0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Barbaros Mahallesi Uydu Servisi

25 Ağustos 2018     411 Görüntüleme

 Barbaros Mahallesi Uydu Servisi

İletişimde televizyonun konumu tartışmasız. Yayın ve televizyon teknolojilerinde yaşanan gelişmelerle birlikte çok daha kaliteli yayınlar izleyebilmek mümkün. Ancak televizyonlarınızdan beklenen kalitede yayınlar izlenebilmesi için ilk ve en önemli şart, uydu alıcılarının doğru bir biçimde montajının yapılmasıdır. Barbaros Mahallesi Uydu Servisi hizmetlerimiz, televizyon yayıncılığındaki son teknolojiyi sizlere ulaştırmak için profesyonel uydu desteği sunuyor.

barbaros mahallesi uydu servisi

Uzun Yıllar Kullanılabilecek Uydu Montajı

Ustalardan oluşan uzman ekibimiz, yıllarca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz uydu montajı için tüm çalışmalarını projelendiriyor. Teknolojinin sunduğu yenilikleri yakından takip edebilmek, daha kaliteli yayınları izleyebilmek için uydu alıcılarının doğru olarak monte edilmesini zorunlu kılıyor. Olumsuz hava koşulları, yağmur, fırtına, kar ya da rüzgardan etkilenmeden kaliteli yayınlara erişmenizi hedefleyen montaj hizmeti çalışmaları yapıyoruz.

Barbaros Mahallesi uydu servisi olarak güvenilir, ekonomik ve kaliteli hizmetler önceliğimizdir.

Üstün Projelendirme Çalışmaları Yapılıyor

Çanak anten montajı, projelendirme gerektiren çalışmalardır. Mahallemizde, tüm komşularımıza sunduğumuz hizmetler ustalarımız tarafından projelendirilir. Hedefimiz, tüm yayınların kaliteli olarak izlenebilmesinin yanında, daha çevreci bir anlayışla estetik bir görünüme sahip uydu montaj hizmetleridir.

Mobil uydu aracımızla, müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede ulaşıyoruz. Yaşayabileceğiniz sorunların çözümü için tüm ekipmanla dolu mobil aracımızla daha kısa sürede çözümler sunuyoruz.

Garantili Montaj, Garantili Tamir Hizmeti

Montaj işlemlerinde yapılan işin kalitesi, montaj sonrasında devam eden garanti ile ölçülür. Bu anlamda montajını yaptığımız tüm uydu alıcılar için servisimiz altı aylık montaj garantisi vermekte. Uydu alıcılarının onarım ve bakım çalışmalarında kullanılan parçalar da garanti kapsamındadır. Barbaros Mahallesi çanak antenci arıyorsanız, mahallemizde uzman bir ekiple hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.  

Çanak antenlerin ve uydu alıcı cihazlarınızda yaşayabileceğiniz tüm arızalar için tespit çalışmalarımız tamamen ücretsizdir. Daha şeffaf bir hizmet için müşterilerimle mevcut arızanın çözümü için ortaya çıkabilecek maliyetler hesaplanarak bildirim yapılır. Bu sayede müşterilerimiz için olabilecek en ekonomik ve kaliteli alternatifleri paylaşıyoruz. Barbaros Mahallesi uydu tamircisi olarak tüm müşterilerimize kaliteli hizmeti, ekonomik, güvenilir, garantili olarak sunuyoruz.  BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER