0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Hacımaşlı çanak anten montajı

06 Kasım 2018     341 Görüntüleme

Çanak anten montajında, alanında profesyonel bir ekiple müşterilerimize hizmet veriyoruz. Hacımaşlı çanak anten montajı işlemlerimizle, dijital uydu alıcılarınızdan beklediğinizin çok daha üzerinde, kaliteli yayınlara erişebileceksiniz.

Mobil Erişim Sağlıyoruz

Çanak anten montajı için gerek ev ve işyerlerinde bireysel uydu alıcılarınızı, gerekse apartmanlar için merkezi sistem uydu cihazlarının montajını gerçekleştiren ekibimiz, mobil aracımızla sizlere çok daha kısa sürede ulaşıyor. Çanak anten montajı hizmetlerimizde, sizlere mümkün olan en kısa sürede ulaşarak, saatler içinde sorunlarınıza çözümler ve alternatifler sunuyoruz.

Televizyonlarınızı kaliteli markalardan seçmiş ve satın almış olmanız, kaliteli yayınlar izleyeceğiniz anlamına gelmez. Sorunsuz ve uzun yıllar ilk günkü kalitesinde yayınlar izleyebilmeniz için öncelikle çanak antenlerinizin usta ellerde montajının yapılması gerekiyor. Montaj için işinin uzmanı profesyonel ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri projelendirerek, yayınlarınızın çok daha kaliteli bir biçimde izleyebilmenizi sağlıyor.

hacımaşlı uydu servisi

Garantili Montaj Garantili Hizmet Anlayışı

Ustalarımız tarafından yapılan tüm çanak anten montaj hizmetleri, kablo çekimleri ve arızalanan uydu cihazlarınızdaki parça değişimleri servisimizin garantisi altındadır. Hacımaşlı çanak anten montajı hizmetlerimiz, montajını yaptığımız tüm çanak antenler için altı aylık garanti kapsamındadır. Hacımaşlı çanak antenci ihtiyaçlarınızı tüm müşterilerimize garantili ve mümkün olan en kısa sürede ulaştırıyoruz.  

Ücretsiz ve Şeffaf Tamir Hizmetleri Sunmaktayız

Hacımaşlı uydu tamircisi olarak, onarımı yapılacak olan arızaların tespiti tamamen ücretsizdir. Belirlenen arızalar ve arızalar için parça değişimleri ve işçilik hizmetlerinin toplam maliyetleri müşterilerimize bildirilir. Oluşan maliyetlerin fayda ve ekonomiklik ilkeleri doğrultusunda değerlendirilmesi yapılarak, ya tamiri ya da yenisi ile değiştirilmesi önerisi sizlere sunulur. Böylece müşterilerimizin gereksiz harcamalar yapmalarına neden olabilecek tamiri yüksek maliyetler ortaya çıkaracak işlemler yerine daha akılcıl çözümlere yönlendirilir. Müşterilerimiz onay vermeden tamir işlemleri gerçekleştirilmez. Hedefimiz tüm hizmetlerimizde şeffaf ve ekonomik odaklı çözümleri birlikte sunmaktır.  

Estetik Projelendirmeler, Çevreci Anlayış

Çanak antenlerin, evlerde ve işyerlerinde bireysel kullanımda, balkonlarda ya da duvarlarda yapılan montajlarının görüntü kirliliğine neden olduğu ortadadır. Daha estetik ve çevreci bir yaklaşımla, kullanım alanlarınızda fazladan yer kaplamayan, şık görünümlü montaj hizmetleri sunuyoruz.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER