0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Merter uydu servisi

08 Şubat 2018     509 Görüntüleme

Uydu yayını hemen hemen hepimizin evlerinde kullandığı vazgeçilmezler arasındaki yerini almıştır. Uydu yayınları sayesinde pek çok noktaya bir kumanda kadar uzaklıktayız ve arzu ettiğimiz her zaman da uydu sayesinde istediğimiz yere ulaşabiliriz. Bu nedenden dolayı uydu yayınları kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bak at her şeyde olduğu gibi uydu yayınlarında da bazen bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Merter uydu servisi olarak bizler ise bu sıkıntılı zamanlarında sizlerin yanındayız. İsterseniz mağazadan isterseniz de bir telefon ile kolayca bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere haber verdiğiniz takdir de hemen arızalı olan uydunuza müdahale edilmektedir. Merter uydu servisi olarak müşteri odaklı olarak çalışma yapmaktayız. Müşterimizin talepleri doğrultusunda hareket ederek sürekli olarak müşteri memnuniyeti sağlamak yaptığımız işin ilk hedefidir.

merter uydu servisi

Merter uydu servisi olarak değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Bu teknoloji sayesinde uyduyla alakalı sorunlarınız da artık çok kısa bir sürede çözülmektedir. Bir şikayetiniz var ise yapmanız gereken tek şey bizi aramanız ve şikayetinizden bahsetmeniz olacaktır. İşinde uzman ekip kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlerde yaptığımız kaliteli ve kısa süreli çalışmalardan memnun kalacağınızı emin olabilirsiniz. Uydu bağlantınızla ilgili herhangi bir sorunda bizleri arayabilir istediğiniz soruları bizlere yönelterek aklınızda bir şey kalmamasını sağlayabilirsiniz. Yüksek kaliteli uydu servis hizmeti için Merter uydu servisimiz her zaman sizleri beklemektedir.

Merter çanak antenci

Namık kemal mahallesin de bulunan iş yerimizden ev ve iş yerlerine çanak anten arızalarının giderilmesi çanak anten montajının yapılması televizyon kurulumları için servis hizmeti vermekteyiz. Uydu montajı malzemeleri bizden alarak hem indirim kazanıp hemde yorulmadan kapınıza kadar gelip Merter uydu montajı faaliyetini gerçekleştirmekteyiz. Uydu servis ve satış departmanlığı ile sizler için gerekli olacak bütün elektronik malzemelerin temini için firmamızı arayabilirsiniz. Merter uydu servisi firması sabah 07 akşam 23 saatleri ile geniş servis ağını bünyesinde barındıran sizlere olan güven sayesinde en uygun fiyatları ile sizler için Namık kemal mahallesinde çalışmaktadır.

Merter uyducu

Namık Kemal Mahallesi Uydu Servisi Hizmeti

Eskimiş olan çanak antenlerin ayarlaması bir süreden sonra yapılamamaktadır. Anten sinyalleri doğrudan lnb'ye iletilmesi için antenlerinizin düz olması darbe almaması gerekmektedir. Eskimiş olan çanak antenlerin sinyalleri oldukça zayıf olmaktadır. Genel anlamda hd olarak yayın yapan kanalların sinyal kalitesini düşürmemekte yan hd olan kanallar hiç çekmemektedir ya da gelip giden bir yayına sahip olacaktır. Merter anten servisi ve anten hizmetleri olarak sizler için en kaliteli malzemeyi kullandığımız ve bunun yanında ucuz ama kaliteli olan ürünlerimize yanında satışını yapmaktayız.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER