0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Anadolu Mahallesi uydu servisi

20 Ekim 2023     338 Görüntüleme

Evlerimizin süsleri haline gelen televizyonların tamiri ve çanak ayarını yapıp gün içinde hizmet veren Anadolu Mahallesi uydu servisi gibi eşsiz bir teknik servis ile sizleri tanıştırmak istiyorum. Anadolu Mahallesin de televizyon tamir servisi ve uydu anten çanak gibi ürünlerin uygun fiyatlarla tamirini hemen yapabilen bir iş kültürüne sahiptir. Burada dilediğiniz gibi bu ürünleri satın alabilir veya tamirinin yapılması için Anadolu uydu servisi çalışanlarından eve servis için destek talebinde bulunabilirsiniz.

anadolu mahallesi uydu servisi

Anadolu Mahallesi uydu tamircisi çalışanları yılların vermiş olduğu tecrübe ile her türlü tv ve uydu anten çanak sorunlarını anında yapabilmektedirler. Uzun yıllardan beri uydu sistemleri tamir sektörünün içerisinde olan personellerin, ortaya çıkan sorunların tespitini kendi kafasında kurup arıza nedenini değerlendirmektedirler. Böylelikle bazı kafa karıştıran televizyon sorunlarının da yanlış tespitinden sakınarak en doğru tespit ile uydu tamirini yapmaktadırlar. Örnek olarak bazı tv sorunları;

  • Televizyon gündüz çalışıyor akşamları sinyal yok yazıyor
  • Televizyon da kanallar bir çalışıyor bir çalışmıyor
  • Televizyon da sadece trt kanalları çekiyor
  • Bütün tv kanalların da parazitlenme oluyor
  • Bulutlu ve yağmurlu havalar da televizyon sinyal yok

Burada yazılan bazı televizyon sorunları hemen çanak anten sinyal ayarını yapmakla çözülecek arızalar değil. Bu tür sorunların tespitini yapmak ve arızasını gidermek için çok iyi bir uydu servisi ustası olmanız gerekir. Yoksa yanlış tespitte bulunmanız an meselesi. Buna benzer arızaların doğru bilgiler ile değerlendirilmesi Anadolu Mahallesi uydu servisi çalışanları tarafından çözüme kavuşturularak bir daha aynı sorun yaşanmaması için en doğru tespit yapılabilmektedir.

HEMEN ARA

0537 787 12 22

Anadolu tv ayarlama servisi

Televizyonu sadece kumandadan kanal değiştirip ses açıp kapatmaktan başka her hangi bir ayarını bilmeyebilirsiniz. Çünkü televizyonların birbirinden farklı ve karmaşık olabilecek menülere sahip olması kullanıcının evde kendi başına televizyonu ayarlaması pek mümkün olmuyor. Anadolu Mahallesi uydu tamircisi çalışanları her marka ve model televizyonların kurulumu ile ayarlamasını bildiğinden dolayı Anadolu uyducu ismi altında çalışan personelleri telefon ile arayıp bazı soruları sorabilir veya televizyon ayarlamasının yapılması için personel gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Televizyonu sıfır bile almış olsanız kurulum ve bazı tv ayarlaması yapılmadan uydu kanallarını çekmesi mümkün olmayabilir. Her ne kadar bazı televizyonların fişlerini takar takmaz kurulum gerektirmeden çalıştırıyor olsanız da bazı ayarları ve düzenlemeleri kendinize göre değiştirmeniz gerekmektedir. Bunun için anlamadığınız ve beklide ilk defa gördüğünüz televizyon menüsünü çok fazla karıştırmadan Anadolu televizyon tamircisi ve uydu servisi telefonlarını arayıp randevu almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü istemiş olduğunuz bazı tv ayarları kumandadan tek tuşla bile yapılabilecekken sizin televizyonu karıştırmanız sonucunda birkaç saat boyunca Anadolu uydu tamircisinin uğraşacağı anlamına gelebilmektedir.

Çanak anten tv ayarlama

Çanak anten sinyali doğru ayarlanmayan sistemler de televizyonun bütün kanallarını izleyebilmek mümkün değil. Türksat42E uydusundan alınan sinyalin yüksek olmaması durumun da bazı kanallar da görüntünün olmadığına şahit olacaksınız. Bütün kanalların çekebilmesi için Anadolu Mahallesi çanak anten ayarlama servisinden destek alabilirsiniz.

Doğru bir anten ayarının yapılması için hd sisteme uyumlu olan uydu bulucu cihazlar kullanılması gerekir. Bu cihazların diseqc ayarının yapabilmesi ve sinyale kilitlenmesi doğru bir anten ayarını yapmanıza imkan tanır. Televizyonu çanak antenin yanına götürerek çanak anten sinyalini ayarlamak her ne kadar bazen işe yarasa da bütün kanalları bu şekilde ayarlayabilmeniz pek mümkün olmayabilir. Anadolu Mahallesi uydu servisi çalışanları ilkel yöntemlerle anten sinyalini bulmaktan ziyade en iyi uydu sinyal bulucu cihazlar ile uydu ayarını yapmaktadır.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER