0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Çınar Mahallesi Uydu Servisi

21 Aralık 2018     293 Görüntüleme

Çınar Mahallesi Uydu Servisi hizmetlerimiz, televizyon yayınlarını kusursuz kalitede izleyebilmeniz için uzman ekibimizle mahallemizde sizlere kaliteli montaj, kurulum, güncelleme ve tamir çalışmaları sunuyor.

Servisimiz Sizlere Daha Yakın

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm montaj, kurulum, arıza tespiti, onarım ve bakım çalışmaları için tam donanımlı mobil aracımızla sizlere kısa sürede ulaşıyoruz. Uydu sistemlerinde karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarınıza zaman kaybetmeden çözümler oluşturuyoruz. Çınar Mahallesi Uydu Servisi hizmetlerimize bir telefon ile ulaşarak sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza saatler içinde çözümler bulabilmeniz mümkün.

Çınar Mahallesi Uydu Servisi

Ustasından Uydu Montajı

Her iş kendi içinde uzmanlık gerektiren özellikler barındırır. Uydu alıcılarının servisi hizmetlerinde de ustalara ihtiyaç var. Televizyonunuzun sunduğu yayınları çok daha kaliteli olarak izlenebilmesi doğru montajın yapılmış olmasına bağlı. Çınar Mahallesi uydu servisi, uzman ekibimizin projelendirdiği çalışmalarla, sizlere beklediğinizden çok daha yüksek kalitede yayınlar izlemenizin yolunu açıyor.

Montajda Garantili Hizmet

Ev ve işlerine yapılan bireysel uydu montaj çalışmalarının yanı sıra, siteler ve apartmanlar için yapılan merkezi sistem uydu montaj çalışmaları, kablo çekimlerinin tamamı servisimizin garantisi altındadır. Montajı yapılan tüm uydu alcıları, çanak antenler için müşterilerimize altı aylık garanti vermekteyiz. Çınar Mahallesi çanak antenci olarak, tüm hizmetlerimiz kalitemizin bir göstergesi ve garantisidir.

Uydu Cihazlarının Kurulumu ve Güncellenmesi Önemlidir

Satın aldığınız uydu cihazlarının ilk kurulumları, değişen frekansları otomatik olarak güncellenebilmesi için büyük önem taşıyor. Dijital uydu alıcılarında otomatik güncelleme yapabilecek ayarların etkin kılınması işlemleri sizleri bu sorundan tamamen kurtaracaktır. Aksi durumda, değişen her bir yayın frekansı için yeniden kurulum yapmanız gerekebilir. Bu nedenle ilk kurulum hizmetlerimizde ve güncelleme işlemlerinde müşterilerimize teknik destek sağlıyoruz.

Uydu alıcıları, çanak antenlerin montajı için ücretsiz keşif hizmetleri sunuyoruz. Dijital uydu alıcılarınızda yaşayabileceğiniz arızaların tespiti için ücret ödemeniz gerekmiyor. Çünkü tüm arıza tespit hizmetlerimiz ücretsizdir. Çınar Mahallesi uydu tamircisi olarak mahallemizin ilk tercihi olan uzman ekibimiz, mobil aracımızla sizlere zamandan ve paradan tasarruf sağlayacak çözümleri yerinde sunmaya devam ediyor. Tam donanımlı aracımız, ihtiyaç duyulan tüm malzemelerle doludur. Arıza, tamir, bakım çalışmaları için zaman kaybetmeden çözüm getirilir.           BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER