0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Maltepe Mahallesi Uydu Servisi

25 Eylül 2018     404 Görüntüleme

Uydu alıcısı montajı, uydu tamiri, uydu kurulum ve güncelleme çalışmalarını Maltepe Mahallesi Uydu Servisi olarak, uzman ekibimiz, kaliteli iş anlayışımızla sizlerle buluşturuyoruz. Uydu alıcılarınızın doğru montajı, televizyonunuzdan mümkün olan en kaliteli yayınları izleyebilmenizin yolunu açıyor. Ustalarımız tarafından yapılan kaliteli, garantili montaj hizmetleri sayesinde televizyonunuzdan yüksek kalitede yayınlar izleyebileceksiniz.

Montajda Deneyimli Ustalar

Kaliteli yayınlar izleyebilmeniz için kaliteli televizyonlara sahip olmanız her zaman yeterli olmayabilir. Yüksek kalitede yayınlar izleyebilmeniz için uydu alıcılarınızın, doğru bir biçimde, uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilecek montaj çalışmalarının yapılması gerekiyor. Bunun için mahallemizde sizlere hizmet veren ustalarımız, müşteri memnuniyeti ilkelerimizden ödün vermeden, sizlere kaliteli ve doğru bir montaj çalışması sunuyor.

maltepe uydu servisi

Sizlere Çok Daha Hızlı Ulaşabiliriz

Çanak antenlerinizin kurulumu, uydu ayarlama, kablo çekimi ve uydu tamiri için Maltepe Mahallesi Uydu Servisi, sizlere çok daha kısa sürede erişiyor. Ustalarımız, mobil aracımızla sizlere çok daha çabuk ulaşarak, sorunlarınıza zaman kaybetmeden çözümler sunuyor. Montaj, kurulum ve kablo çekimleri için gereken tüm malzemelerle dolu mobil aracımızla, sorunlarınıza yerinde ve hızlı hizmet sunuyoruz. 

Profesyonellerden oluşan ekibimiz, kaliteli işçiliği servisimiz garantisi altında yürütürler. Sizlere sunduğumuz uydu montaj hizmetlerimiz, servisimizin altı aylık garantisi kapsamındadır. Ustalarımız tarafından yapılan montajlar, olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Uydu alıcılarınızda meydana gelebilecek arızaların onarımı için değişimi yapılan tüm parçaların da garanti kapsamında olduğunu unutmayın. Maltepe Mahallesi çanak antenci arıyorsanız, garantili hizmet veren servisimizle daima siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı kendimize ilke edindik.

Tamir ve Bakım Çalışmaları

Maltepe Mahallesi uydu tamircisi olarak, ustalarımız arıza tespitini ücretsiz olarak yapıyor. Yapılan tespitler sununda oluşacak tamir maliyetleri, kullanılması gereken parçalar ve özellikle fiyatları mutlaka müşterilerimizle paylaşılır. Böylece tüm müşterilerimiz sunduğumuz alternatif çözümler arasından dilediklerinin işleme konulmasını isteyebilirler. Ustalarımız, müşterilerimizin uydu alıcılarında arızalanan ve değişimi yapılan ya da tamir edilen tüm parçalar için de garanti veriyor.

Daha estetik görünüme sahip ve aynı zamanda kaliteli yayınlar izlemenizi sağlayacak montaj hizmetlerimizi mahallemizde sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Maltepe uydu servisi nerededir?

Fşrmamızın maltepe mahallesi uydu servisi zeytinburnu ilçesinde ve malzetepenin içerisindedir. burada yakınlarımızda ve çok fazla randevuların olmadığı durumlar da farklı bölgelere de çanak antenlerin tamiratlarının yapılması için maltepe uydu servisi firmasını göndermekteyiz. Sizinle aynı bölge de olmamızın hem sizler için hem de bizim için bir kaç yararı vardır. bu faydalar arasında en çokta bize yakın olan kişilerden makul fiyat tarifesei uyguluyoruz. normal şartlar da 90 TL maltepe uydu servisi bedelinin olunmasına rağmen budaa yakınlardan arayan dostlarımıza sadece 60 TL servis bedeli almaktayız. 

şu an için servis bedeli bu şekildedir. Bu yazının eksik olması durumunda teknik servis bedelinde bir değişiklik söz konusu olabileceğinden dolayı mutlaka telefon ile maltepe mahallesi anten ayarı için sipariş verdiğiniz de servis bedelini sormanızı rica ediyoruz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER