0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Şamlar Köyü Uydu Servisi

01 Aralık 2018     352 Görüntüleme

Şamlar Köyü Uydu Servisi hizmetlerimizi, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş ustalarımız ve donanımlı mobil aracımızla gerçekleştiriyoruz. Servisimiz bünyesinde hizmet veren ustalarımızın sunduğu, montaj, tamir ve kurulum çalışmalarında kaliteli hizmeti, ekonomik çözümlerle buluşuyor.

şamlar köyü uydu servisi

Servisimizdeki Kaliteli Montaj Hizmetleri

Televizyonunuzun markası, modeli ne olursa olsun, kaliteli ve doğru biçimde yapılmamış uydu alıcılarınız varsa, istenen netlikte görüntü alamazsınız. Şamlar Köyü uydu servisi olarak, yayınları, kesintisiz ve yüksek kalitede kanal kaybı olmadan seyredebilmeniz için sizlere kaliteli montaj hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli ustalarımız, sizlere çok daha kaliteli montaj çalışmalarını ekonomik çözümlerle birleştiriyor.

İşimiz Garantimizdir

Servisimiz tarafından sunulan, ev ve işyeri için bireysel uydu alcısı montajları ve apartmanlar için merkezi uydu alcısı montajlarımız garantili olarak yapılır.  Şamlar Köyü çanak antenci arayanlar altı aylık garantili montaj hizmetlerimize bir telefonla ulaşabilir, sorunlarınıza ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Teknik Desteğimizle Müşterilerimizin Yanındayız

İş teslimiyle son bulan hizmetler yerine, servisimiz, sunduğu Şamlar Köyü uydu servisi teknik destekle müşterilerimizin daima yanındadır. Sorunlarınız için kalıcı çözümler üreten servisimiz, tüm müşterilerimiz için iş sonrasında da teknik desteğini sürdürüyor.

Kurulumda ve Güncelleme Çalışmalarında Hızlı Hizmet

Uydu alıcılarınızın ilk kurulumları, kanal ve izleme listelerinizin hazırlanması çalışmaları, teknik ekibimiz tarafından çok hızlı bir şekilde yapılır. Ekibimiz, uydu kurulumlarında otomatik güncelleme kurulumları hizmeti de vermekte.  

Ücretsiz Arıza Tespiti, Onaylı Tamir ve Bakım Çalışmaları

Uydu alıcılarınız arızalandığında, ustalarımız tüm arıza tespiti çalışmalarını ücretsiz olarak yürütürler. Tespit edilen arızalar için yapılması gereken tamir ve bakım çalışmaları, değişimi yapılması gereken parçalar için oluşabilecek tüm maliyetler müşterilerimize derhal bildirilir. Böylece müşterilerimiz için beklenmeyen maliyetlerin önüne geçilir. Oluşabilecek maliyetler için gerekiyorsa farklı çözüm önerilerinde bulunan ustalarımız, müşterilerimizden onay almadan tamir işlemlerini sürdürmezler. Daha şeffaf bir onarım hizmetini güvenilir, garantili hizmet veren ustalarımızdan almanız için bizlere bir telefonla ulaşmanız yeterli.

Görüntü Kirliliği Oluşturmayan Montaj

Hedefimiz yalnızca uydu alıcılarınızın kaliteli görüntü aktarması ile sınırlı değil. Şamlar Köyü uydu tamircisi uzman ekibimiz, görüntü kirliliğine neden olabilecek, kullanım alanlarınızda fazladan yer işgal edebilecek montajlar yerine, sizlere daha çevreci ve estetik görünüme sahip montaj çalışmaları sunuyor.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER