0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Şehremini Uydu Servisi

15 Aralık 2018     354 Görüntüleme

Sizlere çok daha hızlı bir uydu servisi hizmeti sunan Şehremini Uydu Servisi, mahallemizde çanak anten montajı, dijital uydu cihaz kurulumu, kablo çekimi, uydu alıcılarınızın tamir çalışmalarını profesyonel ekibimizle sürdürüyoruz.

Estetik Montaj Hizmetleri

Çanak antenlerin montajında, projelendirme çalışmaları yapılması, kaliteli yayın izlemenizin yanı sıra, görüntü kirliliğini de azaltır. Evlerinizde ya da işyerinizde, kullanım alanlarınızı sınırlandırmayan montaj çalışmalarını, profesyonellerden oluşan ekibimizle projelendiriyoruz.

Şehremini Uydu Servisi

Sizlere Çok Kısa Sürede Ulaşabiliriz

Şehremini Uydu Servisi hizmetlerimizde hızlı erişim bizim önceliğimizdir. Mobil aracımız, ihtiyaç duyulabilecek tüm malzeme ve ekipman ile tam dolu olarak sizlere en kısa sürede ulaşabilmek için hizmet veriyor. Ustalarımız, uydu montaj çalışmalarını, arıza onarım hizmetlerini, müşterilerimizin sorunlarına zaman kaybetmeden yerinde çözüm sağlıyoruz.

Kaliteli Malzemelerle Uzun Yıllar Sorunsuz Kullanım

Televizyon yayınlarını, uzun yıllar ilk günkü kalitesinde izleyebilmek için montajda kullanılan malzemenin kaliteli ürünler arasından seçilmesi önemlidir. Kalitesiz ürünlerin kısa sürede ihtiyaca cevap veremez hale gelebileceğini unutmayınız. Ucuz malzeme kullanımı kısa vadede yeni sorunlar açarak, sizlere yeni ek maliyetler oluşturacaktır. Bu yüzden uydu servisi olarak sunduğumuz montaj, uydu alıcı cihazlarının tamirinde kaliteli malzeme seçimi bizim için önemlidir.

Servisimiz Garantili Çalışıyor

Uydu alıcılarının montajı deneyim ve beceri gerektiren ciddi bir iştir. Servisimizde sizlere hizmet veren ustalarımız tarafından montajı yapılan tüm alıcılar, garantimiz altındadır. Servisimiz tarafından müşterilerimize, montaj çalışmaları için altı ay, cihaz tamirinde ise değişen tüm parçalar için garanti veriyoruz.

Şehremini çanak antenci olarak garantili hizmetlerimizi müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede erişerek sunmaktayız.

Ücretsiz Arıza Tespiti Ücretsiz Keşif

Zaman içinde ve kullanıma bağlı olarak uydu alıcılarınız ya da uydu cihazlarınızda meydana gelebilecek tüm arızalar, uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak tespit edilir. Tamiri ya da parça değişimi gerektiren tüm arızalarda oluşabilecek maliyetler öncelikle müşterilerimize bildirilir. Şehremini uydu tamircisi arayanlar için ekonomik, kaliteli ve çözüm için farklı alternatifleri sunabilen alanında yetkin uzman personellerle hizmetlerimizi yürütüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor, garantili hizmetlerimiz kapsamında, iş tesliminden sonra da sizlere teknik destek vermeyi sürdürüyoruz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER