0537 787 12 22    
admin@tekniksorun.com     Talep Formu

Haznedar Mahallesi Uydu Servisi

18 Ağustos 2018     410 Görüntüleme

Haznedar Mahallesi Uydu Servisi çalışmalarımızda, alanın uzmanı ekibimiz, televizyonlarınızdan, çok daha kaliteli görüntü alabilmeniz için hizmet veriyor. Doğru montaj, kaliteli kablo çekimi, uydu kurulumu, uydu cihaz tamiri hizmetlerimiz büyük bir titizlikle sunulmakta.

LCD, LED ya da tüplü televizyonlarınızdan, gerçek kalitede görüntüler alınabilmesi için uydunuzun montajının doğru yapılması önemlidir. Tüm kanalları, kesintisiz ve yüksek kalitede izleyebilmeniz için usta eller tarafından yapılacak bir montaj, televizyon keyfinize keyif katacaktır. Haznedar Mahallesi uydu servisi, mahallemize yakışan, usta ekibimizle sunduğumuz hizmetlerimiz, daha kaliteli görüntülerle televizyonunuzun gerçek performansına tanıklık etmenizi sağlıyor.  

Haznedar Mahallesi Uydu Servisi

Uydu Servisinde Garanti

Uyduların montajı, tamiri, kurulumu ve bakımı yapıldığı anla sınırlı değildir. Yapılan işin kalitesi, verilecek garantiyle mümkündür. Haznedar Mahallesi çanak antenci hizmetlerimizde, yaptığımız tüm montaj ve tamir için kullanılan parçalara altı ay garanti sunuyoruz. Böylece, gerek mevsim ve hava koşulları nedeniyle, gerekse tamirde kullanılan parçalar için ek ücretler ödemenize gerek kalmaz. Yapılan işlemler için gerçek bir garanti sunuyoruz.

İşyerinde ya da evinizin balkonuna monte edilen uydu alıcıları nedeniyle kullanım alanlarınız daralmışsa, yapılan montajın doğru yapılmadığını söyleyebiliriz. Çekilen kablolar ve için de estetik bir görünüm elbette önemlidir. Bu nedenle, gerek kullanım alanlarınızda fazladan yer kaplamayan, çevreye duyarlı ve şık bir görünüme sahip montaj hizmetlerimiz, öncelikle çevreci bir anlayışla projelendiriliyor.

Uydu Kurulumu ve Güncelleme

Satın alınan uydu cihazlarının ilk kurulumu ve mevcut cihazlarınızın güncelleme çalışmaları alanın uzmanları tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimizin karşılaşabilecekleri kanal ayarlarında değişme ve yanlış kullanımdan kaynaklanan kanal frenkanslarındaki bozulmalar da dahil sürekli teknik destek sağladığımızı unutmayın.

Haznedar Mahallesi Uydu Servisi

Uydu Tamiri mi Yeni Uydu mu?

Arıza yapan uydu cihazları için uydu tamiri mi yoksa yeni bir uydu mu almalısınız? Bu sorunun cevabını Haznedar Mahallesi uydu tamircisi olarak sizlere ücretsiz sunduğumuz arıza tespiti sayesinde bulabilirsiniz. Tamir için kimi zaman harcanacak emek ve para, her zaman ekonomik sonuçlar vermez. Bu nedenle, eğer gerekiyorsa, yeni bir cihaz için öneride bulunur ya da gerekli tamirin en ekonomik şekilde yapılabilmesi için sizlere alternatifler sunarız. Yapılacak tüm çalışmalar için sizleri bilgilendiriyor, onayınızla birlikte tamir

İstanbul Güngören uydu servisi dükkanında ki faaliyetler

Çanak anten montajının yapılması, 

Haznedar Mahallesi Uydu Servisi ve yakınlarda bütün semtlere servis imkanı,

çanak anten montajının yapılması,

Güngören de ve Haznedar Mahallesin de uydu anten tamirinin yapılması,

Uydu servisi için en yakın uyducu,

Hznedar mahalles,in de çanak antenci ve anten montajı yapan kişiler

 



BİLGİLENDİRME

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER