0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

D-smart anten ayarı ve çanak anten montajı

27 Mart 2018     2765 Görüntüleme

D-smart anten ayarı özellikle çok önemli olduğundan ayarsız olan çanak antenler ile dsmart izlemeniz mümkün değildir. Dijital platformlar genel olarak tümünü kapsayacak şekilde yüksek sinyal seviyesi olmadan izlemek mümkün değildir. Farklı bir receiver ile görüntü alabilirsiniz, yalnız dsmart, digitürk, tivibu gibi platformlardan uydu yayını almanız maalesef mümkün değildir. İstanbul da çalışmakta ve buranın Avrupa yakası bölgelerinin bir kaç semt haricin de bütün yerlere dsmart anten ayarı için gitmekteyiz. Hızlı olmayı ve yaptığımız işi güzel bir şekil de yapmayı kendimize alışkanlık haline getirdiğimiz den dolayı tekbnik servisi çok fazla beklemeden hemen anında kapınıza gelecek olan teknik servisi görebilirsiniz. Her an acil olarak gidilen adresler de memnuniyet ile dönmeyi hedefleyerek, sadece yeni müşteriler değil bizlere tavsiye ile gelen dostlarımızın da olmasını istememizden dolayı müşterinin memnun olması bizi çok mutlu etmektedir.

Dsmart çanak anten kurulum ayarları türksat4a uydu anteni ile aynıdır. Çünkü bu antenden dilerseniz d smart üyeliği, digitürk üyeliği Fil tv filbox üyeliği ve tivibu üyeliğinizi aktif edebilirsiniz.

D Smart Çanak Anten Ayarlama

Aynı anda tek bir çanak anten üzerinden 4 adet farklı özel televizyon yayınlarını izleyebilirsiniz. Sadece tek bir kablo ile de sadece kabloları sök tak yaparak izleme şansına sahipsiniz. Bir ev de birden fazla televizyon varsa ve bu televizyonların hepsinde dsmart kullanmak istiyorsanız bunun için müşteri hizmetlerini aramanız gerekir. Muhtemelen yan oda kampanyasından faydalanarak çok daha ucuza aynı evde d-smart anten ayarı ve dsmart çanak anten kurulum için hiç bir şeye ve artı bir masrafa gerek kalmadan izlemeniz mümkün olabilir.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER