0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Nişanca Mahallesi Uydu Servisi

19 Ekim 2018     373 Görüntüleme

Dijital uydu alıcılarından beklediğiniz performansı alabilmeniz için Nişanca Mahallesi Uydu Servisi olarak, tüm marka ve modeldeki dijital uyduların montaj, ilk kurulum, tamir ve bakım çalışmalarını, profesyonellerden oluşan ekibimizle yürütüyoruz. Uydu servisimiz, bu iş için gerekli olan tüm teçhizat, kablo, montaj malzemeleri ile donatılmış mobil araçlarla mahallemizde hizmet veriyor.

nişanca mahallesi uydu servisi

Dijital uydu alıcılarından daha kaliteli yayınlar izleyebilmek için uydu montajının usta ellerde yapılması büyük önem taşır. Tüm televizyon kanallarını rahatlıkla izlemeniz için montaj hizmetlerimizde önceliğimiz doğru projelendirme ve doğru uygulama çalışmalarıdır. Evler ve işyerleri için bireysel projeleri, apartmanlar ve siteler için merkezi sistem uydu alıcı montajları hizmetlerini, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden gerçekleştirmeyi ilke edindik.

Size En Yakın ve En Kısa Sürede Biz Ulaşabiliriz

Nişanca Mahallesi Uydu Servisi olarak, mobil araçlarımızla, uydu hizmetlerinde gereken tüm teçhizatla donatılmış hizmet araçlarımızla müşterilerimize çok daha hızlı bir hizmet sunuyoruz. Uydu servisimizin sunduğu, montaj, tamir ve kurulum ihtiyaçlarınız saatler için çözüme kavuşuyor.

Dijital uydu alıcılarınızdan evinizde, sitenizde ya da işyerinizde bireysel ya da merkezi sistemlerde uzun süreli sorunsuz ve kaliteli görüntü almanız için montajda kullanılan malzemelerin kalitesi önemlidir. Bu amaçla, servis hizmetlerimizde kullanılan tüm malzemeler, kaliteli ve uzun yıllar sizlere sorunsuz hizmet verebilecek özelliklerde seçilir.

Gerek merkezi uydu alıcı montaj ve kurulumları, gerekse ev ve işyerleri için bireysel uydu montajı hizmetlerimiz servisimizin altı aylık garantisi altındadır. Olumsuz hava şartları, kar, yağmur ya da rüzgardan etkilenmeden uzun süre sizlere hizmet verebilecek uydu alıcılarının, montajı, kablo çekimi ve cihaz kurulumlarımızın garanti kapsamında olduğunu unutmayın.

Nişanca Mahallesi çanak antenci arayan tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını, garantili servis ve uzman ekibimizle karşılamaya çalışıyoruz.

Sürpriz Tamir ve Bakım Maliyetleri ile Karşılaşmayın

Uydu cihazlarında oluşabilecek arızalar, kimi zaman yüksek maliyetler gerektirebilir. Sunduğumuz uydu tamiri ve bakımı için oluşan sürpriz maliyetlerle karşılaşmamanız için tüm arıza tespitleri ücretsiz olarak yapılır.

Oluşabilecek tamir ve bakım maliyetleri sizlere önceden bildirilerek sizlerden onay almadan tamir işlemi gerçekleştirilmez. Müşterilerimize olabilecek en ekonomik alternatifler sunularak, fiyat performans değerlendirmesi yapılarak her adımda sizin onayınız alınır. 

Eyüpsultan nişanca mahallesi uydu servisi haritası

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER