0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Yayla Mahallesi uydu servisi > 0537 787 12 22

13 Eylül 2018     595 Görüntüleme

Müşterilerimizin zaman kaybetmeden erişebileceği, hızlı ve ekonomik çözümlerin adresi olan Yayla Mahallesi Uydu Servisi, mahallemiz ve çevresinde uydu montajı, dijital uydu cihaz kurulumu, kablo çekimi, uydu cihazı tamir çalışmalarını uzman ekibimizle yürütüyoruz.

Daha Çevreci Daha Estetik Uydu Montajı Sunuyoruz

Uydu alıcılarınızın montajında, doğru projelendirme çalışmaları yapılması, kaliteli yayın izlemenizin yanı sıra, görüntü kirliliğini de azaltır. Bireysel kullanım için evinizde ya da işyerinizde, kullanım alanlarınızı daraltmayan montaj çalışmalarını alanın uzmanlarından oluşan ekibimizle projelendiriyor ve uygulamaya koyuyoruz.

yayla uydu servisi

Yayla Mahallesi Uydu Servisi hizmetlerimizi sunabilmek için mobil aracımız, ihtiyaç duyulabilecek tüm malzeme ve ekipman ile tam dolu olarak sizlere en kısa sürede ulaşır. Gerek montaj çalışmaları gerekse arıza onarım hizmetleri için zaman kaybı olmadan ihtiyaçlarınız ve sorunlarınız çözüme kavuşur.  

Uzun Yıllar Kullanım İçin Kaliteli Malzeme Seçimi Önemlidir

Uydu yayınlarını yıllarca ilk günkü kalitesinde izleyebilmek için montajda kullanılan malzemenin kalitesi büyük önem taşıyor. Kısa sürede deforme olacak kablo ve teçhizat uzun vadede sizler için ek masraflar getirecektir. Bu yüzden uydu servisi olarak sunduğumuz gerek uydu montajı ve gerekse cihaz tamirinde kaliteli malzeme seçimine dikkat ediyoruz.  

Uydu alıcılarının montajı deneyim ve ustalık isteyen bir çalışmadır. Uzman ustalarımız tarafından montajı yapılan tüm alıcılar, servisimiz garantisi altındadır. Mahallemizde yürütülen çalışmalarda müşterilerimize, montaj çalışmaları için altı ay, cihaz tamirinde ise parça garantisi veriyoruz. Yayla uydu tamircisi olarak verilecek hizmetin en iyisini ve en güvenli olanını sizler ile paylaşmanın derdindeyiz. Hep daha iyisi ve her zaman daha ilerisini düşünmek için yayla mahallesi uydu servisi veya anten servisi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yayla Mahallesi çanak antenci olarak ekonomik ve hızlı çözümleri müşterilerimize sunmayı kendimize hedef bildik.

Mevcut kullanılan uydu alıcılarınız ya da uydu cihazlarınızda meydana gelebilecek tüm arızalar, ustalarımız ve teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak tespit edilir. Onarım ya da parça değişimi gerektiren tüm arızalar için oluşabilecek maliyetler öncelikle müşterilerimize bildiriliri. Yüksek maliyetlere neden olabilecek tamir çalışmaları yerine alternatif çözümler sunulur. Gerekiyorsa yeni bir cihaz önerisinde bulunulur. Yayla Mahallesi uydu tamircisi arayan tüm müşterilerimiz için ekonomik olarak mümkün olan en iyi alternatifler geliştirilir.

Sultangazi Yayla Mahallesine uydu servisi hizmeti verdiğimiz bazı yerler

  • Yayla Mahallesi Durağı Yayla Muhtarlık Durağı
  • Araba Konağı Cami 
  • Piri Sani Mehmet Emin Efendi Cami 
  • Yayla Merkez Cami
  • Yayla mahallesi Fatih Caddesi 
  • Gölbaşı Caddesi 
  • Habibler Pirinççi Köyü Yolu (Araba Konağı Caddesi.) 
  • Yayla Konak Caddesi 
  • Yayla Okul Yolu Caddesi

Yayla mahallesi uydu servisi dükkanı açılıyor

Yukarı da adı geçen yerler yayla mahallesinde ki en tanıdım ve popüler olan yerlerdir. Buralar ve bunlara benzer olan yayla soksklarına da uydu servisi için gidiyoruz. Çanak antenlerin montajını yayla uydu servisi tarafından yapılırken ayrıca burada meydana gelen anten arızalarına da yayla mahallesinde ki uyducu olan arkadaşlarımız gitmektedirler. Yakın bir gelecekte burada şube de açacak olan firmamız, aynı şekilde diğer şubelerde olduğu gibi bulunduğu konumun ismini alacaktır. farklı isimler ile şirket veya dükkan ismi kurmak yerine çanak anten montajı ve merkezi uydu santrali arızaları hangi mahalle de yapılıyorsa oranın adını vermeyi düşünüyoruz. 

Mesela şu adna burada açılacak olan şubenin ismi büyük bir ihtimalle yayla uydu servisi ve çanak anten hizmetleri olacaktır. Talebada da ayrıca farklı ayrıntılara yer ver,ilmek sızın sadece bu isim üzerine odaklanmak istiyoruz. Yaylal mahallesi televizyon tamircisi için de aynı isimde yola çıakcaklardır.

 BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER