0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Haraççı Uydu Servisi

07 Eylül 2018     433 Görüntüleme

Haraççı Uydu Servisi hizmetlerini mahallemizde, alanın uzmanı ekibimizle ve tam donanımlı mobil aracımızla gerçekleştiriyoruz. Kaliteli işçilik, kaliteli malzeme kullanımı, kaliteli montaj, kablo çekimi, uydu ilk kurulumu, arıza tespiti ve tamiri hizmetlerimiz büyük bir titizlikle sunulmakta.

Dijital ya da HD yayınları izleyebilmeniz için sahip olduğunuz televizyonlarınız tek başına yeterli değildir. Uydu alıcınızın doğru bir biçimde montajı yapılmazsa, kalitesi ne olursa olsun, televizyonunuzdan beklediğiniz kalitede yayın izleyemezsiniz. Haraççı uydu servisi olarak, tüm kanalları, kesintisiz ve yüksek kalitede izleyebilmeniz için usta eller tarafından yapılacak bir montajın, televizyon keyfinize keyif katacağının bilincinde işçilik sunuyoruz.  

haraççı uydu servisi

Uydu cihazlarının montajında, kablo çekiminde ve tamir çalışmalarında kaliteli malzeme ve kaliteli işçiliğimizin bir göstergesi olarak altı aylık garanti veriyoruz. Haraççı çanak antenci hizmetlerimiz, montaj işlemi bitinceye kadar değil, montaj sonrasında da garantimizle devam ediyor. Sunduğumuz kaliteli montaj çalışmaları, yaz kış, yağmur, kar ya da rüzgar gibi hava olaylarına dayanıklı, sağlam ve uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlıyor.

Estetik Bir Montaj Tüm Mahallemiz İçin Gerekli

Evlerde ve işyerlerinde bireysel kullanım için montaj çalışmalarının yanı sıra, apartmanlarda kurulumu yapılan merkezi sistem uydu montajlarında daha çevreci bir çalışma sergiliyoruz. Kullanım alanlarınıza taşmayan, görüntü kirliliği oluşturmayan montaj hizmetlerimiz estetik bir projelendirme ile birleştiriliyor.

İlk Kurulum ve Güncelleme Çalışmaları

Uydu cihazlarınızın ilk kurulum ve güncelleme çalışmalarını yürüten teknik ekibimiz, istediğiniz kanal listelerini, favori yayınlarınızı sizlerin istediği sıralamayla hazırlayarak teslim ediyor. Müşterilerimizin karşılaşabileceği tüm teknik sorunlar için teknik destek sağlıyoruz.

Uydu Tamirinde Ekonomik Çözümler Sunuyoruz

Zaman içinde arızalanan uydu cihazlarınız ya da uydu antenleriniz için uydu servisimiz ücretsiz arıza tespit hizmeti sunuyor. Haraççı uydu tamircisi olarak müşterilerimize çok daha ekonomik maliyetlerle uydu alıcılarında onarım çalışmaları yapıyoruz. Mahallemizde, uydu ekipmanlarıyla dolu mobil aracımızla daha hızlı bir hizmeti, alanın ustalarıyla sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Verdiğimiz hizmetler, yapılan iş anıyla sınırlı değil, montaj, kurulum ve güncelleme çalışmalarında tüm müşterilerimize garanti süresince teknik destek sağlıyoruz.BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER