0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi

31 Ağustos 2018     386 Görüntüleme

Müşterilerimize tam donanımlı mobil aracımızla, Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi olarak en kısa sürede ulaşabilmek için hizmet veriyoruz. Verilen tüm hizmetlerimizde kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyetini önemseyen ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz montaj, ilk kurulum, arıza tespiti ve tamir çalışmalarını deneyimleri ile birleştiriyor.

Görüntü Kirliliği Oluşturmayan Projeler

Yalnızca montaj için geliştirilmiş bir çalışma yerine, kapsayıcı projelendirmeler yapan ustalarımız, dijital uydu alıcılarınızın görüntü kirliliğine neden olmayan, kullanım alanlarınızı sınırlamayan uydu montajı hizmeti sunuyor. Evlerinizin balkonlarında ya da işyerlerinizde montajı yapılacak tüm uydu alıcıları, estetik ve kaliteli yayın için projelendirilmekte.

Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi

Mahallemizdeki tüm uydu alıcı montajı, cihaz ilk kurulumu, arıza tespiti ve tamir işlemlerinde sizlere kısa sürede ulaşıyoruz. Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi olarak tüm sorunlarınıza saatler için çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Televizyon yayınlarını gerçek kalitesinde izleyebilmeniz için televizyonunuzun kaliteli bir marka olması yeterli olmuyor. Uydu antenlerinin yanlış montajı, yayınlarınızı istenen kalitede izlemenizin önündeki en büyük engeli oluşturuyor. Bu nedenle ustalarımız, sizlere çok daha kaliteli yayınlar izleyebilmeniz için yüksek kalitede montaj hizmeti veriyor.

Garantili Montaj Çalışmaları Yürütüyoruz

Müşterilerimize sunduğumuz uydu montajı, cihaz kurulum hizmetleri, kablo çekimleri servisimizin garantisindedir. Servisimiz tarafından yapılan tüm uydu montajlar için altı aylık garanti veren servisimiz, Akıncılar Mahallesi çanak antenci arayanların ilk tercihini oluştuyor.

Uydu alıcılarınızda ya da çanak antenlerinizde meydana gelebilecek tüm arızalar, kablo çekiminden ve kullanılan kalitesiz kablolardan oluşabilecek yayın kesintilerinde arıza tespiti hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Ustalarımız tarafından tespit edilen arızalar ve onarımı için oluşabilecek maliyetler konusunda bilgilendirme yapmadan, tamir çalışmalarını başlatmayız. Akıncılar Mahallesi uydu tamircisi olarak, müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda tüm hizmetlerimizden faydalanabilmesi için şeffaf ve anlaşılabilir bir hizmet için çalışmaktayız.

Yeni aldığınız televizyonunuz için uydu kurulumu, kanalların güncellenmesi, sizin belirleyeceğiniz kanal listelerinin ayarlanması konusunda çok hızlı çözümler sunmaktayız. Teknik servisimiz, yalnızca iş tesliminde değil, iş sonunda da garanti süresi boyunca sizlere teknik destek vermeye devam ediyor.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER