0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Fatih Mahallesi Uydu Servisi

01 Aralık 2018     314 Görüntüleme

Tüm müşterilerimize emek, zaman ve paradan tasarruf sağlayacak alternatifler sunduğumuz Fatih Mahallesi Uydu Servisi hizmetlerimiz, alanında uzman ekibimizle müşterilerimizin hizmetindedir.

Bireysel kullanımların yanı sıra, merkezi sistem uydu montajlarında önceliğimiz doğru projelendirme ve çevreci bir montaj hizmetidir. Kullanım alanlarınıza taşmayan, yer kaplamayan estetik bir görüntü sunan montaj hizmetlerimiz ile tanışmak için bizlere ulaşmanız yeterli.

fatih mahallesi uydu servisi

Mobil Hizmetlerimiz ile Size Daha Çabuk Ulaşabiliriz

Tam donanımlı mobil araçlarımızla hizmet verdiğimiz Fatih Mahallesi Uydu Servisi olarak, sizlere en kısa sürede ulaşabilir, sorunlarınızı hızlı bir biçimde çözebiliriz. Profesyonel ekibimiz, dijital uydu alıcınızda oluşabilecek tüm sorunlara saatler içinde alternatif çözümler sunuyor.

Usta Ellerde Usta Montaj Hizmeti

Dijital uydu alıcılarında doğru montaj, cihazların yıllarca sorunsuz olarak çalışmasını sağlar. Televizyon keyfinizi yıllarca sorunsuz olarak yaşayabilmeniz için uzman ustalarımız, kaliteli yayınlara yıllarca sorunsuz erişebilmenizi sağlayacak montaj hizmeti veriyor. Fatih Mahallesi uydu servisi hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetini benimsemiş, profesyonel ekibimiz tarafından güvenilirlik ilkesi ile yürütülmekte.

Garantili Hizmet Seçmelisiniz

Sunduğumuz montaj, tamir ve bakım çalışmalarımız servisimiz garantisi altındadır. Tüm müşterilerimize altı aylık montaj ve değişimi yapılan dijital uydu alıcısı parçaları için garanti vermekteyiz.

Fatih Mahallesi çanak antenci arıyorsanız, garantili, güvenilir hizmet için servisimiz sizlerin yanında.

Uydu Alıcılar İçin İlk Kurulum ve Güncelleme Hizmetleri

Dijital uydu alıcılarınızın ilk kurulumları, değişen yayın frekanslarına otomatik olarak güncelleme yapabilecek şekilde ayarlanır. Böylece, kanal frekanslarında yaşanan her değişimde, cihazınızı söküp, uydu antenci aramak zorunda kalmazsınız. Tüm kanal listelemeleri, sizin belirlediğiniz ya da favori olarak kullandığınız kanal sırası ile sizlere teslim edilir. Teknik ekibimizin tüm müşterilerimiz için sunduğu teknik destek sayesinde, olası kulanım hatalarında bile sizlerin yanında olacağımızı unutmayınız.

Fatih Mahallesi uydu tamircisi olarak, tüm tamir işlemlerinde dijital uydu alıcılarınızda meydana gelecek arızaları ücretsi olarak tespit ediyoruz. Tespit edilen arızaların tamiri için olası maliyetleri sizlerle paylaşmadan işlem gerçekleştirmiyor, istemediğiniz maliyetlerle karşılaşmamanız için şeffaf bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimiz için hem ekonomik hem de maksimum faydayı sağlayacak alternatifler sunmak için çalışıyoruz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER