydu tamircisi çağırıyorsanız ve her geldiğinde hep aynı yerden arıza veriliyorsa o zaman televizyon tamircinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Yeşilpınar uydu servisi sizlere en doğru, kaliteli, dürüst ve asla yalan söylemeyen bir uydu servis anlayışı ile sizlere hizmet etmek için var.

Yeşilpınar da en iyi uydu servisi

Bir insanın veya bir firmanın ben bu sektörde en iyisiyim demesinin yanlış olduğunu elbette biliyoruz. Bizler de Yeşilpınar da en iyi uydu servisi firması olduğumuzu elbette iddaa etmiyoruz ama Yeşilpınar da uydu tamircisi için bizleri çağırıp ısrarla yıllar boyunca bizimle çalışan müşterilerimizden aldığımız güç ile bizler yeşilpınar da en iyi uydu tamircisiyiz diyebiliyoruz. Bizlere güvenip ev ve iş yerleri gibi belirli yaşam alanlarının kapıların ı bizlere açan Yeşilpınar uyducu müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışıyoruz. Tam zamanında servis hizmeti vermenin yanı sıra istediğiniz saat aralığında randevu da almanız mümkün. Eyüpsultan, Yeşilpınar ve diğer bölgelerdeki servis bölgelerimizi öğrenmek için https://tekniksorun.com/servis-bolgelerimiz/ linkine tıklayıp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Size en yakın bir uydu tamircisi olan Yeşilpınar uydu montajı ve anten tamiri için ararken dikkat etmeniz gereken bazı detaylı vurgulamak isterim. Yeşilpınar en yakın uydu servisi olarak çalışan servis elemanlarımızın iş günü servis saatleri içerisinde istediğiniz saatler de gelebildikleri gibi farklı bir gün içinde randevu alabiliyorsunuz. Ayrıca uydu montajı içinde önceden çanak anten satın almış olmanız gerekmiyor. Yeşilpınar Mahallesi uydu servisi araçlarında devamlı olarak çanak anten ve yan ürünleri bulunur. Farklı bir yerden çanak anten satın alıp eve kadar elinizde taşımak yerine en uygun ve orijinal ürünler ile bizleri arayıp montajını da yaptırabiliyorsunuz. Uydu montajını yaptıracağınız çanak anteni farklı bir yerden satın almanızın da hiçbir mahsuru yok. Bizler Yeşilpınar uydu montajı için çalışma arkadaşlarımızı hızlı bir şekilde gönderebiliyoruz.Kanalları yanlışlıkla silmek gişbi basit arızalar yüzünden servis çağırmak istemiyorsanız uydu servisine soru sor linkinden sorunuzu hızlıca sorup yanıtını alabilirsiniz.

Televizyon kurulum servisi Yeşilpınar

Yeşilpınar televizyon kurulum servisi

Televizyon kurulumu denince aklınıza sadece televizyonun kanal taramasını yapmak gelebilir. Bizler Yeşilpınar televizyon kurulum servisi olarak bütün işlemleri de aynı anda yapan tek uydu servis firmasıyız. Mesela bazı yerler de sıfır televizyon alındığında sadece kanal kurulumu yapılırken bazıları da ücret dâhilinde duvara veya televizyon ünitesine televizyon montajını yapmaktadır. Ayrıca bu televizyon servisleri çanak antende televizyon sinyal sorunları varsa bunun içinde farklı bir uydu servisi çağırmanız gerektiğini söyleyebilirler. Bizler Yeşilpınar televizyon kurulum servisi ve tv montajı hizmetleri olarak televizyon kurulumuna geldiğimiz de mutlaka televizyonu çalışır duruma getirip öyle bırakıyoruz. İşte size Yeşipınar uydu servisinden gelen teknik servis uzmanlarının televizyon kurulumu için gelip yaptıkları işlerin listesi sırasıyla aşağıda yazıldığı gibidir.

 • Televizyonu dikkatli bir şekilde tv kutusundan çıkarılması,
 • Televizyon kutusunda gelen tv parçalarının kontrol edilmesi,
 • Televizyonun ekran kontrolünün yapılması, Kırık ekran kontrolü,
 • Televizyon kumandasını test etme aşaması,
 • Televizyon garanti belgesinin kontrol edilmesi,
 • Televizyonu duvara askı aparatı ile montajı
 • İsteğe göre televizyon masasına kurulumun yapılması,
 • Televizyon kanal kurulumu ve otomatik tarama yapılması
 • İstenildiği takdirde televizyon kanal sıralamasının yapılması (Ücret istenebilir)
 • Bina sinyal kontrolünün yapılması
 • Sinyal olmaması durumunda arızanın tespit edilmesi
 • Çanak anten montajının yapılması ( Ücret istenebilir)
 • Merkezi uydu santralinden kablo çekilmesi
 • Bina ortak anteninden uydu kablosunun çekilmesi

Yeşilpınar uydu sinyal ayarlama servisi

Yeşilpınar uydu sinyal ayarlama servisi

Özellikle yeni bir eve taşındığınız da sıklıkla karşınıza çıkan sorunlardan biri de televizyon sinyal yok hatasının olmasıdır. Bunun için uydu sinyal ayarlama ve televizyon kurulumu yapabilen Yeşilpınar uydu servisi firmasına bağlı olan Yeşilpınar uyducu elemanlarına ulaşmanız gerekir. Bunun için yaptırmak istediğiniz işi telefon da uydu tamircisine anlatıp gerekli uydu servis fiyatını hemen öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca en uygun servis hizmeti ile en hızlı teknik servisin Yeşilpınar televizyon servisi ekibinde olduğunu da lütfen unutmayın. Televizyon servisi ve uydu servisi olarak çalışan Yeşilpınar uydu tamircisi arkadaşlarımızın en uygun fiyatlar ile anten ayarını yaptıklarını hatırlatmak isteriz.

Televizyonun bazı kanalları çekmiyor ve televizyon da sinyal var kalite yok hataları gibi birçok televizyon arızaları bulunmaktadır. Bunların tamamının yapılması için size en yakın bir uydu tamircisi ile görüşmeniz gerekmektedir. Ayrıca gelen uydu tamircisinin mutlaka işinin ehli olması gerekir ki bu sorunları çabucak yapabilsin. Aksine işten anlamayan ve uydu sinyal servisinde çalıştığını söyleyip televizyon kanal kurulumu dahi olsa hiç anlamayan kişiler ile çalışmamanızı tavsiye ediyoruz. Yeşilpınar uydu sinyal bulma servisi için bizi aramanızı rica ediyoruz.

Yeşilpınar uydu servisi iletişim bilgileri

Firmamız Eyüpsultan uydu servisi işletmesine bağlı olan bir özel kuruluştur. Bizlere mesai saatleri içerisinde hemen ulaşabileceğiniz bir telefon numarasını belirtmek istiyorum. Ayrıca aşağıya konum ve adres bilgilerimize yazdık. Bu bilgilerden de yola çıkarak kolaylıkla Yeşilpınar uydu servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Firma bilgilerimiz aşağıda belirtildiği gibidir.

Unvan: Yeşilpınar uydu ve televizyon kurulum servisi

Şube: Yeşilpınar uydu servisi televizyon tamircisi

Merkez: Eyüpsultan uydu servisi

Telefon: 0537 787 12 22

Adres: Yeşilpınar Mahallesi, Merkez Kuveyttürk arka sokağı Eyüpsultan / İstanbul

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER