0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Bağlarbaşı Mahallesi Uydu Servisi

23 Ekim 2018     417 Görüntüleme

Bağlarbaşı Mahallesi Uydu Servisi, mahallemizde tam donanımlı mobil aracımızla, sizlere en kısa sürede ulaşabilmek için hizmet veriyor. Uydu servisinde kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyetini önemseyen uzman ustalarımız, ihtiyaç duyduğunuz montaj, ilk kurulum, arıza tespiti ve tamir hizmetlerini büyük bir titizlikle yürütüyor. 

Çanak anten montajı veya yapılacak olan ayarlar tam olarak ne yapılacasa sadece onlar ile ilgilenerek sizlere daha fazla masraf çıkartmıyoruz. Eskimiş ve kırılmak üzere çanak antenlerin durumunu bizler Bağlarbaşı Mahallesinde uyducu olarak sizlere detaylı bir şekilde ilerde yapılması gerekenleri anlatıyor ve değiştirme taleplerinizin olması üzere sadece malzeme parasını alarak antenlerin değişimini yapıyoruz. 

bağlarbaşı uydu servisi

İstanbul Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı Mahallesi Uydu ayarı için hemen bizi hızlı sabit telefonlarımızdan arayın. 0537 787 12 22. Bizleri aradıktan hemen sonra sizlere yakın olan arkadaşımızı adresinize gönderilmek üzere yönlendiririz. 

Görüntü Kirliliğini Önemsiyoruz

Gelişi güzel montaj yerine, her bir çalışmayı projelendiren ustalarımız, montajı yapılacak dijital uydu alıcılarınızın görüntü kirliliğine neden olmayan, kullanım alanlarınızı sınırlamayan hizmet sunuyor. Evlerinizin balkonlarında ya da işyerleriniz için estetik bir montaj ve temiz bir işçilik çıkarıyoruz.

Uydu servisinde gerekli tüm ekipman ile dolu mobil aracımızla, mahallemizdeki tüm montaj, kurulum, arıza tespiti ve tamir işlemlerinde sizlere kısa sürede ulaşıyoruz. Bağlarbaşı Mahallesi Uydu Servisi hizmetimizi sizlere saatler içinde ulaştırıyor, sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

Dijital yayınları gerçek kalitesinde izleyebilmeniz için televizyonunuzun kaliteli bir marka olması yeterli değil. Uydu alıcılarının, çanak antenlerin yanlış montajı, yayınlarınızı istenen kalitede izlemenizin önündeki en büyük engeldir. Bu nedenle, alanında uzman ekibimiz ve ustalarımız, sizlere çok daha kaliteli yayınlar izleyebilmeniz için kaliteli montaj hizmeti veriyor.

Bağlarbaşı Mahallesinde ki servis bölgemiz

Bağlarbaşı Caddesi

Gazi Osman Paşa Caddesi

Kavaklıdere Caddesi

Keçesuyu Caddesi

Sipahiler Caddesi

bağlar başı mahallesi uydu servisi

Hizmetlerimiz Garantimizdir

Sizlere sunduğumuz uydu montajı, ilk kurulum hizmetleri, kablo çekimleri servisimizin garantisi altındadır. Uydu montajında, altı aylık garanti veren servisimiz, Bağlarbaşı Mahallesi çanak antenci arayanların ilk tercihidir.

Gerek uydu cihazlarınızda gerekse çanak antenlerinizde meydana gelebilecek, arızalar, kablo çekiminden ve kullanılan kalitesiz kablolardan oluşabilecek yayın kesintilerinde arıza tespiti hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Müşterilerimize tespit ettiğimiz arızayı ve onarımı için oluşabilecek maliyetler konusunda bilgilendirme yapmadan, tamir çalışmalarını başlatmıyoruz. Bağlarbaşı Mahallesi uydu tamircisi olarak, müşterilerimizin en ekonomik şekilde uydu servisimizden faydalanabilmesi için şeffaf ve anlaşılabilir bir hizmet sunmaktayız.

Uydu Kurulumu ve Cihaz Güncelleme

Dijital uydu cihazlarının kurulumu, kanal güncelleme, favori kanal listelerinin müşterilerimizin isteği doğrultusunda ayarlanması çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüten teknik servisimiz, sizlere yalnızca iş tesliminde değil, sürekli teknik destek sağlıyor.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER