0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Kemerburgaz uydu servisi

24 Aralık 2020     1912 Görüntüleme

kemerburgaz uydu servisi

Kemerburgaz ve Göktürk’te bulunan çanak anten tv arızası ve tv kurulum işlerini yapmak için kurulan Kemerburgaz uydu servisi firması hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Firmanın genel itibariyle yaptığı hizmetlerin uydu sistemleri, çanak anten montajı, televizyon kurulum hizmetleri olduğunu ve daha detaylı bir bilgiye ulaşmak isterseniz Kemerburgaz uydu servisi iletişim numarası 0537 787 12 22 telefonundan aramanızı rica ediyoruz.

Eyüpsultan bölgesinde birçok kişi tarafından Eyüpsultan uydu servisi firmaları açılmış durumda. Yalnız, Kemerburgaz ve Göktürk Mahallelerine hitap eden bir Kemerburgaz uydu arıza servisi olduğunu göremedik. Bu sebepten dolayı Kemerburgaz da ikamet ettiğimizden ve burada yaşamayı sevdiğimizden dolayı hem size yakın olsun hem de buranın sakinlerine hizmet etmek için Kemerburgaz uydu servisi dükkânını açtık. Peki, bu dükkânımızda neler var? Gelin hep beraber makalemizi inceleyelim.

Kemerburgaz da çanak anten uydu arıza servisi

Sizinle aynı Mahalle de oturan birinden uydu servis hizmeti almak ister misiniz? Ne zaman isterseniz ulaşabileceğiniz ve günün hangi saati olursa olsun birkaç dakika içerisinde kapınıza kadar gelip televizyon problemlerini yapabilecek bir uydu uzmanından bahsediyorum. Çanak ayarı ve anten ayarının yapılması ile ilgili sizlere anında hizmet vermemiz mümkün. Hatta haftanın her günü sizlere ulaşabileceğimiz çalışkan uydu anten ustalarına sahibiz diyebiliriz.

Kemerburgaz uydu ayarı ve arıza için randevu aldığınız zaman anında birkaç dakika sonra çalışma arkadaşlarımız isteğiniz doğrultusunda kapınıza geleceklerdir. Çalışkan ve işinde uzman olan arkadaşlarımızın tamamı uzun yıllar boyunca diğer şubemiz olan Göktürk uydu servisinde çalışıp bazılarını yeni kurulan Kemerburgaz uydu servisi dükkânımıza transfer etmiş bulunmaktayız. Televizyon tamirlerini ve uydu anten arızalarını daha bakar bakmaz anlayabilen profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan hizmet almak için bizleri aramanızı rica ediyoruz.

Çanak anten arıza tespiti ve onarımın yapılması

Çanak anten arızalarının yapılabilmesi için önceden arıza tespitinin yapılması söz konusu değildir. Kemerburgaz uydu arızası için Kemerburgaz da uydu tamiri yapan yerler arasında firmamızı seçtiğiniz de gelen uydu tamircisi arkadaşımızın ilk önce birkaç saniye de oluşan arızayı tespit ederek sonrasında hemen onarımına geçmektedir. Arıza tespiti ve tamiri için iki farklı ücret ödemezsiniz. Uydu servisi randevusu aldığınız da size gelecek olan ekibimizin tespitini ve tamirini anında ve aynı anda yapmaktadır. Dolayısıyla tek bir ücret ödersiniz.

Yalnız, bazı uydu anten ve televizyon arızalarının büyük olması nedeniyle önceden bir arıza tespiti yaptırma hakkına sahipsiniz. Sadece arıza tespitinin yapılması ve sonradan tamirini gerçekleştirmek isterseniz Kemerburgaz uydu servisi arıza tespiti için yardım almanız mümkün. Verilen hizmet sonucunda arızayı firmamıza yaptırdığınız taktide arıza tespit için alınmamaktadır. Bununla birlikte Merkezi uydu santrali kurulumu için verilen keşif hizmeti ücretsiz olup bunun dışında olan bütün arıza tespiti istekleri ücretlidir. 

Kemerburgaz merkezi uydu santrali tamiri

kemerburgaz merkezi uydu santrali tamiri

Televizyon ve çanak antenlerin dışında bir de merkezi uydu sistemleri ile ilgili birçok işlem gerçekleştirdiğimizin altını çizmek istiyorum. Kemerburgaz merkezi uydu santral tamiri için uyducu arkadaşlarımızı güvenle arayıp randevu alabilirsiniz. Merkezi santrali bozulduğu zaman sadece tek bir daire olumsuz etkilenmeyip arızanın bütün bina sakinlerinde olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı merkezi uydu sistemleri arızası yaşandığı zaman hemen sizlerde anında cevap verecek ve almış olduğunuz randevusuna sadık olabilecek birileri ile görüşme sağlamalısınız.

Merkezi uydu santrali arızası karşısında hemen aynında bütün yedek parçaları da alıp yola koyulacak Kemerburgaz uydu servisi firmasının güvenli ve uzman personelleri her zaman vardır. Merkezi santral yedek parçalarını yanında getirmeyen uyducuların merkezi santral arızasına bakmaması gerektiğine inanıyoruz. Arızanın tespit edilmesinden hemen sonra arızanın çözümü için de aynı dakika da uğraşmak gerekir. Yoksa televizyonları çalışmayan bütün daireleri olumsuz yönde etkileyecektir. Eyüp uydu servisi uzman uydu tamircileri ile profesyonel hizmetler sunar.

Kemerburgaz televizyon ayarlama ve kanal yükleme

Bazen çok basit olan bir televizyon işi bile size o kadar çok zor gelir ve bunu yapmak için profesyonel yardım almak size tuhaf gelebilir. Ama söz konusu televizyon olunca birçok şeyi yapamayabilirsiniz. Çünkü birbirinden farklı ve bazılarının de sırf bu işi yapan kişileri bile zorlayacak bazı arızalar vardır. Sizler alıştığınız bir televizyonun ayarını yapmayı elbette becerebilirsiniz. Ama farklı bir televizyona kanal yüklemek veya televizyon ayarlamasını yapmak sizi zorlayacaktır.

Kemerburgaz televizyon ayarlama ve televizyon kanal yükleme işinde uzman olan arkadaşlarımızın bütün televizyonları yaptıklarını ve hatta sizler eğer televizyona kanal nasıl eklenir, televizyonu nasıl ayarım ve televizyonun internet ayarlarının nasıl yapıldığını öğrenmek isterseniz uydu tamircisi arkadaşımızın size anlatmasını isteyebilirsiniz.

Sizinle aynı mahalle de oturan ve oldukça samimi olan Kemerburgaz uydu servisi çalışanlarımızdan hizmet almak için lütfen 0537 787 12 22 numaralı telefonu kayıt etmenizi ve istediğiniz günde/saatte arayabileceğinizi lütfen unutmayın.

Kemerburgaz ve Göktürk uydu servisi tek çatı altında

Bildiğiniz üzere Kemerburgaz ve Göktürk bölgeleri çok fazla büyük olmayan ve yakınların da olan diğer ilçe ve mahallelerden biraz uzak olan bölgelerdir. Buralar da bir şeyler lazım olduğunda Göktürk’ten temin etmek veya Kemerburgaz’dan almak daha mantıklıdır. Bizler de televizyon arızası, uydu tamiri, anten ayarlama ve televizyona kanal yükleme işleri için Göktürk uydu servisi ve Kemerburgaz uydu servisi firma çalışanlarını bir araya getirdik.  Yani iki farklı firmanın birleşmesinden ortaya dostluk ve besmele ile dükkânını açan iki farklı aile olmuş olduk.

Sizler de Televizyonlarınızı yaptırmak için Kemerburgaz uydu servisi veya Göktürk uydu servisi firmasından istediğiniz gibi hizmet almakta özgürsünüz. Yaklaşık ortalama süre olarak 30 ile 45 dakika arasında uydu servis uzmanımız belirttiğiniz adrese geleceklerdir. Firmamızda lazım olabilecek her türlü yedek parça için ikinci defa firmaya gelip malzeme almaya gerek kalınmaması adına, gerekli görülen bütün yedek parçaların tamamını aracımızda bulundurmaktayız. Bu sayede büyük veya küçük olan uydu arızalarının tamamını hemen aynı dakika da tespitin ardından yedek parça değişikliğini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Kemerburgaz uydu servis ücreti nasıl belirlenir

kemerburgaz televizyon kurulum servisi

Kemerburgaz uydu servisinden alacağınız hizmet için alacağımız önceden belirlenen fiyat tarifesi vardır. Bu fiyatlar doğrultusunda çanak anten ayarını ve montajını yapmanın dışında diğer hizmetler ile de karşınıza çıkıyoruz. Kemerburgaz uydu servis ücreti olarak randevu için bizi arayan her bir müşterimize fiyatı anında belirtmekteyiz. Fiyatı belirlenmeyen bir işi kesinlikle yapmıyoruz.

Uydu servis ücreti yapılacak işe göre çok fazla değişmektedir. Sadece çanak anten ayarı yapılacaksa farklı, bunun yanında bir de çanak anten montajı yapılacaksa farklı fiyat tarifeleri uygulanmaktadır. Aynı zaman da çanak antenden bir kablo çekilecekse veya iki tane çekilecekse tek bir servis bedeli uygulanır. Ama 8 çıkışlı lnb’den 8 farklı daireye veya televizyona kablo çekilmesi karşısında fiyat tarifesi çok farklı uygulanmaktadır. Yani Kemerburgaz uydu servisi dükkânından gelecek olan kişinin ne kadar o iş ile uğraşacağı hesaplanıp Kemerburgaz uydu servis ücreti belirlenir.

Kemerburgaz profesyonel uydu servis hizmeti

İstanbul Avrupa Yakası'nda en önemli semtlerinden bir tanesi olan Kemerburgaz ilçesi içerisinde ikamet etmekte olan müşterilerimiz için Kemerburgaz uydu servisi olarak bizler, yaptığımız çalışmalar doğrultusunda televizyon uyduları ve antenlerde yaşadığınız problemleri en hızlı çözüm üretiyoruz. Günümüzde İnsanlar önemli bir vaktini işlerinde getirdiklerinden ötürü Akşamları eve geldiği zaman keyifli vakit geçirmek için televizyon başına geçiyorlar. Teknolojinin bize sağladığı tüm imkanlar günümüzde binlerce televizyon kanalının izlenmesini mümkün hale getirse de, hala bu insanları tam olarak kullanamayan müşterilerimiz bulunmaktadır. Kemerburgaz uydu servisi olarak Bizler ilçemiz içerisinde uydu ve anten ile ilgili olarak yaşanan problemleri giderebilmek ve aynı zamanda birçok kanalı gösteren, uydu cihazlarının montajı ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle kış aylarında karşılaşılan Yağmur rüzgar ve fırtına gibi problemlerde ötürü uydularda ve antenlerde birtakım problemler ortaya çıkabilmektedir. Bu problemlerin hızlı bir şekilde sürebilmesi için Kemerburgaz ilçesi ve İstanbul'un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Firmamız personelleri branşın da son derece uzman ve uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Kemerburgaz uydu servisi olarak Bizler sizlerin bu alanda çok daha rahat ve konforlu bir hizmet alabilmeniz adına personelimizi doğru yönde geliştiriyor ve sizlere en son teknolojik ürünlerle hizmet edebilmesini sağlamaya çalışıyoruz. Sizler de yaşamış olduğunuz uydu problemleri için bizlerle iletişime geçebilir ve hızlı bir çözüm üretmemiz için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER