0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Durusu Anten Uydu Servisi

12 Ağustos 2018     373 Görüntüleme

Televizyonuz gerçekten kaliteli görüntü sunuyor mu? Durusu Anten Uydu Servisi hizmetlerimizle tanışmadan bu soruya hemen cevap vermeyin. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, yanlış montaj nedeniyle pek çoğumuzun televizyonlarından gerçek kalitede görüntü alamadığını ortaya koyuyor. Doğru montaj için kullanılan kablo ve teçhizatın kaliteli olmasının yanında montajın bir uzman tarafından yapılması büyük önem taşıyor.  

Hızlı Erişim Hizmeti

Uydu kurulumu, montajı, kanal ayarlama ve tamir hizmetlerimiz ulaşılabilecek en hızlı erişim ilkesi üzerine kuruludur. Durusu Anten Uydu Servisi hizmetlerimize, bir telefonla ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz, sizlere en kısa sürede ulaşarak, ihtiyaçlarınıza saatler içinde çözümler sunar

durusu uydu servisi

Profesyonel Uydu Montajı

Her işte olduğu gibi, uydu anten servisi hizmetlerinde de profesyonel, alanın uzmanı ustalara ihtiyaç var. Tüm televizyonların kaliteli görüntü aktarabildiğini unutmayın. Görüntü kalitesini artırmak için uydu montajının usta eller tarafından yapılması gerekiyor. Durusu Anten uydu servisi hizmetlerimiz, sizlerin daha yüksek kalitede televizyon izlemenize olanak sağlıyor.  

Montajını Yaptığımız Tüm Uydular Garantilidir

Montaj, uydu tamiri için yapılan parça değişimi ve onarım hizmetlerimiz 6 aylık garanti kapsamındadır. Gerek hava koşulları gerekse onarımda kullanılan parçaların olası fabrikasyon hatalarına karşı yaptığımız tüm işlemler garantimiz altındadır.

Durusu Anten çanak antenci arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşimizde dürüstlük ve şeffaflık ilkeleri çerçevesinde müşteri memnuniyetine değer veren ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Uydu Cihazları İçin İlk Kurulumu ve Güncelleme

Yeni bir uydu satın aldıysanız, cihaz için ilk kurulum büyük önem taşıyor. Kurulum için güncelleme alt yapısı doğru ayarlanmazsa, değişen her frekans için elle giriş yapmalısınız. Bu de emek ve zaman kaybına yol açabilir. Uydu kurulumu ve güncelleme hizmetlerimiz ile ilk kurulum ve otomatik güncelleme ayarları büyük bir titizlikle sizlerin en çok izlediği kanalları ilk sıraya alarak tamamlanır.

Ücretsiz Keşif ve Arıza Tespiti

Uydu cihazınız arıza mı yaptı? Yoksa çanak anteniniz mi yerinden oynadı? Merak etmeyin, uydu cihaz montajı için ücretsiz keşif ve ücretsiz arıza tespiti sunuyoruz. Durusu Anten uydu tamircisi arayanların ilk tercihi olan ekibimiz, sizlere zamandan ve paradan tasarruf sağlayacak alternatifler sunmaya devam ediyor.  BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER