0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Cumhuriyet Mahallesi Uydu Servisi

05 Eylül 2018     375 Görüntüleme

İyi bir televizyon keyfi için televizyonunuz yalnızca yeterli değil. Uydu alıcılarınızın uzman ellerde yapılacak montajı ile gerçek bir televizyon keyfi yaşayabilirsiniz. Cumhuriyet Mahallesi Uydu Servisi hizmetlerimiz, tüm yayınları çok daha kaliteli olarak izleyebilmenizi için çalışmalarını mahallemizde sürdürüyor.

Cumhuriyet mahallesi uydu servisi

Size Çok Hızlı Erişebiliriz

Uydu servisi alanında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek malzemelerle tam dolu mobil aracımızla mahallemizdeki tüm müşterilerimize çok daha kısa sürede ulaşıyor, ihtiyaç duyulan hizmetleri malzeme ve ekipman için fazladan zaman harcamadan, kısa sürede çözümler sunuyoruz.

Evlerinizde, işyerlerinizdeki televizyonlarınızın kaliteli olması, yayınların uzun süre kaliteli olarak izlenebileceği anlamına gelmiyor. Doğru yapılmamış montaj ve kalitesiz kablo çekimleri nedeniyle kaliteli yayınlara erişmekte sorunlar yaşıyorsanız Cumhuriyet Mahallesi uydu servisi hizmetlerimizle tanışmanızın tam zamanı. Hızlı erişim, alanın ustaları tarafından yapılacak dayanıklı ve uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabileceğiniz montaj hizmetlerimizi tüm mahallemize sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Servisimiz Garantili Montaj Hizmeti Veriyor

Gerek evlerinizde ve işyerlerinizde gerekse apartmanlarda merkezi sistem uydu alıcı montajında, hizmet verdiğimiz tüm çalışmalar servisimiz tarafından garantili olarak yapılır. Uydu alıcılarınız için projelendirdiğimiz montaj hizmetimiz, servisimizin altı aylık garantisi kapsamındadır.  Cumhuriyet Mahallesi Çanak Antenci olarak yalnızca iş bitinceye kadar değil, müşterilerimize garanti verdiğimiz süre boyunca ücretsiz teknik destek sağladığımızı unutmayınız.  

Cihaz kurulumu ve alınan uydu cihazları için otomatik güncelleme çalışmaları da yürüten servisimiz, sunduğumuz hizmetlerin daima arkasındadır. Cumhuriyet Mahallesi uydu tamircisi arayanların ilk tercihi olan servisimizde, teknik personelimiz tarafından tüm marka ve modeldeki uyduların tamiri ve bakım çalışmaları, müşteri memnuniyeti çerçevesinde yapılmakta.

Maliyetlerden Korkmanıza Gerek Yok

Arıza tespiti çalışmalarımızın ardından oluşabilecek onarım maliyetleri için müşterilerimize anında bildirim yapıyor, olası alternatifler sunarak, daha ekonomik çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımız kapsamında, ücretsiz hasar tespiti, onarım için gereken işlemlerin belirlenmesi ve maliyet hesaplanması, tüm maliyetin onarım gerçekleşmeden müşterilerimize bildirilmesi ve bol alternatif sunulması, müşteri onayı ve onarım çalışmalarının tamamlanması esasına dayanır. Böylece sürpriz sayılabilecek gerekli ya da gereksiz hiçbir ek masrafla karşılaşmadan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER