0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Pirinççi Uydu Servisi

12 Mart 2022     386 Görüntüleme

Uydu alıcısı konusunda ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunan  Pirinççi Uydu Servisi olarak, bireysel kullanıcılar için evlere, işyerlerine ya da merkezi sistemler için siteler ve apartmanlara uydu alıcısı montajı, tamir ve bakım çalışmalarını uzman ekibimizle yürütüyoruz.

Pirinççi Köyü’nde Hızlı Erişim Kaliteli Hizmet

Uydu hizmetlerimizi sunduğumuz mobil aracımız, uydu servisinde ihtiyacı duyulabilecek sarf malzemelerle dolu olarak sizlere saatler içinde ulaşıyor. Kısa sürede sizlere ulaşan ekibimiz, müşterilerimize yerinde, hızlı, ekonomik, alternatif çözümlerle hizmet veriyor.  

Pirinççi uydu servisi olarak, uydu alıcı montajı, kurulum, güncelleme çalışmaları ve oluşabilecek arızalar için alanında uzman, müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş ekibimizle sizlerin hizmetindeyiz.

pirincci uydu servisi

Çalışmalarımızda kendimize güvenimizin bir göstergesi olarak, kaliteli hizmetlerimizi, garantili işlerimizle birleştiriyoruz. Ekibimiz tarafından montajı yapılan çanak antenler için altı aylık montaj garantisi veriyoruz. Pirinççi Köyü Çanak Antenci arayanların ilk tercihi olan servisimiz, onarım çalışmalarında değişimini yaptığı tüm parçalar için de garanti vermektedir.

Arıza Tespiti İçin Ücret Ödemeyin

Pirinççi uydu tamircisi olarak hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin, onarım gerektiren arızalarının tespitini ücretsiz olarak yapıyoruz. Servis hizmetlerimiz kapsamında, yürütülen kaliteli çalışmalarda arıza tespitleri tamamen ücretsiz olarak yapılıyor. Uzman ustalarımız tarafından yapılan arıza tespitleri, hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı olarak sürdürülmektedir.

Servisimiz onarım ve bakım hizmetlerinde, onaylı çalışmalar yürütmektedir. Yapılan ücretsiz arıza tespitinin ardından onarımı gereken parçaların, kabloların, mekanik ve elektronik aksamların parça ve işçilik maliyetleri hesaplanarak doğrudan müşterilerimize bildirimi ile işe başlanır. Bildirim yapılmadan ve müşterimizden onay alınmadan, parça değişimi, tamiri ya da yenilenmesi çalışmalarına başlanmaz. Müşterilerimize, tüm onarımlarda çözüm için alternatifler sunularak, müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda hareket edilir.  

Usta Ellerden Montaj Hizmeti Alacaksınız

Montaj çalışmaları, yalnızca uydu alıcısının ayarlanması ve kablosunun çekilerek televizyona bağlanması değildir. Ustalarımız, yaptıkları montaj çalışmalarını projelendirerek, olası görüntü kirliliğini önler ve yaşam alanlarınızda yer problemi yaşatmayacak çalışmayı sürdürürler. Böylece hem görüntü kirliliği oluşturmayan montaj çalışmalarına hem de televizyonlarınızdan gerçek kalitedeki yayınlara erişmeniz sağlanır.

Pirinççi mahallesine hızlı uydu servisi

pirinççi mahallesinde uydu anten tamirlerini hemen gün içerisinde yaparak sizlere televizyonu ve uydu antenlerinizi çalışır bir şekilde teslim ediyoruz. yıllarca aynı işi yapan arkadaşlar ile çalıştığımızdan dolayı güven ve işini düzgün yapma konusun da hiç bir endişeniz olmasın. Pirinççi uydu servisi için biziz hemen arayın ve hem paradan hem de zamandan tasarruf sağlayın.

Sizleri kandırmadan birazdan uydu anten servisine geleceğiz diyerek sizleri kandırmıyoruz. tam olarak söz verdiğimiz gibi geliyor ve uydu antenlerin ayarını yapmadan geri dönmüyoruz. Hemen bize ulaşmak için bizi araman yeterli.

Eyüp pirinççi hizmet konumumuz

 

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER