0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Cevatpaşa Mahallesi uydu servisi

30 Temmuz 2018     399 Görüntüleme

Bayrampaşa çanak anten servisi ve özellikle en fazla sevdiğimiz bölge olan Cevatpaşa bölgesin de Cevatpaşa Mahallesi uydu servisi ismi altında çalışmaya devam ediyoruz. Firmamızın başlıca amaçlarından biri olan çanak anten uydu servis hizmetleri faaliyetlerini yalnız cevatpaşa da değil de buraya hem yakın olan hem de aynı ilçelerinde sınırları arasında olan yakın bölgelere de hizmet vermekten onur duyuyoruz. Cevatpaşa uydu servisi sizler için sabah erken demeden, akşamları şu anda geç oldu, size gelecek her hangi bir servis elemanımız şu an için yok demeden, hafta sonu çalışmıyoruz bahanelerini uydurmadan her an sizler için çalışıyor çabalıyor ve sizlerin bizleri arama zahmetini göz önünde bulundurarak elimizden gelen çabayı sarf etmeye çalışıyoruz.

cevatpaşa uydu servisi

Cevatpaşa çanak antenci

Cevatpaşa mahallesinde uyducu olarak çalışmak yalnızca bu kişilerin Bayrampaşa’da görev yapacağı anlamına gelmemektedir. Çünkü cevatpaşa Mahallesi Hem Bayrampaşa mahallesinin son olan bölgesinde, Esenler bölgesinin yakın ve ilçe sınırı olarak kalmakta, Gaziosmanpaşa ilçesine sınır ve ayrıca Sultangazi’ye de birkaç metre uzaklıktadır. Yani sizler burada olduğunuz zaman dilediğiniz yere kolaylıkla gidebiliyorsunuz. Bizde Cevatpaşa çanak antenci olarak burada kalsak ta birçok yere de gidiyoruz. İşte tamda yerimizden çok fazla uzaklaşmamızın asıl nedeninin bu olduğunu böylelikle söylemiş olduk.

Yapılacak olan tamirleri evimizde oluşan arızalar karşısında yaşadığımız sıkıntıların farkında olduğumuzdan dolayı tıpkı kendi işimizi yapıyormuş gibi hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bizim asıl işimiz uyducu olmaktır. Elektrik veya farklı işler ile uğraşıp iş olmaması durumunda dükkanıma Cevatpaşa Mahallesi uydu servisi ile de yazı yazayım ve bu işi de yapayım demeden asıl olan mesleğimizi yapıyoruz.

Böyle olunca tam olarak bir yere bağlı olarak personeller yetiştiriyor ve bu sayede daha da çok kişilere profesyonel hizmet götürmüş oluyoruz. Anten arızalarının büyük bir çoğunluğu bu nedenden dolayı gidiyor desek yanlış bir cümle kullanmış oluruz. Yaz aylar ve kış aylarına özel olarak anten arızaları meydana gelmektedir. Cevatpaşa Mahallesi uydu servisi olarak hizmet verdiğimiz yerlerden dolayı keşif yaptığımızdan dolayı anten kablo arızaları, çanak anten kırılması ve özellikle şimşek çakarak yağmur yağması halinde lnb ve uydu alıcısı bozulmaları yaşanabilmektedir.

cevatpaşa mahallesi uydu servisi

Cevatpaşa Mahallesinde servis verdiğimiz caddeler

  • Adem Yavuz Caddesi
  • Barbaros Hayrettin Caddesi
  • Cevatpaşa mahallesi Girne Caddesi
  • Kazım Karabekir Caddesi
  • Mehmet Akif Caddesi
  • Millet Caddesi
  • Cevatpaşa Raif Orbay Caddesi
  • Saraybosna Caddesi
  • Cevatpaşa Şükrü Kanatlı Caddesi
  • Tevfik Fikret Caddesi

Ayrıca Cevatpaşa İlköğretim Okulu İETT cevatpaşa Mahallesi durağı tarafına da Cevatpaşa uydu montajı için içinde gitmekteyiz. Buradan çanak antenler hakkında yaşadığınız sorunları yazmanız halinde sizlere detaylı olarak tam net fiyat olmasa da çok yakın bir fiyat teklifi ile fiyatlandırma çalışmasını sağlayabiliriz. Bizlere ‘Ustaya soru sor’’ yaqzan yere tıklamanız ve burada yazlan form kısmına sorununuzu detaylı bir şekilde yazmanızı rica ediyoruz. Cevatpaşa uydu servisi personelleri en kısa sürede sizleri arayıp bilgilendirecektir.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER