0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Balat Uydu Anten Servisi

25 Ağustos 2018     371 Görüntüleme

Yüzyılın en büyük ve en etkili haberleşme aracı olan televizyonların, en az onlar kadar önemli teknolojilerinden biri de uydu alıcılar. Hizmet verdiğimiz, Balat Uydu Anten Servisi olarak, tüm marka ve modeldeki uydu alıcıların montaj, kurulum, onarım işlerini, deneyimli ustalarımızla gerçekleştiriyoruz.

Uzun Ömürlü Uydu Montajı Yapıyoruz

balat uydu servisi

Deneyimli ustalarımız, yıllarca sorunsuz olarak kullanabileceğiniz uydu montajı, ilk kurulum, güncelleme ve tamir çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyor. Televizyon yayınlarının kesintisiz kaliteli olarak izlemeniz için dijital uydu alıcılarınızın montajının usta ellerde yapılması büyük önem taşıyor. Mevsim geçişleri, olumsuz hava koşulları, yağmur, fırtına ya da kar yağışından etkilenmeyen uydu montajı hizmetleri sunuyoruz. Balat Uydu Anten servisi olarak doğru montajın önemini biliyor, bu alanda uzman ve deneyimli ustalarla hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Tecrübeli Ekibimiz Montaj Hizmetlerini Projelendiriyor

Profesyonellerden oluşan ekibimiz, müşterilerimiz için verilecek tüm hizmetleri projelendirerek hayata geçiriyor. Projelendirmenin hedefi, televizyon keyfinizi artıracak kesintisiz ve net yayınlara ulaşmanızın yanında daha çevreci bir anlayışla estetik bir görünüme sahip uydu montajının yapılmasıdır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda yapılan tüm çalışmalarda kaliteli malzeme, kaliteli işçilik sunmaktayız.  

Müşterilerimize, donanımlı mobil aracımızla çok daha kısa sürede ulaşıyoruz. Mevcut sorunların çözümü için gerekli tüm malzemelerin bulunduğu aracımızla, sorunlara yerinde, kalıcı ve kaliteli çözümleri uygulamaya koyuyoruz.  

Montajlarımız Garantilidir

Hizmetimizin kalitesi, iş bitirildiği anda değil, teslimat sonrasında verdiğimiz garanti ile pekiştiriliyor. Ustalarımızın montajını yaptığı uydu alıcılar için servisimiz altı aylık montaj garantisi veriyor. Arızaların onarımında ustalarımızın değişimini yaptığı tüm parçalar da uydu servisimizin garantisi altındadır. Balat çanak antenci olarak iş disiplinine sahip uzman ekibimizle kaliteli ve garantili hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Çanak antenlerinizde meydana gelebilecek tüm arızalar için ücretsiz tespit hizmeti sunmaktayız. Ustalarımız tespit ettikleri arızaların tamiri için sizlere alternatif çözümler ve olası onarım maliyetleri konusunda samimi ve net bilgiler paylaşırlar. Bu sayede, sizin için en uygun olan çözümün işleme konulması için onay vermeniz yeterlidir. Balat Uydu Anten tamircisi olarak kaliteli, garantili, ekonomik ve pratik çözümleri hızlı bir biçimde hayata geçiriyoruz.  

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER