0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Eyüpsultan uydu servisi

24 Aralık 2020     2166 Görüntüleme

Eyüpsultan uydu serviisi

Eyüp uydu antenci arayışlarınıza artık son verecek güvenilir bir firma ile sizlere bahsetmek istiyorum. Eyüpsultan uydu servisi %100 müşteri memnuniyet oranı ile müşterilerini mağdur etmeden en uygun fiyatlarla çanak anten ve tv kurulumlarını yapmaya gayret etmektedir.

Bizimle çalıştıktan sonra bir yakınına telefon numaramızı veren ve yapılan iş sonrasında kullanılan malzeme ve yapılan işten memnun kalan müşterilerimizin işten memnun kalması sonucunda telefon numaramızı kayıt etmesi de tavsiye üzerine bizimle iletişime geçen çok sayıda müşterimizin olduğunu ifade etmek isterim.

Sizler de mutlu müşteriler arasına katılmak ve hem televizyon sorunlarını hem de uydu antende meydana gelebilecek arızalar ile tv sinyal yok diyor ne yapmalıyım diyorsanız bizi arayın. Eyüpsultan uydu servisi iletişim numaralarımızı arayınız.

Eyüpsultan uydu tamir arıza servisi

Uyduların bozulmasından sonra televizyona gelen sinyaller kesilir. Sizler bu sayede uydu anten de bir arıza meydana geldiğini anlamış olacak ve hemen Eyüpsultan uydu arıza servisi veya buna benzer işletmecileri bulma arayışına girersiniz. Size çanak anten tamirlerini yaptırabileceğiniz ve aynı zaman da bütün televizyonların da kanal ayarlamasını kolaylıkla yapabilecek titiz ve çalışkan teknik servis personellerimiz ile tanıştırmak istiyorum.

Eyüpsultan uydu servisi yaptığı titiz çalışmalarından sonra çok sayıda teşekkür telefonları alır. Bizim için sadece verilen görevi yerine getirmek ve müşteriyi rahatsız olduğu sorundan kurtarmak çok önemlidir. Eyüp anten tamircisi arkadaşlarımızın sadece yaptığı işe odaklanması televizyon arızasının nereden kaynaklandığını hemen bulmasına imkan verir. Hızlı ve çalışkan aynı zaman da uydu fiyatlı bir çanak anten tamircisi istiyorsanız lütfen bizimle iletişim halinde olun.

Eyüp tv kurulumu ve duvara montaj hizmeti

Eyüpsultan tv kurulum servisi

Eve aldığınız ikinci televizyonu nerede kullanacaksınız? Çocuk veya misafir odasında mı? O odalara da anten prizleri var mı? Yoksa evinizde sadece anten prizi olan odaya mı televizyonu koyabiliyor musunuz? Bizi her türlü sorun için aramanız yeterli. Siz televizyonu alın ve gerisini bize bırakın. Eyüp tv kurulum olarak İstediğiniz odaya televizyonu taşıyıp tv montajı ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Eyüpsultan televizyon kurulumu veya askı aparatı ile duvara montaj işlemlerinin tamamını büyük bir titizlikle yapıyoruz. Yeni alınan televizyonun kutusundan çıkarılması, bütün tv parçalarının yerine takılması, televizyonu masa da kullanacaksanız tv ayaklarının takılması, televizyonun duvara veya televizyon ünitesinde kullanmak isterseniz tv askı aparatı ile televizyonun duvara montajını yapmak sonrasında kanalları da yükledikten sonra televizyonu bütün işlemleri yapılmış eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Sizler de Eyüpsultan da televizyon kurulumu yapan firmaları arıyorsanız tercihinizi bizden yana kullanmanız doğru bir tercih olacaktır.

Eyüpsultan en yakın uydu servisi

Hangi konuda olursa olsun. Size en yakın olan ve istediğiniz zaman hemen gelebilen her zaman kazanır. Çanak anten tamircisi aradığınız da çok uzaklardan gelen birine standart uydu servis ücreti ödemezsiniz. Bu kişinin uzak yoldan geliyor olması işçilik ve yedek parça ücretlerine yansıması muhtemeldir. Eyüpsultan en yakın uydu servisi ve tv kurulum hizmetlerinde çalışan arkadaşlarımızın sayısının fazla olması ve Eyüp’te farklı noktalar da uydu tamircisi olarak çalıştıklarından dolayı Eyüp ilçesinin neresinde ararsanız arayın size çok yakın bir konum da olduklarını göreceksiniz.

Bizi aradıktan sonra en geç 30 dakika içerisinde çok hızlı ev ve iş yerlerinize gelecek olan uzman uydu tamircisi arkadaşımızdan çok memnun kalacaksınız. Yanında lazım olabilecek her türlü malzemeyi de getiren arkadaşımızın size sunmuş olduğu profesyonel işçilikten mahrum kalmamak için Eyüpsultan uydu servisi ile yani bizimle çalışmayı deneyebilirsiniz.

Çanak anten uydu montajı

Eyüpsultan uydu montajı

Çanak antenlerin yapısı itibariyle seneler sonra yıpranıp paslanmasından sonra yeni bir çanak anten almanız icap edecektir. Bu antenlerin montajını ve yer değiştirme işlemlerinin tamamını Eyüpsultan uydu montajı ekibimiz aracılığı ile yapmanız mümkün. Her zaman için orijinal yedek parçalar ile servis yerlerine giden servis araçlarımız da mutlaka size uygun bir çanak anten vardır. Aynı zaman da bir yer de gördüğünüz ve almak istediğiniz bir çanak anten modeli varsa bu isteğinizi bizimle paylaşarak sizin için bu anten modelinden bulabiliriz.

Anten montajı yapılmasının birkaç önemli hususları vardır. Bizler Eyüp anten montajı ve ayarının yapılmasından hemen sonra televizyona yüklenmiş olan televizyon kanallarını tek, tek kontrol etmekteyiz.  Çekmeyen veya rüzgârda bile titreme olan kanalları tespit ederek çanak anten ayarını veya anten kablolarını yeniden kontrol etmekteyiz. Çanak anten ihtiyaçlarınızın tamamını Eyüpsultan uydu servisi dükkânımızdan karşılamanız ümidi ile sizleri yeni bir çanak anten almaya teşvik ediyoruz. Aynı zaman da Eyüp uydu servisi ismi ile de bize ulaşabilirsiniz.

Rüzgar ve yağmura karşı anten ayarı yapıyoruz

Rüzgârda, yağmurlu havalar da veya çok hafif esen bir esinti de bile televizyon sinyalleri gidiyorsa veya bazı kanallar da bozuk cd gibi cızırdamalar varsa uydu antenin ayarın da önemli bir sorun var demektir. Normal havalarda gitmeyen anten sinyallerinin yoğun yağmurlar da çok az bazı kanallar da sinyal yok yazması normal bir durumdur. Yalnız, normal yağmurda ve az esen rüzgârlı havalar da gitmesi kesinlikle normal bir durum değildir. Bunun için Eyüpsultan uyducu uzman arkadaşlarımızı arayıp derdinizi anlatmak ve bunun yapılıp yapılmayacağı konusunda yardım ve ön bilgilendirme alabilirsiniz.

Yağmurda sinyalleri azalan çanak antenlere bazı bir şey yapılamayabilir. Yalnız çanak anteniniz çok büyük, lnb yeni, anten kabloları yeni ve anten direği de sallanmıyor. Böyle bir sistem de televizyon da görüntünün çok büyük yağmurlar yağmadığı sürece gitmemesi gerekir. Eğer burada anlatılan bir sisteme sahipseniz ve yağmurlu havalar da televizyon izleyemiyorum diyorsanız, o zaman sebebinin çok büyük yağmur ve dolunun olduğunu söylemek isteriz. Böyle havalar da zaten birçok kişi de tv sinyali gider. O zaman boşuna masraf yaparak çanak anten sisteminizi değiştirmeye gerek kalmadan sadece Eyüpsultan anten ayarı ve tamirini yaptırabileceğiniz küçük ayarlama yapılabilir.

Eyüpsultan anten ayarı ile %100 çeken antenler

Televizyon da sinyal var kalite yok, kalite var ama çok düşük gibi problemler ile sıklıkla karşılaşıyor musunuz? Sizlere Eyüpsultan uydu servisi tarafından yapılan anten ayarından sonra artık bu sorunlar ile birkaç sene boyunca karşılaşmayacaksınız desem inanır mısınız? Buna inanın. Bizler gittiğimiz her yer de çanak anten sorunlarını çözmeye çalışırken anten ayarına engel olacak bütün olumsuz sonuçları da ortadan kaldırıyoruz.

Mesela; Eyüpsultan çanak antenci firmalarından biri ile anlaşıp çanak anten ayarının yapılması için anlaştığınız da hemen gelip anten ayarını yapar ve anten servis ücretini alıp gider. Normal olan budur zaten. Yalnız bizler anten ayarı için gittiğimiz de hem karşı karşıya kalınan sorunu yaparız hem de, çürümüş, deforme olmuş ve kısa zaman da başka bir yerden arıza verecek olan uydu sistemleri parçalarını da müşteriye sunarız. Değiştirmemizi isterlerse sadece yedek parça ücreti eklenerek işlemler yapılır.

Merkezi uydu santrali kurulumu ve ayarı

Eyüpsultan merkezi uydu santrali tamiri

Merkezi uydu sistemleri temiz bir işçilik ile yapılırsa binanıza değer katacak harika bir teknolojidir. Binanızın dış yüzünde, balkonlar da ve evlerin camların da bulunan çanak antenler varsa, merkezi uydu santrali kurulumu yaptırarak tüm bu olumsuz sonuçlardan kurtulabilirsiniz. Eyüpsultan merkezi uydu santral tamiri ve kurulumu konusunda uzman olan Eyüp uyducu ile sizleri tanıştırıyoruz.

Balkon ve duvarlar da çanak anten olmasa bile çatılar da çok sayıda uydu anten olması her bir televizyon ve anten arızası yaşandığında çanak anten tamircisinin çatıya çıkıp onarması gerekir. Bu durumda çok fazla ev olması ve sıklıkla antenlerin bozulduğunu düşünürsek çatının üstünde ki çatı kiremitlerinin çok sayıda kırılmasına neden olur. Binanıza sadece tek bir sefer ücret ödeyerek bu yaşanan bütün anten ve çatı sorunlarından anında kurtulmuş olacaksınız.

Eyüpsultan uydu servisi iletişim bilgileri

Size en yakın Eyüpsultan uydu servisi firmasına belki de daha önce televizyon tamirini yaptırdınız ama telefon numarasını kaybettiniz. Bu nedenle her defasında farklı bir uydu servisi dükkanından servis çağırıyor olabilirsiniz. Gelen Eyüp uydu servisi arkadaşımızdan telefon numaralarımızı alırsanız bir daha ki süreçlerde kolaylıkla bize ulaşabileceksiniz. Eyüp’te televizyon kurulumu yapan firmalar diye arayışta olanlar için burada konum ve iletişim bilgilerimi yazıyoruz.

Eyüpsultan uydu servisi telefonu: 0537 787 12 22

Eyüp uydu servisi şubelerinin bulunduğu Eyüpsultan mahalleleri: Yeşilpınar, Kemerburgaz, Eyüpsultan merkez mahallesi, Çırçır mahallesi.

Eyüpsultan sultan uydu servisi iletişim için tıkla

Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için tıkla

Eyüpsultanda hizmet verdiğimiz mahalleler

Ağaçlı, Akpınar, Akşemsettin, Alibeyköy, Çiftalan, Çırçır, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Eyüp Merkez, Göktürk Merkez, Güzeltepe, İhsaniye, Işıklar, İslambey, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa, Nişancı, Odayeri, Pirinççi, Rami Cuma, Rami Yeni, Sakarya, Silahtarağa, Topçular, Yeşilpınar

Eyüp uydu servisinde yaptığımız bazı işler

 • Çanak anten montajı
 • Eyüp Uydu anten kurulumu
 • Uydu kablosu değiştirme
 • Anten kablosu çekme
 • Eyüp Anten ayarı
 • Televizyon askı aparatı montajı
 • Televizyon kanal kurulumu
 • Uydu cihazına kanal yükleme
 • Kanalların yerini değiştirme
 • Gözlü uydu cihazı satışı
 • Merkezi uydu santral tamiri
 • Merkezi uydu sistemleri ayarı
 • Eyüpsultan Uydu Anteni Ayarı
 • Uydu Anten Kurulumu
 • Eyüpsultan Uydu Anten Arıza
 • Uydu Anten Ayarı
 • Uydu Anten Montaj

 

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER