0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

İstoç Uydu Servisi

23 Ekim 2018     508 Görüntüleme

Dünya ile iletişimimizin önemli bir bölümünü karşılayan televizyon yayınlarının kaliteli olarak izlenebilmesi hepimiz için önemli. Hizmet verdiğimiz, İstoç Uydu Servisi olarak, tüm yayınların kaliteli, sorunsuz ve uzun yıllar sağlıklı bir biçimde çalışabilmesini hedefliyoruz.

Alanında uzman ekibimiz, yıllarca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz uydu montajı, ilk kurulum, güncelleme ve tamir çalışmalarını yürütüyor. Televizyon yayınlarının kesintisiz bir biçimde, uzun yıllar sorunsuz olarak izlemeniz için dijital uydu alıcılarınızın doğru monte edilmiş olması büyük önem taşıyor. Tüm olumsuz hava koşulları, yağmur, fırtına ya da kar yağışından etkilenmeden yayınlara erişebilmek için ustalık gerektiren montaj çalışmaları sunmaktayız. İstoç uydu servisi olarak müşterilerimize kaliteli hizmeti ekonomik çözümlerle birleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

istoç uydu servisi

Üstün Projelendirme

Yapılan tüm çalışmalar ve siz değerli müşterilerimize verilen hizmetler, projelendirilerek hayata geçiriliyor. Projelendirme çalışmalarında hedef, televizyon keyfinizi artıracak kesintisiz ve net yayınlara ulaşmanızın yanında daha çevreci bir anlayışla estetik bir görünüme sahip uydu montaj hizmetleridir. Uydu servisi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sorunlarınız için çözüm alternatifleri geliştiriyor ve uyguluyoruz.

Mobil Aracımızla Hızlı Erişim Sağlıyoruz

Yaşanan arızalar, ya da yeni bir uydu alıcı montajı gerekiyorsa, hizmet verdiğimiz mobil aracımız, uydu servisinde gerekli olan tüm teçhizat ve ekipmanlarla dolu olarak sizlere mümkün olan en kısa sürede erişiyor. Mahallemizde sizlere çok daha çabuk ulaşıyor, sorunlarınıza yerinde çözümler sunuyoruz.

Verilen tüm hizmetlerin kalitesi, iş bitirildiği anda değil, teslimat sonrasında devam etmesiyle ölçülür. Bu nedenle montajını yaptığımız tüm müşterilerimiz için altı aylık montaj garantisi sunuyoruz. Arıza onarımlarında kullanılan yeni parçalar da uydu servisimizin garantisi altındadır. İstoç çanak antenci olarak kendi mahallemizde komşularımıza, iş disiplinine sahip uzman ekibimizle hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

istoc çanak anten uydu servisi

Uydu alıcılarınızda meydana gelebilecek tüm arızalar için ücretsiz tespit hizmeti sunmaktayız. Tespit edilen arızalar ve tamiri için oluşan maliyetler müşterilerimizle doğrudan paylaşılarak, olası alternatifler birlikte değerlendirilir. Böylece, müşterilerimizin müsaade etmeyeceği, yüksek maliyetli onarım işlemlerine girilmez. Müşterilerimizin onayı olmadan tamir ve bakım çalışmalarına başlanmaz. İstoç uydu tamircisi olarak hedefimiz, müşterilerimize kaliteli hizmeti mümkün olan en ekonomik ve akılcıl çözümlerle sunabilmektir.

İstoç hızlı çanak anten uydu servisi

İstoç bölgesi aslında 2 tane bölgeden oluşmaktadır. Bir tanesi kanal d binasının yukarısında araç oto alım satım yeri, bir tanesi de İstanbul'un birçok bölgesinden malezeme almaya gelen toptancılar halinden oluşmaktadır. Burada aslında bizler her iki bölgeye de uydus ervisi te İstoç uydu servisi olarak hizmet veriyoruz. yalnız bazen bazı yapıların çok fazla eski olmasından dolayı güvenlik nedenleriyle teknik servis gönderememe gibi bir ihtimalimiz de elbette vardır. 

Bu ihtimalle her iki bölgede de yaşanabilmektedir. İstoç uydu montajı olarak toptancılar sitesinde ki binaların neredeyse hiç birinde çatıya uzanan bir merdiven yoktur. merdiven olmadığı zaman da istoç yönetiminden ister İstoç uydu servisi olsun isterseniz de farklı birileri olsun merdiven isteyebiliyorlar. daha doğrusu kiralayabiliyorlar. 

Harita üzerinden İstoç'ta uydu servisine gittiğimiz yerlerBİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER