0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Bolluca uydu servisi

01 Ağustos 2018     184 Görüntüleme

Arnavutköy bolluca Mahallesi uydu servisi ve bolluca çanak anten montajı için bir tanıtım sayfası hazırladık. Bolluca uydu servisi için hemen arayın. Bu sayfamız aracılığı ile televizyon ve uydu sinyalleri hakkında problemler yaşayan bazı arkadaşlarım varsa hemen buradan bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirler. Telefonların ardından hemen bölgeye teknik servis uydu anten ile yakında ilgilenen arkadaşlarımızı göndeririz. Onlarda zaten neredeyse bütün gün birçok yedek parça ile dolaştıkları için gerekli olan tamir işlemleri sırasında bir yedek parça lazım olması durumunda hemen orada anında müdahale etmektedirler.

BOLLUCA UYDU SERVİSİ

Daha önceki yıllarda bazı uydu servisi ile alaklı olarak çanak antenlerin ne zaman ve hangi mevsimler de daha çok bozulduğu hakkında çeşitli bilgiler vermek suretiyle makaleler hazırlamıştık. Yalnız son zamanlar da görüyoruz ki artık kışlar ve tam olarak sert soğuklar gelip bizleri soğuktan donduruyor ne de yaz ayları sıcaktan bunalacak şekilde maalesef olmuyoruz. Memleketimiz de tam olarak mevsimlerin yaşanmadığı tam anlamıyla görmekteyiz.

Bolluca da tamir edilen çanak antenler

Mesela birkaç gün öncesine kadar yurtta meydana gelen dolu ve sağanak yağmurlardan dolayı televizyon sinyallerinde ciddi problemler yaşanmıştı. Bolluca uydu servisi olarak gözlemlediğimize göre bazı evlerdeki televizyonların tuner çıkışı ile ilgili ciddi sorunlar oluşurken bazılarının da lnb ve hatta kablolarında problemler olduğunu gördük. Özellikle lnb ve merkezi uydu santrallerinde yanıklar meydana geldiğini bir nedenler dolayı birçok televizyon kullanıcısı ciddi zararlar görmüşlerdi. Televizyon da sorunların oluşmasının ardından Bolluca uydu servisi ile yakından ilgilenen ve daha önceden de iş yaptırmış olan kişiler çanak antenlerinin tamirini daha önceden gerçekleştirmiş oldular. Her zaman olduğu gibi evinize bir teknik servis geldiği zaman eğer onun yapmış olduğu işi beğeniyorsanız mutlaka telefon numaralarını kayıt altına alın sözüne sadık olan müşterilerimiz hemen bu durumda bizi aradılar. Bolluca da çanak anten tamircisi olan kişileri arayıp bulmak yerine bizlere hemen telefon numaralarımız üzerinden ulaştılar ve kazandılar.

Bolluca uydu servisi konum bilgisi

 

Hem zamandan tasarruf ettiler hem de Bolluca uydu montajı yaptıran kişilerin hemen hemen hiç birinin çanak anteninde sorun olmadığını ve bunun yanında sadece yanan parçaların olduğunu kendi gözleri ile görmüş oldular. Çanak antene şimşeklerin çarpması hiç kimsenin suçu olmadığından dolayı gelen teknik servis ekibimiz Bolluca uydu servisi ismi ve güvencesi altında hem anten ayarını yaptılar hem de bozulan parçaların yerine yeni yedek parçalar temin edilerek takmış oldular. Bütün malzemeleri bizden almak zorunda olmadıkları için evlerinde ya da komşularında kullanmadıkları malzemeleri olan müşterimizin de ricasını kırmayarak hemen getirdikleri ürünleri çanak antenlerine veya televizyonlarına takmış oldular.

bolluca uyducu

Bolluca uydu servisinin gitti bazı bölgeler

Bolluca         2.6 km

İmrahor       3 km

Köy Deresi    3 km

İnsaniye       3.2 km

Işıklar 4 km

Kara Tepe     3.6 km

Boğazköy     5 km

Arnavutköy   5.6 km

Mal Tepe      8.3 km

Akpınar        6.6 km

Odayeri        6.5 km

Belgrad Ormanı      6 km

Akpınar        6.6 km

Odayeri        6.4 km

Kömürcüpınar        6.6 km

Yukarı Ağaçlı 7.6 km

Yukarı Ağaçlı Mahallesi      7.6 km

Eskibarıthane Gölü  9.1 km

Haraççı         8.1 km

Hacımaşlı     9.4 km

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER