0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

75. Yıl Uydu Servisi

09 Ağustos 2018     376 Görüntüleme

Bir cep telefonu için SİM kartı ne ise bir televizyon için de uydu cihazı odur. 75. Yıl Uydu Servisi hizmetini profesyonel ekibimizle sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Televizyonunuzdan gerçek kalitede görüntü alabilmek, tüm HD yayınlarına doğrudan erişebilmek için doğru projelendirmelerle yapılan montaj hizmetlerimiz sizlere, kesintisiz ve yüksek kalitede televizyon keyfi sunuyor.

75 yıl mahallesi uydu servisi

Bir Telefon Kadar Yakınız

Uydu kurulumu, uydu montajı, kablo çekimi ve uydu arıza tamirleri 75. Yıl Uydu Servisi kapsamında sunduğumuz hizmetlerimizdir. Bir telefonla ulaşabileceğiniz kaliteli, dürüst ve profesyonel hizmetlerimize mümkün olan en kısa sürede erişebileceğinizi unutmayın.

Uydu Montajı

Uydu alıcılarınızdan tüm kanalları izleyemiyorsanız, muhtemelen uydu montajınız usta eller tarafından yapılmamıştır. Tüm kanallara, yüksek kalite erişebilmenizi için ilk şart doğru bir montaj çalışmasının yapılmasıdır. Müşteri memnuniyetini ekonomik çözümlerle ve kalıcı fayda ile buluşturan profesyonel ekibimiz, en doğru montajı en doğru projeyle sizlere sunuyor.

Garantili Montaj ve Tamir Çalışmaları

Uydu servisinden beklediğiniz tüm çalışmalar ve tamir hizmetlerimiz garantilidir. Yapılan montaj çalışmaları, yaz kış, hava koşullarından etkilenmez. Montajı yapılan tüm çanak antenler için altı aylık garantili bir hizmet almış olduğunuzu unutmayın.

75.Yıl çanak antenci arayanların ilk tercihi firmamızın sunduğu, bilinçli, profesyonel montaj ve tamir çalışmalarının tüm aşamalarında gerçek garanti veriyoruz.

Teknik Destekten Faydalanın

Yeni alınmış uyduların ilk kurulumu, yenilenen frekanslar için otomatik kurulum çalışmaları için müşterilerimizin daima yanındayız. İletişime geçtiğinizde uydu kanal ayarlama için teknik destek hizmetlerimize hemen ulaşabilirsiniz.

Uydu Tamirinde Şeffaf Hizmet

Uydunuzda meydana gelebilecek arızlar için tamir ücretleri sizi endişelendirmesin. 75. Yıl uydu tamircisi olarak tüm tamir hizmetlerimizde şeffaf bir politika izliyoruz. Tamir çalışmalarının tüm aşamalarında sizleri bilgilendiriyor, mevcut cihazınızın arızası ücretsiz olarak tespit ediliyor ve arızanın giderilmesi için gereken miktar hesaplanarak sizlere iletiliyor. Bu aşamadan sonra sizlerin onayı olmadan hiçbir tamir işlemi yapılmaz ve birlikte fiyat fayda karşılaştırması yapılır. Ekonomiklik ve faydalılık ilkeleri çerçevesinde ya tamirat ya da yeni bir cihaz için iki alternatif sunulur. Sizin seçiminiz bizim için önemlidir.

Daha Estetik Bir Montaj

Uydu montajı ve kablo çekimlerinde çevreci bir yaklaşımla sunduğumuz hizmetlerimiz, şık bir görünüm sağlıyor.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER